plasma-desktop - en to ka translation catalogue (36 entries)

en: Favorite Plugins
ka: რჩეული დამატებები

en: Available Plugins
ka: ხელმისაწვდომი დამატებები

en: Configure KRunner…
ka: KRunner-ის მორგება…

en: Get New Plugins…
ka: ახალი დამატებების მიღება…

en: Enable or disable plugins (used in KRunner, Application Launcher, and the Overview effect). Mark plugins as favorites and arrange them in order you want to prioritize them.
ka: დამატებების ჩართვა და გამორთვა (გამოიყენება KRunner-ის, Application Launcher-ის და Overview effect-ის მიერ). იმისათვის, რომ დამატებები დაინახოთ, დაალაგეთ ისინი და მონიშნეთ, როგორც რჩეული.

en: Remove from favorites
ka: რჩეულებიდან წაშლა

en: Add to favorites
ka: რჩეულებში დამატება

[ctx: @info:status]
en: Failed to run install script in terminal <message>%1</message>
ka: დაყენების ბრძანების ტერმინალში გაშვების შეცდომა: <message>%1</message>

[ctx: @info]
en: Installation executed successfully, you may now close this window
ka: დაყენება წარმატებით დასრულდა. შეგიძლიათ დახუროთ ეს ფანჯარა

[ctx: @info]
en: Uninstallation executed successfully, you may now close this window
ka: წაშლა წარმატებით დასრულდა. შეგიძლიათ დახუროთ ეს ფანჯარა

en: Failed to copy file %1 to %2
ka: შეცდომა %1 ფაილის %2-ში კოპირებისას

[ctx: @info]
en: Failed to remove file %1:<nl/>%2
ka: შეცდომა ფაილის %1 წაშლისას:<nl/>%2

[ctx: @info]
en: KRunner plugin installation failed
ka: KRunner-ის დამატების დაყენების შეცდომა

[ctx: @info:shell]
en: Command to execute: install or uninstall
ka: ბრძანება: დაყენება ან წაშლა

[ctx: @info:shell]
en: Path to archive or extracted folder
ka: ბილიკი არქივამდე ან გაშლის საქაღალდემდე

[ctx: @info:shell]
en: Do not show a visual confirmation dialog
ka: ვიზუალური დადასტურების ფანჯარა ნაჩვენები არ იქნება

[ctx: @info]
en: No PackageKit support
ka: PackageKit-ის მხარდაჭერის გარეშე

[ctx: @title:window]
en: Confirm Installation
ka: დაადასტურეთ დაყენება

[ctx: @info]
en: You are about to install a binary package. You should only install these from a trusted author/packager.
ka: აპირებთ დააყენოთ ბინარული პაკეტი. დააყენთ მხოლოდ და მხოლოდ სანდო ავტორის ბინარული პაკეტები.

[ctx: @action:button]
en: Accept Risk And Continue
ka: დაეთანხმეთ რისკს და გააგრძელეთ

[ctx: @action:button]
en: View File
ka: ფაილის ნახვა

[ctx: @info]
en: The mime type %1 is not supported by the packagekit backend
ka: MIME ტიპი %1 მხარდაუჭერელია packagekit უკანაბოლოს მიერ

[ctx: @info]
en: This plugin executes the following command for starting the "%1" service:<nl/>%2
ka: ეს დამატება სერვისის ("%1") გასაშვებად შემდეგ ბრძანებას იყენებს:<nl/>%2

[ctx: @info]
en: This plugin does not provide an uninstallation script. Please contact the author. You can try to uninstall the plugin manually.<nl/>If you do not feel capable or comfortable with this, click <interface>Cancel</interface>  now.
ka: დამატებას წაშლის სკრიპტი არ გააჩნია. დაუკავშირდით ავტორს. შეგიძლიათ სცადოთ ხელით წაშალოთ ის<nl/>თუ არ იცით, ეს როგორ ქნათ, დაწექით ღილაკს<interface>გაუქმება</interface>.

