koko - en to lv translation catalogue (132 entries)

en: Open Containing Folder
lv: Atvērt saturošo mapi

en: &Copy
lv: &Kopēt

[ctx: @action:incontextmenu]
en: Copy Location
lv: Kopēt vietu

[ctx: @title]
en: <application>Photos</application>
lv: <application>Fotogrāfijas</application>

[ctx: @title]
en: Photos is an image viewer for your image collection.
lv: Fotogrāfijas ir attēlu skatītājs attēlu kolekcijai.

[ctx: @info:credit]
en: (c) 2013-2020 KDE Contributors
lv: (c) 2013—2020 KDE veidotāji

[ctx: @info:credit]
en: Developer
lv: Izstrādātājs

en: Reset the database
lv: Atiestatīt datubāzi

en: path of image you want to open
lv: ceļš uz atveramo attēlu

en: Sharing failed
lv: Kopīgošana neizdevās

en: Shared url for image is <a href='%1'>%1</a>
lv: Kopīgotā attēla adrese ir <a href="%1">%1</a>

en: 1 Image | %1 Images
lv[0]: %1 attēls
lv[1]: %1 attēli
lv[2]: %1 attēlu

en: Remove Bookmark
lv: Noņemt grāmatzīmi

[ctx: @action:button Bookmarks the current folder]
en: Bookmark Folder
lv: Pievienot mapi grāmatzīmēm

en: Go Up
lv: Augšup

en: Home
lv: Mājas

en: Root
lv: Sakne

en: Delete Selection
lv: Dzēst atlasīto

en: Move selected items to trash
lv: Atlasītos vienumus pārvietot uz atkritni

en: Restore Selection
lv: Atjaunot atlasi

en: Restore selected items from trash
lv: Atjaunot atlasītos vienumus no atkritnes

en: Configure…
lv: Konfigurēt...

en: Select All
lv: Atlasīt visu

en: Selects all the media in the current view
lv: Atlasīt visu multividi šajā skatā

en: Deselect All
lv: Noņemt visu atlasi

en: De-selects all the selected media
lv: Noņem atlasi visai multividei

en: No Media Found
lv: Multivide nav atrasta

en: Pictures
lv: Attēli

en: Videos
lv: Video

en: Favorites
lv: Iecienītākās

en: Places
lv: Vietas

en: Discard changes
lv: Noraidīt izmaiņas

en: Are you sure you want to discard all changes?
lv: Vai tiešām vēlaties noraidīt visas izmaiņas?

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Yes
lv: Jā

en: Edit
lv: Rediģēt

[ctx: @action:button Save image modification]
en: Save
lv: Saglabāt

en: Unable to save file. Check if you have the correct permission to edit this file.
lv: Nevar saglabāt datni. Pārbaudiet, vai jums ir nepieciešamās atļaujas datnes rediģēšanai.

[ctx: @action:button Undo modification]
en: Undo
lv: Atsaukt

[ctx: @action:button]
en: Cancel
lv: Atcelt

[ctx: @action:button Crop an image]
en: Crop
lv: Apgriezt

[ctx: @action:button Resize an image]
en: Resize
lv: Mainīt izmēru

[ctx: @action:button Rotate an image to the left]
en: Rotate left
lv: Pagriezt pa kreisi

[ctx: @action:button Rotate an image to the right]
en: Rotate right
lv: Pagriezt pa labi

[ctx: @action:button Mirror an image vertically]
en: Flip
lv: Apvērst

[ctx: @action:button Mirror an image horizontally]
en: Mirror
lv: Spoguļot

[ctx: @title:group for crop area size spinboxes]
en: Size:
lv: Izmērs:

[ctx: @title:group for crop area position spinboxes]
en: Position:
lv: Atrašanās vieta:

en: Save As
lv: Saglabāt kā

en: You are now editing a new file.
lv: Rediģējat jaunu datni.

