katepart4 stable - en to af translation catalogue (262 entries)

en: Shell Completion
af: Told Voltooi

en: Reuse Word Above
af: Hergebruik woord hierbo

en: Reuse Word Below
af: Hergebruik Woord Hieronder

note: i18n: ectx: Menu (codefolding)
en: &Code Folding
af: Kode Vou

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, chkLineNumbers)
en: If this option is checked, every new view will display line numbers on the left hand side.
af: As hierdie opsie is nagegaan, elke nuwe besigtig sal vertoon lyn nommers op die links hand kant.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkLineNumbers)
en: Show &line numbers
af: Vertoon lyn nommers

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbShowScrollbars)
en: Always On
af: Altyd Aan

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, rbSortBookmarksByCreation)
en: Each new bookmark will be added to the bottom, independently from where it is placed in the document.
af: Elke nuwe boekmerk sal toegevoeg word na die onderkant, onafhanklik van waar dit posisioneer is in die dokument.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, rbSortBookmarksByPosition)
en: The bookmarks will be ordered by the line numbers they are placed at.
af: Die boekmerke sal wees gesorteer deur Die lyn nommers hulle word rangorde na.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, sbWordWrap)
en: If the Word Wrap option is selected this entry determines the length (in characters) at which the editor will automatically start a new line.
af: As die Woord Oorvloei opsie is gekose hierdie inskrywing bepaal die lengte (in karakters) na wat die redigeerder sal automaties begin 'n nuwe lyn.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblFiletype)
en: &Filetype:
af: Lêertipe:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, btnNew)
en: Create a new file type.
af: Maak 'n nuwe lêer tipe.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, btnDelete)
en: Delete the current file type.
af: Verwyder die huidige lêer tipe.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, edtName)
en: The name of the filetype will be the text of the corresponding menu item.
af: Die naam van die lêertipe sal die teks van die korresponderende kieslys item wees.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblSection)
en: &Section:
af: Seksie:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, edtSection)
en: The section name is used to organize the file types in menus.
af: Die seksie naam is gebruik om die lêer tipes in kieslyste te organiseer.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblMimeTypes)
en: MIME &types:
af: Mime tipes:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QToolButton, btnMimeTypes)
en: Displays a wizard that helps you easily select mimetypes.
af: Vertone 'n assistent wat jou help om maklik mimetipes te kies.

en: Indentation
af: Inkeping

en: Spellcheck
af: Spelltoetser

en: Editing
af: Redigering

en: Editing Options
af: Redigering Opsies

en: Follow Line Numbers
af: Volg Lyn nommers

en: You did not provide a backup suffix or prefix. Using default suffix: '~'
af: Jy het nie 'n terugvalkopie voorvoegsel of agtervoegsel gegee nie. Gebruik verstek agtervoegsel: '~'

en: No Backup Suffix or Prefix
af: Geen terugvalkopie Voorvoegstel of agtervoegsel

en: Open/Save
af: Open/Stoor

en: File Opening & Saving
af: Lêer oopmaak en Stoor

en: Lets you select a location and save the file again.
af: Laat you kies 'n area en stoor die lêer weer.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_skipBtn)
en: &Ignore
af: Ignoreer

en: The diff command failed. Please make sure that diff(1) is installed and in your PATH.
af: Die verskil opdrag het gevaal. Maak asseblief seker dat verskil(1) is installeer en in jou PATH.

en: Error Creating Diff
af: Fout by maak van Verskil

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gbCursorMovement)
en: Text Cursor Movement
af: Teks Plekaanwyser Beweging

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, chkPagingMovesCursor)
en: Selects whether the PageUp and PageDown keys should alter the vertical position of the cursor relative to the top of the view.
af: Kies of die BladsyOp en BladsyAf sleutels moet verander die vertikale posisie van die plekwyser relatief tot die bokant van die aansig.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkPagingMovesCursor)
en: &PageUp/PageDown moves cursor
af: BladOp/BladAf beweeg plekwyser

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, sbAutoCenterCursor)
en: Sets the number of lines to maintain visible above and below the cursor when possible.
af: Instel die aantal lyne om sigbaar te bly bo en onder die plekwyser indien moontlik.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbSwapFileMode) i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, spbSwapFileSync) i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, sbAutoCenterCursor)
en: Disabled
af: Deaktiveer

