discover - en to lv translation catalogue (231 entries)

[ctx: @title %1 is the distro name]
en: %1 is not configured for installing apps through Discover—only app add-ons
lv: %1 nav konfigurēts programmu instalēšanai caur „Discover“ — tikai programmu pielikumi

[ctx: @info:usagetip %1 is the distro name]
en: To use Discover for apps, install your preferred module on the <interface>Settings</interface> page, under <interface>Missing Backends</interface>.
lv: Lai programmām izmantotu „Discover“, instalējiet vēlamo moduli <interface>Iestatījumi</interface> lapā sadaļā <interface>Trūkstošās aizmugursistēmas</interface>.

[ctx: @action:button %1 is the distro name]
en: Report This Issue to %1
lv: Ziņot par šo problēmu %1

[ctx: @info:usagetip %1 is the distro name; in this case it always contains 'Arch Linux']
en: To use Discover for apps, install <link url='https://wiki.archlinux.org/title/Flatpak#Installation'>Flatpak</link> using the <command>pacman</command> package manager.<nl/><nl/> Review <link url='https://archlinux.org/packages/extra/x86_64/discover/'>%1's packaging for Discover</link>
lv: Lai programmu pārvaldībai izmantotu „Discover“, instalējiet <link url='https://wiki.archlinux.org/title/Flatpak#Installation'>„Flatpak“</link>, izmantojot „<command>pacman</command>“ pakotņu pārvaldnieku.<nl/><nl/> Skatiet <link url='https://archlinux.org/packages/extra/x86_64/discover/'>„%1“ pakotnes „Discover“ programmai</link>

[ctx: @info:usagetip %1 is the distro name]
en: Support for managing packages from %1 is incomplete; you may experience any number of problems. Do not report bugs to KDE. It is highly recommended to uninstall the <resource>packagekit-qt6</resource> package and use Discover only to manage Flatpaks, Snaps, and Add-Ons.<para>%1 maintainers recommended instead using the <command>pacman</command> command-line tool to manage packages.</para>
lv: „%1“ atbalsts pakotņu pārvaldībai ir nepabeigts, tāpēc varat saskarties ar dažādām problēmām. Neziņojiet par šīm kļūdām KDE. Iesakām atinstalēt „<resource>packagekit-qt6</resource>“ pakotni un izmantot „Discover“, ai pārvaldītu „Flatpak“ un „Snap“ pakotnes un papildinājumus.<para>„%1“ uzturētāji ir ieteikuši tā vietā pakotņu pārvaldībai izmantot „<command>pacman</command>“ komandrindas rīku.</para>

en: Could not find category '%1'
lv: Neizdevās atrast kategoriju „%1“

en: Trying to open inexisting file '%1'
lv: Mēģina atvērt neeksistējošu datni „%1“

en: Cannot interact with flatpak resources without the flatpak backend %1. Please install it first.
lv: Nav iespējams mijiedarboties ar „Flatpak“ resursiem bez „Flatpak“ aizmugursistēmas %1. Vispirms to instalējiet.

en: Could not open %1
lv: Neizdodas atvērt %1

en: Please make sure Snap support is installed
lv: Pārliecinieties, ka ir instalēts „Snap“ atbalsts

en: Could not open %1 because it was not found in any available software repositories.
lv: Neizdodas atvērt „%1“, jo tas nav atrasts pieejamajās programmatūras krātuvēs.

en: Please report this issue to the packagers of your distribution.
lv: Ziņojiet par šo problēmu savas sistēmas pakotņu veidotājiem.

en: Report This Issue
lv: Ziņot par šo problēmu

en: Discover was closed before certain tasks were done, waiting for it to finish.
lv: Discover tika aizvērts pirms noteiktu uzdevumu veikšanas, gaida to pabeigšanu.

en: Directly open the specified application by its appstream:// URI.
lv: Tiešā veidā atvērt noteiktu programmu, izmantojot tās appstream:// URI.

en: Open with a search for programs that can deal with the given mimetype.
lv: Atvērt ar meklēšanas programmām, kas spēj apstrādāt attiecīgu MIME tipu.

