kirigami-addons - en to nl translation catalogue (104 entries)

en: Close
nl: Sluiten

en: Zoom in
nl: Inzoomen

en: Zoom out
nl: Uitzoomen

en: Rotate left
nl: Linksom draaien

en: Rotate right
nl: Rechtsom draaien

[ctx: @action:intoolbar]
en: Show caption
nl: Opschrift tonen

[ctx: @action:intoolbar]
en: Hide caption
nl: Opschrift verbergen

en: Save as
nl: Opslaan als

en: Previous image
nl: Vorige afbeelding

en: Next image
nl: Volgende afbeelding

[ctx: @action:button]
en: Close
nl: Sluiten

en: Download
nl: Downloaden

[ctx: @title:dialog]
en: Success
nl: Succes

[ctx: @title:dialog]
en: Warning
nl: Waarschuwing

[ctx: @title:dialog]
en: Error
nl: Fout

[ctx: @title:dialog]
en: Information
nl: Informatie

[ctx: @label:checkbox]
en: Do not show again
nl: Niet meer tonen

[ctx: @action:button]
en: Cancel
nl: Annuleren

[ctx: @action:button]
en: Select
nl: Selecteren

en: Day
nl: Dag

en: Month
nl: Maand

en: Year
nl: Jaar

[ctx: @action:button]
en: Go Previous
nl: Ga naar vorige

[ctx: @action:button]
en: Jump to today
nl: Ga naar vandaag

[ctx: @action:button]
en: Go Next
nl: Ga naar volgende

en: Hours
nl: Uren

en: Minutes
nl: Minuten

[ctx: @info]
en: Underlying platform.
nl: Onderliggend platform.

[ctx: @info]
en: Cross-platform application development framework.
nl: Cross-platform framework voor ontwikkeling van toepassingen.

en: Using %1 and built against %2
nl: %1 gebruiken en bouwen tegen %2

[ctx: @info]
en: Collection of libraries created by the KDE Community to extend Qt.
nl: Verzameling van bibliotheken gemaakt door de KDE gemeenschap om Qt uit te breiden.

en: About KDE
nl: Over KDE

en: Be Free!
nl: Wees vrij!

en: KDE is a world-wide community of software engineers, artists, writers, translators and creators who are committed to Free Software development. KDE produces the Plasma desktop environment, hundreds of applications, and the many software libraries that support them.
    
    KDE is a cooperative enterprise: no single entity controls its direction or products. Instead, we work together to achieve the common goal of building the world's finest Free Software. Everyone is welcome to join and contribute to KDE, including you.
nl: KDE is een wereldwijde gemeenschap van software engineers, artiesten, schrijvers, vertalers en makers die toegewijd zijn aan Vrije Software ontwikkeling. KDE produceert de Plasma bureaubladomgeving, honderden toepassingen en de vele software bibliotheken die hen ondersteunen.
    
    KDE is een samenwerkingsorganisatie: geen enkele entiteit bestuurt zijn richting of producten. In plaats daarvan werken we samen om het gemeenschappelijke doel van het bouwen van de mooiste Vrije Software te bereiken. Iedereen is welkom om mee te doen en bij te dragen aan KDE, inclusief u.

en: Homepage
nl: Homepagina

en: Report bugs
nl: Bugs rapporteren

en: Software can always be improved, and the KDE team is ready to do so. However, you - the user - must tell us when something does not work as expected or could be done better.
    
    KDE has a bug tracking system. Use the button below to file a bug, or use the program's About page to report a bug specific to this application.
    
    If you have a suggestion for improvement then you are welcome to use the bug tracking system to register your wish. Make sure you use the severity called "Wishlist".
nl: Software kan altijd verbeterd worden en het KDE-team is gereed om dat te doen. Maar, u - de gebruiker - moet ons vertellen wanneer iets niet werkt zoals verwacht of zou beter gedaan kunnen worden.
    
    KDE heeft een volgsysteem voor bugs. Gebruik de onderstaande knop om een bug te rapporteren of gebruik de pagina Info over van het programma om een bug specifiek voor die toepassing te rapporteren.
    