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkBackupRemoteFiles)
en: &Remote files
af: Afgeleë lêers

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gbFileFormat)
en: File Format
af: Lêer Formaat

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblEncoding)
en: &Encoding:
af: Enkodering:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, chkShowTabs)
en: The editor will display a symbol to indicate the presence of a tab in the text.
af: Die redigeerder sal vertoon 'n simbool na aandui Die voorkoms van 'n oortjie in Die teks.

en: Do you really want to save this unmodified file? You could overwrite changed data in the file on disk.
af: Wil jy regtig hierdie onmodifiseerde lêer stoor? Jy kan oorskryf veranderde data in die lêer op die skyf.

en: Trying to Save Unmodified File
af: Probeer om onveranderde Lêer te stoor

en: Save Nevertheless
af: Stoor nogsteeds

en: Do you really want to save this file? Both your open file and the file on disk were changed. There could be some data lost.
af: Wil jy regtig hierdie lêer stoor? Beide you geopende lêer en die lêer op die skyf was verander. Daar kan sommige data verlies wees.

en: Possible Data Loss
af: Moontlike Data Verlies

en: Do you really want to continue to close this file? Data loss may occur.
af: Wil jy regtig voortgaan om die lêer te sluit? Data verlies mag voorkom.

en: Close Nevertheless
af: Maak nogsteeds toe

en: Save File
af: Stoor Lêer

en: Save failed
af: Stoor gevaal

en: The document could not be saved, as it was not possible to write to %1.
    
    Check that you have write access to this file or that enough disk space is available.
af: Die dokument kon nie gestoor word nie, omdat dit nie moontlik was om te skryf na %1.
    
    Kontroleur dat jy skryf toegang het na hierdie lêer of dat daar genoeg skryf spasie beskikbaar is.

en: Properties of %1
af: Eienskappe van %1

en: New Filetype
af: Nuwe Lêertipe

en: Select the MimeTypes you want for this file type.
    Please note that this will automatically edit the associated file extensions as well.
af: Kies die Mime-tipes wat jy wil hê vir hierdie lêer tipe.
    Asseblief noteer dat hierdie outomaties sal redigeer die geassosieer lêer uitbreidings ook.

en: Select Mime Types
af: Kies Mime Tipes

en: Te&xt Settings
af: Teks Instellings

en: <p>If enabled, line numbers will be printed on the left side of the page(s).</p>
af: <p>As geaktiveer, lyn nommers sal wees printed op die links kant van die bladsy(s).</p>

en: Hea&der && Footer
af: Opskrif && Voetskrif

en: Pr&int header
af: Druk Opskrif:

en: Pri&nt footer
af: Druk Voetskrif:

en: Header/footer font:
af: Opskrif/voetskrif skrif tipe:

en: Header Properties
af: Opskrif Eienskappe

en: &Format:
af: Formaat:

en: Colors:
af: Kleure:

en: Foreground:
af: Voorgrond:

en: Bac&kground
af: Agtergrond

en: Footer Properties
af: Voetskrif Eienskappe

en: For&mat:
af: Formaat:

en: &Background
af: Agtergrond

en: <p>Format of the page header. The following tags are supported:</p>
af: <p>Formaat van die bladsy opskrif. die volgende etiket word ondersteunde:</p>

en: <p>Format of the page footer. The following tags are supported:</p>
af: <p>Formaat van die bladsy voetskrif. die volgende etiket word ondersteunde:</p>

en: L&ayout
af: Uitleg

en: Draw bac&kground color
af: Teken Agtergrond kleur

en: Draw &boxes
af: Teken bokse

en: Box Properties
af: Boks Eienskappe

en: W&idth:
af: Wydte:

en: &Margin:
af: Kantlyn:

en: Co&lor:
af: Kleur:

en: <p>If enabled, a box as defined in the properties below will be drawn around the contents of each page. The Header and Footer will be separated from the contents with a line as well.</p>
af: <p>as geaktiveer, 'n boks as gedefinieër in die eienskappe onder sal wees geteken omtrent die inhoud van elke bladsy. die Opskrif en Voetskrif sal wees geskei van die inhoud met 'n lyn as goed.</p>