en: Display a list of entries with a category.
lv: Parādīt ierakstu sarakstu ar kategoriju.

en: Open Discover in a said mode. Modes correspond to the toolbar buttons.
lv: Atvērt „Discover“ minētajā režīmā. Režīmi atbilst rīkjoslas pogām.

en: List all the available modes.
lv: Norādīt visus pieejamos režīmus.

en: Local package file to install
lv: Instalējamā lokālā pakotnes datne

en: List all the available backends.
lv: Visu pieejamo aizmugursistēmu saraksts.

en: Search string.
lv: Meklēšanas teksts.

en: Lists the available options for user feedback
lv: Uzskaita pieejamās iespējas lietotāju atsauksmēm

en: Supports appstream: url scheme
lv: Atbalsta appstream: url shēmu

en: An application explorer
lv: Programmu pārlūks

en: © 2010-2024 Plasma Development Team
lv: © 2010–2022 „Plasma“ izstrādātāju komanda

en: Quality Assurance, Design and Usability
lv: Kvalitātes nodrošināšana, dizains un lietojamība

en: Available backends:
lv: Pieejamās aizmugursistēmas:

en: Available modes:
lv: Pieejamie režīmi:

en: Addons for %1
lv: %1 pielikumi

en: More…
lv: Vairāk…

en: Apply Changes
lv: Pielietot izmaiņas

en: Reset
lv: Atiestatīt

en: Add New %1 Repository
lv: Pievienot jaunu %1 krātuvi

en: Add
lv: Pievienot

en: Cancel
lv: Atcelt

en: %1 rating | %1 ratings
lv[0]: %1 vērtējums
lv[1]: %1 vērtējumi
lv[2]: %1 vērtējumu

en: No ratings yet
lv: Vēl nav vērtējumu

[ctx: @info]
en: Only install %1 if you fully trust its authors because it is <emphasis strong='true'>proprietary</emphasis>: Your freedom to use, modify, and redistribute this application is restricted, and its source code is partially or entirely closed to public inspection and improvement. This means third parties and users like you cannot verify its operation, security, and trustworthiness.<nl/><nl/>The application may be perfectly safe to use, or it may be acting against you in various ways — such as harvesting your personal information, tracking your location, or transmitting the contents of your data to someone else. Only use it if you fully trust its authors. More information may be available on <link url='%2'>the application's website</link>.<nl/><nl/>Learn more at <link url='%3'>%3</link>.
lv: Instalējiet „%1“ tikai tad, ja pilnībā uzticaties tās autoriem, jo šī ir <emphasis strong='true'>īpašniekprogrammatūra</emphasis>. Jūsu brīvības izmantot, mainīt un izplatīt tālāk šo programmu ir ierobežotas, bet tās pirmkodu ir daļēji vai pilnībā aizliegts citiem apskatīt un pilnveidot. Tas nozīmē, ka trešās puses un lietotāji kā tu nevar pārliecināties par tās darbību, drošību un uzticamību.<nl/><nl/>Programmu var būt droši lietot, bet tā var arī darboties pret jūsu interesēm, piemēram, vākt jūsu personas datus, izsekot jūsu atrašanās vietai vai pārsūtīt jūsu datņu saturu citām personām. Izmantojiet šo programmu tikai tad, ja pilnībā uzticaties tās autoriem. Vairāk, iespējams, varat uzzināt <link url='%2'>programmas tīmekļa vietnē</link>.<nl/><nl/>Uzziniet vairāk <link url='%3'>%3</link>.