    Als u een suggestie voor verbetering hebt dan bent u welkom om het volgsysteem voor bugs te gebruiken om uw wens te registreren. Ga na dat u de ernst genaamd "Wishlist" gebruikt.

en: Report a bug
nl: Een bug rapporteren

en: Join us
nl: Doe mee

en: You do not have to be a software developer to be a member of the KDE team. You can join the language teams that translate program interfaces. You can provide graphics, themes, sounds, and improved documentation. You decide!
nl: U hoeft geen softwareontwikkelaar te zijn om lid te worden van het KDE-team. U kunt deelnemen aan een van de vertaalteams die de programma's en documentatie vertalen. U kunt afbeeldingen, thema's, geluiden en verbeterde documentatie leveren. Aan u de keuze!

en: Get Involved
nl: Doe mee

en: Developer Documentation
nl: Documentatie voor ontwikkelaars

en: Support us
nl: Ondersteun ons

en: KDE software is and will always be available free of charge, however creating it is not free.
    
    To support development the KDE community has formed the KDE e.V., a non-profit organization legally founded in Germany. KDE e.V. represents the KDE community in legal and financial matters.
    
    KDE benefits from many kinds of contributions, including financial. We use the funds to reimburse members and others for expenses they incur when contributing. Further funds are used for legal support and organizing conferences and meetings.
    
    We would like to encourage you to support our efforts with a financial donation.
    
    Thank you very much in advance for your support.
nl: KDE-software is en zal altijd gratis verkrijgbaar zijn, maar de ontwikkeling ervan is allerminst vrij van kosten.
    Daarom heeft de KDE-gemeenschap KDE e.V. gevormd, een non-profit organisatie die gevestigd is in Duitsland. KDE e.V. representeert de KDE-gemeenschap in juridische en financiële zaken.
    KDE profiteert van allerlei bijdragen inclusief financiële. We gebruiken de fondsen om de kosten te vergoeden die KDE-leden en anderen gemaakt hebben voor hun bijdrage aan KDE. Andere fondsen worden gebruikt voor juridische ondersteuning en voor het organiseren van conferenties en bijeenkomsten.
    
    Wij willen u graag aanmoedigen om KDE te ondersteunen door middel van een financiële donatie.
    
    Alvast hartelijk bedankt voor uw bijdrage.

en: Donate
nl: Doneren

en: About %1
nl: Info over %1

en: Description
nl: Beschrijving

en: License | Licenses
nl[0]: Licentie
nl[1]: Licenties

en: Report a Bug
nl: Een bug rapporteren

en: Libraries in use
nl: Bibliotheken in gebruik

[ctx: @action:button]
en: Copy to Clipboard
nl: Naar klembord kopiëren

[ctx: @info]
en: System information copied to clipboard.
nl: Systeeminformatie gekopieerd naar het klembord.

en: Authors
nl: Auteurs

en: Credits
nl: Dankbetuigingen

en: Translators
nl: Vertalers

en: Visit %1's KDE Store page
nl: Bezoek de KDE Store-pagina van %1

en: Send an email to %1
nl: Een e-mail sturen naar %1

[ctx: @action:button]
en: Color
nl: Kleur

[ctx: Accessible description]
en: Current color "%1"
nl: Huidige kleur "%1"

[ctx: Displayed in place of the date if the selected day is today]
en: Today
nl: Vandaag

[ctx: Date is not set]
en: Not set
nl: Niet gezet

[ctx: @title:window]
en: Settings
nl: Instellingen

[ctx: @title:window]
en: Settings — %1
nl: Instellingen — %1

[ctx: @action:intoolbar]
en: Go back
nl: Ga terug

[ctx: @title]
en: Settings
nl: Instellingen

[ctx: @title:group]
en: Settings
nl: Instellingen

[ctx: @label:checkbox]
en: Enable automatic spell checking
nl: Automatische spellingcontrole inschakelen

[ctx: @label:checkbox]
en: Ignore uppercase words
nl: Woorden in hoofdletters negeren

[ctx: @label:checkbox]
en: Ignore hyphenated words
nl: Woorden met koppeltekens negeren

[ctx: @label:checkbox]
en: Detect language automatically
nl: Taal automatisch detecteren

[ctx: @label:listbox]
en: Selected default language:
nl: Geselecteerde standaardtaal:

[ctx: No selected language]
en: None
nl: Geen

[ctx: @label:listbox]
en: Additional Spell Checking Languages
nl: Additionele talen met spellingcontrole

en: %1 will provide spell checking and suggestions for the languages listed here when autodetection is enabled.
nl: %1 zal spellingcontrole bieden en suggesties voor de talen hier in de lijst wanneer automatische detectie is ingeschakeld.

