kirigami-addons - en to cs translation catalogue (96 entries)

en: Close
cs: Zavřít

en: Zoom in
cs: Přiblížit

en: Zoom out
cs: Oddálit

en: Rotate left
cs: Otočit doleva

en: Rotate right
cs: Otočit doprava

[ctx: @action:intoolbar]
en: Show caption
cs: Zobrazit titulek

[ctx: @action:intoolbar]
en: Hide caption
cs: Skrýt titulek

en: Save as
cs: Uložit jako

en: Previous image
cs: Předchozí obrázek

en: Next image
cs: Následující obrázek

[ctx: @action:button]
en: Close
cs: Zavřít

en: Download
cs: Stáhnout

[ctx: @title:dialog]
en: Success
cs: Úspěch

[ctx: @title:dialog]
en: Warning
cs: Varování

[ctx: @title:dialog]
en: Error
cs: Chyba

[ctx: @title:dialog]
en: Information
cs: Informace

[ctx: @label:checkbox]
en: Do not show again
cs: Znovu nezobrazovat

[ctx: @action:button]
en: Volume
cs: Hlasitost

[ctx: @action:button]
en: Cancel
cs: Zrušit

[ctx: @action:button]
en: Select
cs: Vybrat

en: Day
cs: Den

en: Month
cs: Měsíc

en: Year
cs: Rok

[ctx: @action:button]
en: Go Previous
cs: Přejít na předchozí

[ctx: @action:button]
en: Jump to today
cs: Přejít na dnešek

[ctx: @action:button]
en: Go Next
cs: Přejít na následující

en: Hours
cs: Hodiny

en: Minutes
cs: Minuty

en: About KDE
cs: O prostředí KDE

en: Be Free!
cs: Buďte volní!

en: KDE is a world-wide community of software engineers, artists, writers, translators and creators who are committed to Free Software development. KDE produces the Plasma desktop environment, hundreds of applications, and the many software libraries that support them.
    
    KDE is a cooperative enterprise: no single entity controls its direction or products. Instead, we work together to achieve the common goal of building the world's finest Free Software. Everyone is welcome to join and contribute to KDE, including you.
cs: KDE je celosvětová komunita softwarových inženýrů, výtvarníků, překladatelů a jiných přispěvatelů, kteří se odevzdali vývoji Svobodného Softwaru. KDE vytvořilo pracovní prostředí Plasma, stovky aplikací a spousty knihoven, jenž je podporují.
    
    KDE je společné úsilí, kde žádná společnost neřídí jeho směr nebo produkty. Namísto toho spolupracujeme na společném cíli jímž je vytvoření nejlepšího Free Softwaru. Každý je vítán aby se zapojil a přispíval do KDE, včetně vás.

en: Homepage
cs: Domovská stránka

en: Report bugs
cs: Nahlaste chyby

en: Software can always be improved, and the KDE team is ready to do so. However, you - the user - must tell us when something does not work as expected or could be done better.
    
    KDE has a bug tracking system. Use the button below to file a bug, or use the program's About page to report a bug specific to this application.
    
    If you have a suggestion for improvement then you are welcome to use the bug tracking system to register your wish. Make sure you use the severity called "Wishlist".
cs: Software lze vždy vylepšovat a tým KDE je připraven to dělat.Vy - uživatel - nám však musíte říci, když něco nefunguje tak, jak je očekáváno nebo by mohlo fungovat lépe.
    
    KDE má systém sledování chyb. Pro nahlášení chyby použijte tlačítko níže nebo jděte na položku "O aplikaci" a nahlaste chybu pro danou aplikaci.
    
    Pokud máte návrh na zlepšení, pak můžete použít systém pro sledování chyb pro nahlášení vašeho přání. Ujistěte se, že používáte závažnost zvanou "Wishlist".

en: Report a bug
cs: Nahlásit chybu

en: Join us
cs: Přidejte se k nám

en: You do not have to be a software developer to be a member of the KDE team. You can join the language teams that translate program interfaces. You can provide graphics, themes, sounds, and improved documentation. You decide!
cs: K tomu, abyste se stali členem KDE týmu, není zapotřebí být vývojářem softwaru. Můžete se připojit k překladatelským týmům, které překládají programy. Můžete vytvářet grafiku, motivy, zvuky a lepší dokumentaci. Vy se rozhodněte!

en: Get Involved
cs: Zapojte se

en: Developer Documentation
cs: Vývojářská dokumentace

en: Support us
cs: Podpořte nás

en: KDE software is and will always be available free of charge, however creating it is not free.
    
    To support development the KDE community has formed the KDE e.V., a non-profit organization legally founded in Germany. KDE e.V. represents the KDE community in legal and financial matters.
    
    KDE benefits from many kinds of contributions, including financial. We use the funds to reimburse members and others for expenses they incur when contributing. Further funds are used for legal support and organizing conferences and meetings.
    
    We would like to encourage you to support our efforts with a financial donation.
    
    Thank you very much in advance for your support.
cs: KDE je a vždy bude dostupné zdarma, ale jeho tvorba stojí peníze.
    
    Proto jsme vytvořili Asociaci KDE, neziskovou organizaci založenou v Tuebingenu, Německo. Asociace KDE reprezentuje komunitu KDE v právních a finančních záležitostech.
    
    Tým KDE ocení jakoukoliv pomoc včetně té finanční. Většina peněz je použita na krytí výdajů spojených s prací na KDE. Další finance jdou na podporu a organizaci konferencí a setkání.
    