[ctx: @info]
en: Only install %1 if you fully trust its authors because it is <emphasis strong='true'>proprietary</emphasis>: Your freedom to use, modify, and redistribute this application is restricted, and its source code is partially or entirely closed to public inspection and improvement. This means third parties and users like you cannot verify its operation, security, and trustworthiness.<nl/><nl/>The application may be perfectly safe to use, or it may be acting against you in various ways — such as harvesting your personal information, tracking your location, or transmitting the contents of your data to someone else. Only use it if you fully trust its authors. Learn more at <link url='%2'>%2</link>.
lv: Instalējiet „%1“ tikai tad, ja pilnībā uzticaties tās autoriem, jo šī ir <emphasis strong='true'>īpašniekprogrammatūra</emphasis>. Jūsu brīvības izmantot, mainīt un izplatīt tālāk šo programmu ir ierobežotas, bet tās pirmkodu ir daļēji vai pilnībā aizliegts citiem apskatīt un uzlabot. Tas nozīmē, ka trešās puses un lietotāji kā tu nevar pārliecināties par tās darbību, drošību un uzticamību.<nl/><nl/>Programmu var būt droši lietot, bet tā var arī darboties pret jūsu interesēm, piemēram, vākt jūsu personas datus, izsekot jūsu atrašanās vietai vai pārsūtīt jūsu datņu saturu citām personām. Izmantojiet šo programmu tikai tad, ja pilnībā uzticaties tās autoriem. Uzziniet vairāk, ejot uz <link url='%2'>%2</link>.

[ctx: @info]
en: %1 uses one or more licenses not certified as “Free Software” by either the <link url='%2'>Free Software Foundation</link> or the <link url='%3'>Open Source Initiative</link>. This means your freedom to use, study, modify, and share it may be restricted in some ways.<nl/><nl/>Make sure to read the license text and understand any restrictions before using the software.<nl/><nl/>If the license does not even grant access to read the source code, make sure you fully trust the authors, as no one else can verify the trustworthiness and security of its code to ensure that it is not acting against you in hidden ways. More information may be available on <link url='%4'>the application's website</link>.<nl/><nl/>Learn more at <link url='%5'>%5</link>.
lv: „%1“ izmanto vienu vai vairākas licences, ko kā „Brīvo programmatūru“ nav apstiprinājis <link url='%2'>Brīvās programmatūras fonts</link> vai „<link url='%3'>Open Source Initiative</link>“. Tas nozīmē, ka brīvība šo programmu izmantot, pētīt, mainīt vai ar to dalīties var būt ierobežota.<nl/><nl/>Pirms šīs programmas lietošanas pārskatiet tās licences tekstu un uzziniet, vai tas satur kādus ierobežojumus.<nl/><nl/>Ja licence pat nesniedz pieeju lasīt programmas pirmkodu, tad to instalējiet tikai tad, ja uzticaties programmas autoriem, jo neviens cits, izņemot viņus, nevar pārliecināties par tās uzticamību un drošību, kā arī zināt, vai programmai nav kādas slepenas funkcijas, kas var darboties pret jūsu interesēm. Vairāk informācijas varētu būt <link url='%4'>programmas tīmekļa vietnē</link>.<nl/><nl/>Uzziniet vairāk <link url='%5'>%5</link>.

[ctx: @info]
en: %1 uses one or more licenses not certified as “Free Software” by either the <link url='%2'>Free Software Foundation</link> or the <link url='%3'>Open Source Initiative</link>. This means your freedom to use, study, modify, and share it may be restricted in some ways.<nl/><nl/>Make sure to read the license text and understand any restrictions before using the software.<nl/><nl/>If the license does not even grant access to read the source code, make sure you fully trust the authors, as no one else can verify the trustworthiness and security of its code to ensure that it is not acting against you in hidden ways.<nl/><nl/>Learn more at <link url='%4'>%4</link>.
lv: „%1“ izmanto vienu vai vairākas licences, ko kā „Brīvo programmatūru“ nav apstiprinājis <link url='%2'>Brīvās programmatūras fonts</link> vai „<link url='%3'>Open Source Initiative</link>“. Tas nozīmē, ka brīvība šo programmu izmantot, pētīt, mainīt vai ar to dalīties var būt ierobežota.<nl/><nl/>Pirms šīs programmas lietošanas pārskatiet tās licences tekstu un uzziniet, vai tas satur kādus ierobežojumus.<nl/><nl/>Ja licence pat nesniedz pieeju lasīt programmas pirmkodu, tad to instalējiet tikai tad, ja uzticaties programmas autoriem, jo neviens cits, izņemot viņus, nevar pārliecināties par tās uzticamību un drošību, kā arī zināt, vai programmai nav kādas slepenas funkcijas, kas var darboties pret jūsu interesēm.<nl/><nl/>Uzziniet vairāk <link url='%4'>%4</link>.

