plasma-desktop - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Configure…
el: Διαμόρφωση…

en: Show Alternatives…
el: Εμφάνιση εναλλακτικών…

en: Spacer width
el: Πλάτος διαστήματος

en: Open Panel configuration ui
el: Άνοιγμα της διαμόρφωσης πίνακα

en: Add Widgets…
el: Προσθήκη συστατικών…