en: The width of the box outline
af: Die wydte van Die boks buitelyn

en: The margin inside boxes, in pixels
af: Die kantlyn binne in bokse, in beeld elemente

en: The line color to use for boxes
af: Die lyn kleur na gebruik vir bokse

en: (Selection of)
af: (Keuse van)

en: Typographical Conventions for %1
af: Tipografiese Gebruike vir %1

en: Could not access view
af: Kon nie toegang verkry na uitsig

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, replaceNext) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_replaceBtn)
en: &Replace
af: Vervang

en: Check the document's spelling from the cursor and forward
af: Kontroleur die dokument se spelling van die plekwyser en vorentoe

en: Use Default Style
af: Gebruik Verstek Styl

en: &Bold
af: Vetdruk

en: &Italic
af: Kursief

en: &Underline
af: Onderstreep

en: S&trikeout
af: Uitkrap

en: Unset Background Color
af: Wegstel van Agtergrond Kleur

en: Unset Selected Background Color
af: Wegstel van verkose Agtergrond Kleur

en: Use &Default Style
af: Gebruik Verstek Styl

en: "Use Default Style" will be automatically unset when you change any style properties.
af: "Gebruik Verstek Styl" sal wees automaties herstel wanneer jy verander enige Styl eienskappe.

en: Kate Styles
af: Kate Style

en: <p>Sets the background color of the editing area.</p>
af: <p>Verstel die agtergrond kleur van die redigering area.</p>

en: <p>Sets the background color of the currently active line, which means the line where your cursor is positioned.</p>
af: <p>Verstel die agtergrond kleur van die huidiglik aktiewe lyn, wat beteken die lyn waar jou plekaanduier is geposisioneer.</p>

en: <p>Sets the color of Word Wrap-related markers:</p><dl><dt>Static Word Wrap</dt><dd>A vertical line which shows the column where text is going to be wrapped</dd><dt>Dynamic Word Wrap</dt><dd>An arrow shown to the left of visually-wrapped lines</dd></dl>
af: <p>Instel die kleur van Woord Oorvloei verwante merkers:</p><dl><dt>Statiese Woord Oorvloei</dt><dd>'n Vertikale lyn wat die kolom vertoon waar die teks gaan oorvloei</dd><dt>Dinamiese Woord Oorvloei</dt><dd>'n Pyltjie wys na links van die visuele-oorvloei lyne</dd></dl>

en: Code Folding
af: Kode vou

en: <p>Sets the bracket matching color. This means, if you place the cursor e.g. at a <b>(</b>, the matching <b>)</b> will be highlighted with this color.</p>
af: <p>Verstel die hakkie ooreenstemmende kleur. Hierdie beteken, as jy plaas die plekaanduier bv. na 'n <b>(</b>, die ooreenstemmende <b>)</b> sal wees verlig met hierdie kleur.</p>

en: Bookmark
af: Boekmerk

en: Active Breakpoint
af: Aktiewe Breekpunt

en: Reached Breakpoint
af: Bereikte Breekpunt

en: Disabled Breakpoint
af: Gebreklike Breekpunt

en: Execution
af: Uitvoering

en: H&ighlight:
af: Verlig:

en: Colors
af: Kleure

en: Highlighting Text Styles
af: Verligting Teks Style

en: Set &Bookmark
af: Instel van Boekmerk

en: If a line has no bookmark then add one, otherwise remove it.
af: As 'n lyn het nee boekmerk dan word voeg by een, andersins verwyder dit.

en: Clear &All Bookmarks
af: Maak skoon Alle Boekmerke

en: Remove all bookmarks of the current document.
af: Verwyder alle boekmerke van die huidige dokument.

en: Next Bookmark
af: Volgende Boekmerk

en: Go to the next bookmark.
af: Gaan na die volgende boekmerk.

en: Previous Bookmark
af: Vorige Boekmerk

en: Go to the previous bookmark.
af: Gaan na die vorige boekmerk.