[ctx: @info]
en: %1 does not indicate under which license it is distributed. You may be able to determine this on <link url='%2'>the application's website</link>. Find it there or contact the author if you want to use this application for anything other than private personal use.
lv: „%1“ programma nenorāda, ar kādu licenci tiek izplatīta. To, iespējams, varat uzzināt <link url='%2'>programmas tīmekļa vietnē</link>. Ja neatrodat, sazinieties ar programmas autoru, ja grasāties to izmantot jebkam citam, kas nav personīga lietošana.

[ctx: @info]
en: %1 does not indicate under which license it is distributed. Contact the application's author if you want to use it for anything other than private personal use.
lv: „%1“ programma nenorāda, ar kādu licenci tiek izplatīta. Sazinieties ar programmas autoru, ja grasāties to izmantot jebkam citam, kas nav personīga lietošana.

[ctx: @action:button share a link to this app]
en: Share
lv: Dalīties

[ctx: @action:button]
en: Add-ons
lv: Pielikumi

[ctx: @item:inlistbox %1 is the name of an app source e.g. "Flathub" or "Ubuntu"]
en: From %1
lv: No „%1“

en: %1 - %2
lv: %1 — %2

[ctx: @title:window]
en: Share Link to Application
lv: Nosūtiet saiti uz šo programmu

[ctx: The subject line for an email. %1 is the name of an application]
en: Check out the %1 app!
lv: Apskatiet programmu „%1“!

en: Unknown author
lv: Nezināms autors

en: Version:
lv: Versija:

en: Size:
lv: Izmērs:

en: License: | Licenses:
lv[0]: Licence:
lv[1]: Licences:
lv[2]: Licenču:

[ctx: @info:tooltip for button opening license type description]
en: What does this mean?
lv: Ko tas nozīmē?

[ctx: The app does not provide any licenses]
en: Unknown
lv: Nezināms

en: See more… | See more…
lv[0]: Skatīt vairāk…
lv[1]: Skatīt vairāk…
lv[2]: Skatīt vairāk…

[ctx: @label The app is suitable for people of the following ages or older]
en: Ages:
lv: Vecumi:

[ctx: @item As in, the app is suitable for everyone]
en: Everyone
lv: Visiem

en: See details
lv: Skatīt informāciju

[ctx: @info placeholder message]
en: Screenshots not available for %1
lv: %1 nav pieejami ekrānattēli

en: What's New
lv: Kas jauns

en: Reviews
lv: Atsauksmes

en: Loading reviews for %1
lv: Ielādē „%1“ atsauksmes

[ctx: @info placeholder message]
en: Reviews for %1 are temporarily unavailable
lv: „%1“ atsauksmes īslaicīgi nav pieejamas

[ctx: @action:button]
en: Show All Reviews
lv: Parādīt visas atsauksmes

en: Write a Review
lv: Rakstīt atsauksmi

en: Install to Write a Review
lv: Ieinstalējiet, lai rakstītu atsauksmi

[ctx: @title]
en: External Links
lv: Ārējās saites

en: Documentation
lv: Dokumentācija

en: Read the project's official documentation
lv: Lasiet projekta oficiālo dokumentāciju

en: Website
lv: Tīmekļa vietne

en: Visit the project's website
lv: Apmeklējiet projekta vietni

en: Donate
lv: Ziedo

en: Support and thank the developers by donating to their project
lv: Atbalsti un pasaki paldies izstrādātājiem, ziedojot projektam

en: Report Bug
lv: Ziņot par kļūdu

en: Log an issue you found to help get it fixed
lv: Reģistrē atrasto problēmu, lai palīdzētu to novērst

en: Contribute
lv: Darbojieties līdzi

en: Help the developers by coding, designing, testing, or translating
lv: Palīdzi izstrādātājiem, programmējot, veidojot dizainu, testējot vai tulkojot

