kalk - en to eu translation catalogue (37 entries)

en: Calculator
eu: Kalkulagailua

en: Calculator for Plasma
eu: Plasmarako kalkulagailua

en: © 2020-2022 KDE Community
eu: © 2020-2022 KDE komunitatea

en: warning
eu: abisua

en: error
eu: errorea

en: Programmer
eu: Programatzailea

en: Undo
eu: Desegin

en: Redo
eu: Berregin

en: History
eu: Historia

en: Cut
eu: Ebaki

en: Copy
eu: Kopiatu

en: Paste
eu: Itsatsi

en: Clear history
eu: Garbitu historia

en: History is empty
eu: Historia hutsik dago

[ctx: Delete all items from a list]
en: Clear All History?
eu: Historia osoa garbitu?

[ctx: Deleted items cannot be recovered]
en: This is permanent and cannot be undone
eu: Hori iraunkorra da eta ez dago atzera egiterik

en: Converter
eu: Bihurtzailea

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: About
eu: Honi buruz

en: Binary Calculator
eu: Kalkulagailu bitarra

[ctx: @title:window]
en: Settings
eu: Ezarpenak

[ctx: @label:spinbox digits of precision]
en: Precision
eu: Doitasuna

[ctx: @label:listbox trigonometric angle unit]
en: Angle unit
eu: Angelu-unitatea

[ctx: @info:whatsthis]
en: Default angle unit for trigonometric functions.
eu: Funtzio trigonometrikoetarako angelu-unitate lehenetsia.

[ctx: @item:inlistbox Angle unit]
en: Radians
eu: Radianak

[ctx: @item:inlistbox Angle unit]
en: Degrees
eu: Graduak

[ctx: @item:inlistbox Angle unit]
en: Gradians
eu: Gradu ehundarrak

[ctx: @item:inlistbox Angle unit]
en: Arcminute
eu: Arku-minutu

[ctx: @item:inlistbox Angle unit]
en: Arcsecond
eu: Arku-segundo

[ctx: @item:inlistbox Angle unit]
en: Turn
eu: Bira

[ctx: @label:listbox control how expressions are parsed (read/interpreted)]
en: Parsing mode
eu: Azterketa sintaktiko modua

[ctx: @info:whatsthis]
en: Expression evaluation order.
eu: Adierazpena ebaluatzeko ordena.

[ctx: @item:inlistbox Parsing mode]
en: Adaptive
eu: Moldakorra

[ctx: @item:inlistbox Parsing mode]
en: Conventional
eu: Konbentzionala

[ctx: @item:inlistbox Parsing mode]
en: Implicit first
eu: Lehenik inplizitua

[ctx: @item:inlistbox Parsing mode]
en: Chain
eu: Katea

en: Category
eu: Kategoria
