kirigami-addons - en to sk translation catalogue (33 entries)

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Zoom in
sk: Priblížiť

en: Zoom out
sk: Oddialiť

en: Rotate left
sk: Otočiť doľava

en: Rotate right
sk: Otočiť doprava

en: Save as
sk: Uložiť ako

en: Previous image
sk: Predchádzajúci obrázok

en: Next image
sk: Ďalší obrázok

[ctx: @action:button]
en: Close
sk: Zavrieť

en: Download
sk: Stiahnuť

[ctx: @action:button]
en: Volume
sk: Hlasitosť

[ctx: @action:button]
en: Cancel
sk: Zrušiť

[ctx: @action:button]
en: Select
sk: Vybrať

[ctx: @action:button]
en: Go Previous
sk: Prejsť na predchádzajúce

[ctx: @action:button]
en: Jump to today
sk: Skočiť na dnešok

[ctx: @action:button]
en: Go Next
sk: Prejsť na nasledujúci

en: About KDE
sk: Informácie o KDE

en: Be Free!
sk: Buďte slobodní!

en: Homepage
sk: Domovská stránka

en: Report a bug
sk: Nahlásiť chybu

en: Join us
sk: Pripojte sa k nám

en: Get Involved
sk: Zapojiť sa

en: Donate
sk: Venovať peniaze

en: About %1
sk: Informácie o %1

en: License | Licenses
sk[0]: Licencia
sk[1]: Licencie
sk[2]: Licencie

en: Authors
sk: Autori

en: Credits
sk: Zásluhy

en: Translators
sk: Prekladatelia

en: Send an email to %1
sk: Odoslať email pre %1

[ctx: Displayed in place of the date if the selected day is today]
en: Today
sk: Dnes

[ctx: Date is not set]
en: Not set
sk: Nenastavené

[ctx: @title:window]
en: Settings
sk: Nastavenia

[ctx: @title:window]
en: Settings — %1
sk: Nastavenia — %1