en: &Next: %1 - "%2"
af: Volgende: %1 - "%2"

en: &Previous: %1 - "%2"
af: Vorige: %1 - "%2"

en: Missing argument. Usage: %1 <value>
af: Vermisde argument. Gebruik: %1 <waarde>

en: Failed to convert argument '%1' to integer.
af: Gevaal om om te skakel argument '%1' na integraal.

en: Width must be at least 1.
af: Wye moet te minste wees 1.

en: Column must be at least 1.
af: Kolom moet ten minste wees 1.

en: Usage: %1 on|off|1|0|true|false
af: Gebruik: %1 aan|af|1|0|waar|vals

en: Bad argument '%1'. Usage: %2 on|off|1|0|true|false
af: Slegte argument '%1'. Gebruik: %2 aan|af|1|0|waar|vals

en: Unknown command '%1'
af: Onbekende opdrag '%1'

en: Kate Part
af: Kate Deel

en: Embeddable editor component
af: Inlegbare redigeerder komponent

en: Maintainer
af: Onderhouer

en: Core Developer
af: Kern Ontwikkelaar

en: The cool buffersystem
af: Die oulike bufferstelsel

en: The Editing Commands
af: Die Redigering Opdragte

en: Testing, ...
af: Toetsing, ...

en: Former Core Developer
af: Vorige Kern Ontwikkelaar

en: KWrite port to KParts
af: Kskryf poort na Kparts

en: KWrite Undo History, Kspell integration
af: Kskryf Herstel Geskiedenis, Kspell integrasie

en: KWrite XML Syntax highlighting support
af: Kskryf Xml Sintaks verligting ondersteun

en: Patches and more
af: Lappe en meer

en: Highlighting for RPM Spec-Files, Perl, Diff and more
af: Verligting vir Rpm Spec-Files, Perl, Diff en meer

en: Highlighting for VHDL
af: Verligting vir Vhdl

en: Highlighting for SQL
af: Verligting vir Sql

en: Highlighting for Ferite
af: Verligting vir Feriet

en: Highlighting for ILERPG
af: Verligting vir Ilerpg

en: Highlighting for LaTeX
af: Verligting vir Latex

en: Highlighting for Makefiles, Python
af: Verligting vir Makefiles, Python

en: Highlighting for Python
af: Verligting vir Python

en: Highlighting for Scheme
af: Verligting vir Skema

en: PHP Keyword/Datatype list
af:  php  Sleutelwoord/Datatipe lys

en: Very nice help
af: Baie oulike hulp

en: All people who have contributed and I have forgotten to mention
af: Alle mense wie het bygedra en I het vergeet na vermeld

en: Cut the selected text and move it to the clipboard
af: Knip die gekose teks en beweeg dit na die klipbord

en: Paste previously copied or cut clipboard contents
af: Plak vorige gekopieër of knip klipbord inhoud

en: Use this command to copy the currently selected text to the system clipboard.
af: Gebruik hierdie opdrag om te kopieër die huidiglik gekose teks na die stelsel klipbord.

en: Save the current document
af: Stoor die huidige dokument

en: Revert the most recent editing actions
af: Ongedaan maak die mees onlangse redigering aksies

en: Revert the most recent undo operation
af: Ongedaan maak die mees onlangse herstel operasie

en: &Clean Indentation
af: Maak skoon Inkeping

en: C&omment
af: Kommentaar

en: Unco&mment
af: Verwyder kommentaar

en: &Read Only Mode
af: Lees Slegs Modus

en: Lock/unlock the document for writing
af: Sluit/Ontsluit die dokument vir skryf

en: Uppercase
af: Boonste kas

en: Convert the selection to uppercase, or the character to the right of the cursor if no text is selected.
af: Omskakel die verkiesde na die boonste kas, of die karakter na die regterkant van die plekwyser as geen teks gekies is nie.

en: Lowercase
af: Onderste kas

en: Convert the selection to lowercase, or the character to the right of the cursor if no text is selected.
af: Omskakel die verkiesde na die onderste kas, of die karakter na die regterkant van die plekwyser as geen teks gekies is nie.

