kdelibs4 - en to lv translation catalogue (21 entries)

en: <qt><p>Possible reasons:<ul><li>An error occurred during your last system upgrade, leaving an orphaned control module behind</li><li>You have old third party modules lying around.</li></ul></p><p>Check these points carefully and try to remove the module mentioned in the error message. If this fails, consider contacting your distributor or packager.</p></qt>
lv: <qt><p>Iespējamie iemesli:<ul><li>Radusies kļūda, kad pēdējoreiz atjauninājāt sistēmu, kuras rezultātā kontroles modulis pamests novārtā</li><li>Jums ir veci moduļi no citiem izstrādātājiem.</li></ul></p><p>Uzmanīgi pārbaudiet šīs vietas un mēģiniet dzēst kļūdas ziņojumā pieminēto moduli. Ja tas nepalīdz, sazinieties ar programmas izplatītāju vai pakotņu veidotāju.</p></qt>

en: The module %1 is disabled.
lv: Modulis %1 ir izslēgts.

en: The module has been disabled by the system administrator.
lv: Sistēmas administrators ir izslēdzis šo moduli.

en: Error loading QML file.
lv: Kļūda, ielādējot QML datni.

en: The settings of the current module have changed.
    Do you want to apply the changes or discard them?
lv: Aktīvā moduļa iestatījumi ir mainīti.
    Vai vēlaties pielietot izmaiņas, vai arī tās izmest?

en: Apply Settings
lv: Pielietot iestatījumus

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: About
lv: Par

[ctx: @action:button]
en: Show Contextual Help
lv: Rādīt kontekstuālu palīdzību

[ctx: @info:tooltip]
en: About
lv: Par

[ctx: @info:tooltip]
en: Configure…
lv: Konfigurēt...

en: No matches
lv: Nav atbilsmju

en: No plugins found
lv: Spraudņi nav atrasti

en: Copyright
lv: Autortiesības

en: License:
lv: Licence:

en: Authors
lv: Autori

en: Credits
lv: Veidotāji

en: Translators
lv: Tulkotāji

en: Send an email to %1
lv: Sūtīt e-pastu uz %1

en: No items found
lv: Nekas nav atrasts

en: Could not find resource '%1'
lv: Nevarēja atrast resursu „%1“
