plasma-desktop - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Remove
ka: წაშლა

en: Configure…
ka: მორგება…

en: Show Alternatives…
ka: ალტერნატივების ჩვენება…

en: Spacer width
ka: დამშორებლის სიგანე

[ctx: @option:check Whether to allow a spacer widget to fill available space]
en: Flexible size
ka: მოქნილი ზომა

en: Open Panel configuration ui
ka: პანელის მორგების ფანჯრის გახსნა

en: Add Widgets…
ka: ვიჯეტების დამატება…