en: All Licenses
lv: Visas licences

en: Content Rating
lv: Satura vērtējums

[ctx: @title:window]
en: License Information
lv: Licences informācija

en: Search: %2 - %3 item | Search: %2 - %3 items
lv[0]: Meklē: „%2“ — %3 vienums
lv[1]: Meklē: „%2“ — %3 vienumi
lv[2]: Meklē: „%2“ — %3 vienumu

en: Search: %1
lv: Meklēt: %1

en: %2 - %1 item | %2 - %1 items
lv[0]: „%2“ — %1 vienums
lv[1]: „%2“ — %1 vienumi
lv[2]: „%2“ — %1 vienumu

en: Search - %1 item | Search - %1 items
lv[0]: Meklē — %1 vienums
lv[1]: Meklē — %1 vienumi
lv[2]: Meklē — %1 vienumu

en: Search
lv: Meklēt

en: Sort: %1
lv: Kārtot pēc: %1

[ctx: Search results most relevant to the search query]
en: Relevance
lv: Atbilstība

en: Name
lv: Nosaukums

en: Rating
lv: Vērtējums

en: Size
lv: Izmērs

en: Release date
lv: Izlaišanas datums

en: Nothing found
lv: Nekas nav atrasts

[ctx: @action:button]
en: Search in All Categories
lv: Meklēt visās kategorijās

[ctx: @action:button %1 is the name of an application]
en: Search the Web for "%1"
lv: Meklēt internetā „%1“

[ctx: @info:placeholder %1 is the name of an application; %2 is the name of a category of apps or add-ons]
en: "%1" was not found in the "%2" category
lv: „%1“ netika atrasts „%2“ kategorijā

[ctx: @info:placeholder %1 is the name of an application]
en: "%1" was not found in the available sources
lv: „%1“ netika atrasts pieejamajos avotos

[ctx: @info:placeholder %1 is the name of an application]
en: "%1" may be available on the web. Software acquired from the web has not been reviewed by your distributor for functionality or stability. Use with caution.
lv: „%1“ var būt pieejams tīmeklī. No tīmekļa lejupielādētas programmatūras funkcionalitāti un stabilitāti nav pārbaudījis jūsu operētājsistēmas veidotājs. To izmantojiet piesardzīgi.

en: Still looking…
lv: Joprojām meklē…

[ctx: @title:window the name of a top-level 'home' page]
en: Home
lv: Mājas

en: Unable to load applications
lv: Neizdodas ielādēt programmas

[ctx: @title:group]
en: Most Popular
lv: Populārākās

[ctx: @title:group]
en: Newly Published & Recently Updated
lv: No jauna publicētas un nesen atjauninātas

[ctx: @title:group]
en: Editor's Choice
lv: Redaktora izvēle

[ctx: @title:group]
en: Highest-Rated Games
lv: Visaugstāk novērtētās spēles

[ctx: @action:button]
en: See More
lv: Skatīt vairāk

[ctx: @title:group]
en: Highest-Rated Developer Tools
lv: Visaugstāk novērtētie rīki izstrādātājiem

[ctx: @action:button Start playing media]
en: Play
lv: Atskaņot

[ctx: @action:button Pause any media that is playing]
en: Pause
lv: Pauzēt

[ctx: @action:button]
en: Switch to Overlay
lv: Pārslēgties uz pārskatu

[ctx: @action:button]
en: Switch to Full Screen
lv: Pārslēgties uz pilnekrānu

[ctx: @action:button Close overlay/window/popup with carousel of screenshots]
en: Close
lv: Aizvērt

[ctx: @action:button]
en: Previous Screenshot
lv: Iepriekšējais ekrānattēls

[ctx: @action:button]
en: Next Screenshot
lv: Nākamais ekrānattēls

en: Running as <em>root</em> is discouraged and unnecessary.
lv: Palaišana kā <em>saknes</em> lietotājam nav ieteicama un nepieciešama.