en: Capitalize
af: Kapitaliseer

en: Capitalize the selection, or the word under the cursor if no text is selected.
af: Kapitaliseer die verkose deel, of die woord onder die plekwyser as geen teks gekies is nie.

en: Join Lines
af: Verbind Lyne

en: Print the current document.
af: Druk die huidige dokument.

en: Reloa&d
af: Herlaai

en: Reload the current document from disk.
af: Herlaai die huidige dokument van disket.

en: Save the current document to disk, with a name of your choice.
af: Stoor die huidige dokument na disket, met 'n naam van jou keuse.

en: This command opens a dialog and lets you choose a line that you want the cursor to move to.
af: Hierdie opdrag maak oop 'n dialoog en laat jy jy kies 'n lyn wat jy wil hê die plekaanduier na beweeg na.

en: Configure various aspects of this editor.
af: Konfigureer verskeie aspekte van hierdie redigeerder.

en: &Highlighting
af: Verligting

en: Here you can choose how the current document should be highlighted.
af: Hier jy kan kies hoe die huidige dokument moet wees verlig.

en: &Indentation
af: Inkeping

en: Select the entire text of the current document.
af: Kies die hele teks van die huidige dokument.

en: If you have selected something within the current document, this will no longer be selected.
af: As jy het gekose iets binne in die huidige dokument, hierdie sal nee langer wees gekose.

en: Enlarge Font
af: Vergroot skriftipe

en: This increases the display font size.
af: Hierdie vermeerder die grootte van die vertoonde teks.

en: Shrink Font
af: Verklein skriftipe

en: This decreases the display font size.
af: Hierdie verklein die grootte van die vertoonde teks.

en: Bl&ock Selection Mode
af: Blok Keuse Module

en: This command allows switching between the normal (line based) selection mode and the block selection mode.
af: Hierdie opdrag laat toe omskakeling tussen die normale (lyn gebaseerde) keuse modus en die blok keuse modus.

en: Overwr&ite Mode
af: Oorskryf Modus

en: Choose whether you want the text you type to be inserted or to overwrite existing text.
af: Kies hetsy jy wil hê die teks jy tipe na wees ingesit of na oorskryf bestaande teks.

en: &Dynamic Word Wrap
af: Dinamiese Woord Oorvloei

en: Dynamic Word Wrap Indicators
af: Dinamiese Woord Oorvloei Inkepings

en: Choose when the Dynamic Word Wrap Indicators should be displayed
af: Kies wanneer die Dinamiese Woord Oorvloei Indikators vertoon moet word

en: &Off
af: Af

en: Follow &Line Numbers
af: Volg Lyn Nommers

en: &Always On
af: Altyd Aan

en: Static Word Wrap
af: Statiese Woord Oorvloei

en: Show Static &Word Wrap Marker
af: Wys Statiese Woord Oorvloei Merker

en: Show/hide the Word Wrap Marker, a vertical line drawn at the word wrap column as defined in the editing properties
af: Vertoon/Versteek die Woord Oorvloei Merker,'n vertikale lyn getrek by die woord oorvloei kolom soos gedefinieerd in die redigeerde eienskappe

en: Show Folding &Markers
af: Vertoon Vou en Merkers

en: You can choose if the codefolding marks should be shown, if codefolding is possible.
af: Jy kan kies of die kodevou merkers getoon moet word, indien kodevouing moontlik is.

en: Show &Icon Border
af: Vertoon Ikoon Grens

en: Show &Line Numbers
af: Vertoon Lyn Nommers

en: Show/hide the line numbers on the left hand side of the view.
af: Vertoon/steek weg die lyn nommers op die links hand kant van die besigtig.

en: Show Scroll&bar Marks
af: Wys Rolstaaf Merke

en: Switch to Command Line
af: Verander na Opdrag Lyn

en: Show/hide the command line on the bottom of the view.
af: Vertoon/steekweg die opdrag lyn op die onderkant van die besigtig.

en: &End of Line
af: Einde van Lyn

en: Choose which line endings should be used, when you save the document
af: Kies watter lyn eindiging gebruik moet word, wanneer jy die dokument stoor

en: E&ncoding
af: Enkodering

en: Look up the first occurrence of a piece of text or regular expression.
af: Kyk begin die eerste voorkoms van 'n stuk van teks of gewone uitdrukking.