en: Seek slider
lv: Meklēšanas slīdnis

en: Skip backward 1 second | Skip backward %1 seconds
lv[0]: Iet %1 sekundi atpakaļ
lv[1]: Iet %1 sekundes atpakaļ
lv[2]: Iet %1 sekunžu atpakaļ

en: Pause playback
lv: Pauzēt atskaņošanu

en: Continue playback
lv: Turpināt atskaņošanu

en: Unmute audio
lv: Atjaunot skaņu

en: Mute audio
lv: Apklusināt

en: Volume slider
lv: Skaļums slīdnis

en: Repeat current video
lv: Atkārtot šo video

en: Don't repeat current video
lv: Neatkārtot šo video

en: Info
lv: Informācija

en: See information about video
lv: Skatīt informāciju par video

en: See information about image
lv: Skatīt informāciju par attēlu

en: Remove
lv: Noņemt

en: Favorite
lv: Izlase

en: Remove from favorites
lv: Noņemt no iecienītajām

en: Add to favorites
lv: Pievienot iecienītajām

[ctx: verb, edit an image]
en: Edit
lv: Rediģēt

en: Share Video
lv: Kopīgot video

en: Share Image
lv: Kopīgot attēlu

[ctx: verb, share an image/video]
en: Share
lv: Kopīgot

en: Start Slideshow
lv: Sākt slīdrādi

en: Slideshow
lv: Slīdrāde

en: Thumbnail Bar
lv: Sīktēlu josla

en: Hide Thumbnail Bar
lv: Slēpt sīktēlu joslu

en: Show Thumbnail Bar
lv: Rādīt sīktēlu joslu

en: Toggle Thumbnail Bar
lv: Pārslēgt sīktēlu joslu

en: Fullscreen
lv: Pilnekrāns

en: Exit Fullscreen
lv: Iziet no pilnekrāna

en: Enter Fullscreen
lv: Ieslēgt pilnekrānu

en: Previous image
lv: Iepriekšējais attēls

en: Next image
lv: Nākamais attēls

en: More
lv: Vairāk

[ctx: @label:spinbox Slideshow image changing interval]
en: Slideshow interval:
lv: Slīdrādes intervāls:

[ctx: Slideshow image changing interval]
en: 1 second | %1 seconds
lv[0]: %1 sekunde
lv[1]: %1 sekundes
lv[2]: %1 sekunžu

[ctx: @option:check]
en: Loop
lv: Atkārtot

[ctx: @option:check]
en: Randomize
lv: Nejauša secība

en: Stop Slideshow
lv: Apturēt slīdrādi

en: Show All Controls
lv: Rādīt visas vadīklas

en: Metadata
lv: Metadati

[ctx: @label]
en: File name:
lv: Datnes nosaukums:

[ctx: @label]
en: Dimension:
lv: Izmērs:

[ctx: dimensions]
en: %1 x %2
lv: %1 × %2

[ctx: @label]
en: Size:
lv: Lielums:

[ctx: @label]
en: Created:
lv: Izveidots:

[ctx: @label]
en: Model:
lv: Modelis:

[ctx: @label]
en: Latitude:
lv: Platums:

[ctx: @label]
en: Longitude:
lv: Garums:

[ctx: @label]
en: Rating:
lv: Vērtējums:

en: Current rating %1
lv: Pašreizējais vērtējums %1

en: Set rating to %1
lv: Novērtēt kā %1

[ctx: @label]
en: Description:
lv: Apraksts:

en: Image description…
lv: Attēla apraksts...

[ctx: @label]
en: Tags:
lv: Birkas:

en: Add Tag
lv: Pievienot birku

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Images
lv: Attēli

en: Folders
lv: Mapes

en: Network
lv: Tīkls

en: Trash
lv: Atkritne

en: Pinned Folders
lv: Piespraustās mapes

en: Locations
lv: Atrašanās vietas

en: Countries
lv: Valstis

en: States
lv: Štati

en: Cities
lv: Pilsētas

en: Time
lv: Laiks

en: Years
lv: Gadi

en: Months
lv: Mēneši

en: Weeks
lv: Nedēļas

en: Days
lv: Dienas

en: Tags
lv: Birkas

[ctx: @title:window]
en: Settings
lv: Iestatījumi

en: General
lv: Pamata

en: Thumbnails size:
lv: Sīktēlu izmērs:

[ctx: @title:group]
en: Slideshow settings:
lv: Slīdrādes iestatījumi:

en: About Photos
lv: Par „Fotogrāfijas“

en: About KDE
lv: Par KDE

en: Share
lv: Kopīgot

en: Share the selected media
lv: Kopīgot atlasīto multividi

en: Filter by
lv: Filtrēt pēc

[ctx: Remote network locations]
en: Remote
lv: Attālināti

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Add new tag…
lv: Jauna birka...
