kcmkwm - en to gu translation catalogue (13 entries)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll1) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll3)
en: Move
gu: ખસેડો

note: i18n: @item:inlistbox behavior on double click i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll1) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll3) i18n: ectx: property (text), item, wi
en: Lower
gu: નીચે કરવુ

note: i18n: @item:inlistbox behavior on double click i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll1) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll3) i18n: ectx: property (text), item, wi
en: Minimize
gu: ન્યૂનત્તમ કરો

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_Placement)
en: Random
gu: અવ્યવસ્થિત

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_Placement)
en: Centered
gu: કેન્દ્રિત

en: &Focus
gu: કેન્દ્રિત કરવું (&F)

en: &Titlebar Actions
gu: શિર્ષકપટ્ટી ક્રિયાઓ (&T)

en: Window Actio&ns
gu: વિન્ડો ક્રિયાઓ (&n)

note: i18n: @item:inlistbox behavior on double click i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_TitlebarDoubleClickCommand) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandActiveTitlebar1) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandInactiveTitlebar1
en: Shade
gu: છાંયડો

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Active
gu: સક્રિય

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Inactive
gu: નિષ્ક્રિય

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, windowSnapLabel)
en: &Window snap zone:
gu: વિન્ડો સ્નેપ વિસ્તાર (&W):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, centerSnaplabel)
en: &Center snap zone:
gu: મધ્ય સ્નેપ વિસ્તાર (&C):