    Chtěli bychom vás poprosit o podporu našeho úsilí finančním darem
    
    Předem děkujeme za vaši podporu.

en: Donate
cs: Přispět

en: About %1
cs: O aplikaci %1

en: Copyright
cs: Autorská práva

en: Description
cs: Popis

en: License | Licenses
cs[0]: Licence
cs[1]: Licence
cs[2]: Licencí

en: Report a Bug
cs: Nahlásit chybu

en: Libraries in use
cs: Použité knihovny

en: Authors
cs: Autoři

en: Credits
cs: Poděkování

en: Translators
cs: Překladatelé

en: Visit %1's KDE Store page
cs: Navštívit stránku KDE Store od %1

en: Send an email to %1
cs: Odeslat e-mail %1

[ctx: @action:button]
en: Color
cs: Barva

[ctx: Accessible description]
en: Current color "%1"
cs: Aktuální barva "%1".

[ctx: Displayed in place of the date if the selected day is today]
en: Today
cs: Dnes

[ctx: Date is not set]
en: Not set
cs: Nenastaveno

[ctx: @title:window]
en: Settings
cs: Nastavení

[ctx: @title:window]
en: Settings — %1
cs: Nastavení — %1

[ctx: @action:intoolbar]
en: Go back
cs: Přejít zpět

[ctx: @title]
en: Settings
cs: Nastavení

[ctx: @title:group]
en: Settings
cs: Nastavení

[ctx: @label:checkbox]
en: Enable automatic spell checking
cs: Povolit automatickou kontrolu pravopisu

[ctx: @label:checkbox]
en: Ignore uppercase words
cs: Ignorovat slova psaná velkými písmeny

[ctx: @label:checkbox]
en: Ignore hyphenated words
cs: Ignorovat slova s pomlčkou

[ctx: @label:checkbox]
en: Detect language automatically
cs: Automaticky detekovat jazyk

[ctx: @label:listbox]
en: Selected default language:
cs: Vybraný výchozí jazyk:

[ctx: No selected language]
en: None
cs: Nic

[ctx: @label:listbox]
en: Additional Spell Checking Languages
cs: Další jazyky pro kontrolu pravopisu

en: %1 will provide spell checking and suggestions for the languages listed here when autodetection is enabled.
cs: Pokud je automatická detekce povolena, bude %1 poskytovat kontrolu pravopisu a návrhy pro jazyky v tomto seznamu.

[ctx: @action:button]
en: Open Personal Dictionary
cs: Otevřít osobní slovník

[ctx: @title:window]
en: Spell checking languages
cs: Jazyky pro kontrolu pravopisu

en: Default Language
cs: Výchozí jazyk

[ctx: @title:window]
en: Spell checking dictionary
cs: Slovník pro kontrolu pravopisu

[ctx: Placeholder message]
en: Add a new word to your personal dictionary…
cs: Přidat do osobního slovníku nové slovo…

[ctx: @action:button]
en: Add Word
cs: Přidat slovo

[ctx: @action:button]
en: Delete word
cs: Odstranit slovo

[ctx: @action:button]
en: Spell Checking
cs: Kontrola pravopisu

en: Open Command Bar
cs: Otevřít pruh s příkazy

[ctx: @title:dialog]
en: Reserved Shortcut
cs: Rezervovaná klávesová zkratka

[ctx: @info]
en: The F12 key is reserved on Windows, so cannot be used for a global shortcut.
    Please choose another one.
cs: Klávesa F12 je na Windows rezervována a nelze ji tedy použít jako globální.
    Vyberte prosím jinou.

[ctx: @info]
en: Action '%1' in context '%2'
cs: Činnost '%1' v kontextu '%2'

[ctx: @title:dialog]
en: Conflict with Standard Application Shortcut
cs: Konflikt se standardní zkratkou aplikace

[ctx: @info]
en: The '%1' key combination is also used for the standard action "%2" that some applications use.
    Do you really want to use it as a global shortcut as well?
cs: Klávesová kombinace '%1' již byla přiřazena standardní činnosti "%2", kterou mnoho aplikací využívá.
    Opravdu si ji přejete použít jako globální klávesovou zkratku?

[ctx: What the user inputs now will be taken as the new shortcut]
en: Input
cs: Vstup

[ctx: No shortcut defined]
en: None
cs: Žádná

en: Click on the button, then enter the shortcut like you would in the program.
    Example for Ctrl+A: hold the Ctrl key and press A.
cs: Klikněte na tlačítko a poté zadejte zkratku, kterou si přejete v programu.
    Příklad pro Ctrl+A: držte klávesu Ctrl a stiskněte A.

[ctx: @info:tooltip]
en: Clear Key Sequence
cs: Vymazat posloupnost kláves

[ctx: @info:placeholder]
en: No results found
cs: Nenalezeny žádné výsledky

[ctx: @title:window]
en: Shortcuts
cs: Zkratky

[ctx: @label:textbox]
en: Filter…
cs: Filtrovat…

[ctx: @title:window]
en: Shortcut: %1
cs: Zkratka: %1

[ctx: @label]
en: Shortcut:
cs: Zkratka:

[ctx: @label]
en: Alternative:
cs: Alternativa:

[ctx: @title:window]
en: About %1
cs: O aplikaci %1

[ctx: @title:window]
en: About KDE
cs: O KDE