en: Look up the next occurrence of the search phrase.
af: Kyk begin die volgende voorkoms van die soektog frase.

en: Look up the previous occurrence of the search phrase.
af: Kyk begin die vorige voorkoms van die soektog frase.

en: Look up a piece of text or regular expression and replace the result with some given text.
af: Kyk begin 'n stuk van teks of gewone uitdrukking en vervang die resultaat met sommige gegewe teks.

en: Copy as &HTML
af: Kopie maak as &HTML

en: Use this command to copy the currently selected text as HTML to the system clipboard.
af: Gebruik hierdie opdrag om te kopier die huidiglik gekose teks  as HTML na die stelsel klipbord.

en: This command allows you to export the current document with all highlighting information into a HTML document.
af: Hierdie opdrag laat jou toe om uit te voer die huidige dokument met alle verligting informasie binne in 'n Html dokument.

en: Move Word Left
af: Beweeg Woord Links

en: Select Character Left
af: Kies Karakter Links

en: Select Word Left
af: Kies Woord Links

en: Move Word Right
af: Beweeg Woord Regterkant

en: Select Character Right
af: Kies Karakter Regterkant

en: Select Word Right
af: Kies Woord Regterkant

en: Move to Beginning of Line
af: Beweeg na Begin van Lyn

en: Move to Beginning of Document
af: Beweeg na Begin van Dokument

en: Select to Beginning of Line
af: Kies na Begin van Lyn

en: Select to Beginning of Document
af: Kies na Begin van Dokument

en: Move to End of Line
af: Beweeg na Einde van Lyn

en: Move to End of Document
af: Beweeg na Einde van Dokument

en: Select to End of Line
af: Kies na Einde van Lyn

en: Select to End of Document
af: Kies na Einde van Dokument

en: Select to Previous Line
af: Kies na Vorige Lyn

en: Scroll Line Up
af: Rol Lyn Begin

en: Move to Next Line
af: Beweeg na Volgende Lyn

en: Move to Previous Line
af: Beweeg na Vorige Lyn

en: Select to Next Line
af: Kies na Volgende Lyn

en: Scroll Line Down
af: Rol Lyn Ondertoe

en: Scroll Page Up
af: Rol Bladsy Begin

en: Select Page Up
af: Kies Bladsy Begin

en: Move to Top of View
af: Beweeg na Bo van Besigtig

en: Select to Top of View
af: Kies na Bo van Besigtig

en: Scroll Page Down
af: Rol Bladsy Ondertoe

en: Select Page Down
af: Kies Bladsy Ondertoe

en: Move to Bottom of View
af: Beweeg na Bodem van Besigtig

en: Select to Bottom of View
af: Kies na Bodem van Besigtig

en: Select to Matching Bracket
af: Kies na Ooreenstemmende Hakkie

en: Transpose Characters
af: Oordraende Karakters

en: Delete Line
af: Uitvee Lyn

en: Delete Word Left
af: Uitvee Woord Links

en: Delete Word Right
af: Uitvee Woord Regterkant

en: Delete Next Character
af: Verwyder Volgende Karakter

en: Backspace
af: Terugruimte

en: &Indent
af: Inkeep

en: &Unindent
af: Uitkeep

en: Use this to unindent a selected block of text.
af: Gebruik hierdie na uitkeep 'n gekose blok van teks.

en: Export File as HTML
af: Voer uit Lêer as HTML

en: Available Commands
af: Beskikbare Opdragte

en: <p>For help on individual commands, do <code>'help &lt;command&gt;'</code></p>
af: <p>Vir hulp op individuele opdragte, doen <code>'help &lt;opdrag&gt;'</code></p>

en: No help for '%1'
af: Geen hulp vir '%1'

en: No such command <b>%1</b>
af: Geen so opdrag <b>%1</b>

en: No such command: "%1"
af: Geen so opdrag: "%1"

en: Success:
af: Sukses:

en: Command "%1" failed.
af: Opdrag "%1" gevaal.

en: Mark Type %1
af: Merk Tipe %1

en: Set Default Mark Type
af: Instel Verstek Merk Tipe