[ctx: @action:button]
en: Open Personal Dictionary
nl: Persoonlijk woordenboek openen

[ctx: @title:window]
en: Spell checking languages
nl: Talen met spellingcontrole

en: Default Language
nl: Standaard taal

[ctx: @title:window]
en: Spell checking dictionary
nl: Woordenboek voor spellingcontrole

[ctx: Placeholder message]
en: Add a new word to your personal dictionary…
nl: Een nieuw woord aan uw persoonlijke woordenboek toevoegen…

[ctx: @action:button]
en: Add Word
nl: Woord toevoegen

[ctx: @action:button]
en: Delete word
nl: Woord verwijderen

[ctx: @action:button]
en: Spell Checking
nl: Spellingcontrole

en: Open Command Bar
nl: Commandobalk openen

[ctx: @title:dialog]
en: Reserved Shortcut
nl: Gereserveerde snelkoppeling

[ctx: @info]
en: The F12 key is reserved on Windows, so cannot be used for a global shortcut.
    Please choose another one.
nl: De F12-toets is gereserveerd in Windows, en kan dus niet gebruikt worden voor een globale sneltoets.
    Graag een andere kiezen.

[ctx: @title:dialog This happen when a global shortcut is already defined with the same shortcut]
en: Global Shortcut Shadowing
nl: Globaal schaduwen van sneltoets

[ctx: @info]
en: The '%1' key combination is shadowed by following global actions:
nl: De toetsencombinatie '%1' wordt geschaduwd door de volgende globale acties:

[ctx: @info]
en: Action '%1' in context '%2'
nl: Actie '%1' in context '%2'

[ctx: @info]
en: The '%1' key combination shadows following global actions:
nl: De toetscombinatie '%1' schaduwt de volgende globale acties:

[ctx: @title:dialog]
en: Conflict with Standard Application Shortcut
nl: Conflict met standaard-sneltoets van toepassing

[ctx: @info]
en: The '%1' key combination is also used for the standard action "%2" that some applications use.
    Do you really want to use it as a global shortcut as well?
nl: De toetscombinatie '%1' is reeds toegewezen aan de standaardactie "%2". Deze actie wordt door enkele programma's gebruikt.
    Wilt u de combinatie ook gebruiken als globale toetsencombinatie?

[ctx: What the user inputs now will be taken as the new shortcut]
en: Input
nl: Invoer

[ctx: No shortcut defined]
en: None
nl: Geen

en: Click on the button, then enter the shortcut like you would in the program.
    Example for Ctrl+A: hold the Ctrl key and press A.
nl: Klik op de knop, voer dan de sneltoets in zoals u zou doen in het programma.
    Voorbeeld voor Ctrl+A: houdt de Ctrl-toets in en druk op A.

[ctx: @info:tooltip]
en: Clear Key Sequence
nl: Toetsenreeks wissen

[ctx: @info:tooltip]
en: Cancel Key Sequence Recording
nl: Toetsenreeks opnemen annuleren

[ctx: @info:placeholder]
en: No results found
nl: Geen resultaten gevonden

[ctx: @title:window]
en: Shortcuts
nl: Sneltoetsen

[ctx: @title:window]
en: Shortcut: %1
nl: Sneltoets: %1

[ctx: @label]
en: Shortcut:
nl: Sneltoets:

[ctx: @label]
en: Alternative:
nl: Alternatief:

[ctx: Placeholder message]
en: No shortcuts found
nl: Geen sneltoetsen gevonden

[ctx: @title:window]
en: About %1
nl: Info over %1

[ctx: @title:window]
en: About KDE
nl: Over KDE