[ctx: @info]
en: This plugin does not provide an uninstallation script. Please contact the author. You can try to uninstall the plugin manually. Please have a look at the README for instructions from the author.<nl/>If you do not feel capable or comfortable with this, click <interface>Cancel</interface>  now.
ka: დამატებას წაშლის სკრიპტი არ გააჩნია. დაუკავშირდით ავტორს. შეგიძლიათ სცადოთ ხელით წაშალოთ ის. ასევე სცადეთ წაიკითხოთ ავტორის მიერ მოწოდებული ინსტრუქციები README ფაილიდან. <nl/>თუ არ იცით, ეს როგორ ქნათ, დაწექით ღილაკს<interface>გაუქმება</interface>.

[ctx: @info]
en: This plugin does not provide an installation script. Please contact the author. You can try to install the plugin manually.<nl/>If you do not feel capable or comfortable with this, click <interface>Cancel</interface>  now.
ka: დამატებას დაყენების სკრიპტი არ გააჩნია. დაუკავშირდით ავტორს. შეგიძლიათ სცადოთ ხელით დააყენოთ ის<nl/>თუ არ იცით, ეს როგორ ქნათ, დაწექით ღილაკს<interface>გაუქმება</interface>.

[ctx: @info]
en: This plugin does not provide an installation script. Please contact the author. You can try to install the plugin manually. Please have a look at the README for instructions from the author.<nl/>If you do not feel capable or comfortable with this, click <interface>Cancel</interface>  now.
ka: დამატებას დაყენების სკრიპტი არ გააჩნია. დაუკავშირდით ავტორს. შეგიძლიათ სცადოთ ხელით დააყენოთ ის. ასევე სცადეთ წაიკითხოთ ავტორის მიერ მოწოდებული ინსტრუქციები README ფაილიდან. <nl/>თუ არ იცით, ეს როგორ ქნათ, დაწექით ღილაკს<interface>გაუქმება</interface>.

[ctx: @info]
en: This plugin uses a script for installation which can pose a security risk. Please examine the entire plugin's contents before installing, or at least read the script's source code.<nl/>If you do not feel capable or comfortable with this, click <interface>Cancel</interface>  now.
ka: სკრიპტი, რომელიც ამ დამატების დასაყენებლად გამოიყენება, შეიძლება სერიოზულ საფრთხეს შეიცავდეს. გთხოვთ დაყენებამდე გადახედოთ დამატების სრულ შემცველობას ან კოდს მაინც <nl/>თუ არ იცით, ეს როგორ ქნათ, დაწექით ღილაკს<interface>გაუქმება</interface>.

[ctx: @info]
en: This plugin uses a script for installation which can pose a security risk. Please examine the entire plugin's contents before installing, or at least read the README file and the script's source code.<nl/>If you do not feel capable or comfortable with this, click <interface>Cancel</interface>  now.
ka: სკრიპტი, რომელიც ამ დამატების დასაყენებლად გამოიყენება, შეიძლება სერიოზულ საფრთხეს შეიცავდეს. გთხოვთ დაყენებამდე გადახედოთ README ფაილს და მის კოდს <nl/>თუ არ იცით, ეს როგორ ქნათ, დაწექით ღილაკს<interface>გაუქმება</interface>.

[ctx: @action:button]
en: Mark entry as uninstalled
ka: ელემენტის, როგორც წაშლილის მონიშვნა

[ctx: @action:button]
en: Mark entry as installed
ka: ელემენტის, როგორც დაყენებულის მონიშვნა

[ctx: @action:button]
en: View Script
ka: სკრიპტის ნახვა

[ctx: @action:button]
en: View Source Directory
ka: წყაროს საქაღალდის ნახვა

[ctx: @action:button]
en: View %1
ka: %1-ის ნახვა

[ctx: @info]
en: Could not resolve package name of %1
ka: პაკეტის სახელის ამოხსნა შეუძლებელია: %1

[ctx: @info]
en: Failed to run install command: <message>%1</message>
ka: დაყენების ბრძანების გაშვების შეცდომა: <message>%1</message>