en: &Home
lv: &Mājas

en: &Search
lv: M&eklēt

en: &Installed
lv: &Instalētās

en: &Updates (Fetching…)
lv: &Atjauninājumi (iegūst…)

en: &Update (%1) | &Updates (%1)
lv[0]: &Atjauninājums (%1)
lv[1]: &Atjauninājumi (%1)
lv[2]: &Atjauninājumu (%1)

en: &About
lv: &Par

en: S&ettings
lv: Ie&statījumi

en: Error
lv: Kļūda

en: Unable to find resource: %1
lv: Nevar atrast resursu: %1

en: Proceed
lv: Turpināt

en: Report this issue
lv: Ziņot par problēmu

en: Error %1 of %2
lv: %1. kļūda no %2

en: Update Issue
lv: Problēma ar atjauninājumu

en: There was an issue during the update or installation process. Please try again later.
lv: Radās problēma ar atjaunināšanu vai instalēšanu. Uzgaidiet un mēģiniet vēlreiz.

[ctx: @action:button]
en: Show Previous
lv: Rādīt iepriekšējo

[ctx: @action:button]
en: Show Next
lv: Rādīt nākamo

en: See Technical Details
lv: Skatīt tehnisko informāciju

en: Copy to Clipboard
lv: Kopēt uz starpliktuvi

en: Submit Usage Information
lv: Nosūtīt lietošanas informāciju

en: Sends anonymized usage information to KDE so we can better understand our users. For more information see https://kde.org/privacypolicy-apps.php.
lv: Nosūta anonimizētu lietošanas informāciju KDE projektam, kas izstrādātājiem ļaus labāk izprast mūsu lietotājus. Vairāk informācijas iegūstama https://kde.org/privacypolicy-apps.php.

en: Submitting usage information…
lv: Tiek nosūtīta lietošanas informācija…

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Configure Feedback…
lv: Konfigurēt atgriezenisko saiti…

en: Configure Updates…
lv: Konfigurēt atjauninājumus…

en: You can help us improving this application by sharing statistics and participate in surveys.
lv: Varat palīdzēt uzlabot šo programmu, daloties ar statistiku un piedaloties aptaujās.

en: Contribute…
lv: Iesaistīties…

en: We are looking for your feedback!
lv: Vēlamies no jums saņemt atgriezenisko saiti!

en: Participate…
lv: Piedalīties…

[ctx: State being fetched]
en: Loading…
lv: Ielādējas…

[ctx: @action:button %1 is the name of a software repository]
en: Install from %1
lv: Instalēt no %1

[ctx: @action:button]
en: Install
lv: Instalēt

en: Remove
lv: Noņemt

en: Installed
lv: Instalēts

en: Resources for '%1'
lv: „%1“ resursi

en: Tasks (%1%)
lv: Uzdevumi (%1%)

en: Tasks
lv: Uzdevumi

[ctx: TransactioName - TransactionStatus: speed, remaining time]
en: %1 - %2: %3, %4 remaining
lv: %1 — %2: %3, atlicis %4

[ctx: TransactioName - TransactionStatus: speed]
en: %1 - %2: %3
lv: %1 — %2: %3

[ctx: TransactioName - TransactionStatus]
en: %1 - %2
lv: %1 — %2

en: unknown reviewer
lv: nezināms atsauksmes autors

en: <b>%1</b> by %2
lv: <b>%1</b> iesniedza %2

en: Comment by %1
lv: Komentāra autors: %1

en: Version: %1
lv: Versija: %1

en: Version: unknown
lv: Versija: nav zināma

en: Votes: %1 out of %2
lv: Balsis: %1 no %2

en: Was this review useful?
lv: Vai atsauksme ir noderīga?

[ctx: Keep this string as short as humanly possible]
en: Yes
lv: Jā

[ctx: Keep this string as short as humanly possible]
en: No
lv: Nē

en: Reviewing %1
lv: %1 atsauksme

en: Submit review
lv: Iesniegt atsauksmi

en: If you love %1, tell people what's great about it! Focus on functionality, usability, and appearance. If the app didn't meet your needs, explain why.
lv: Ja jums patīk „%1“, pastāstiet arī citiem, kas tajā ir labs! Īpaši pastāstiet par tās funkcionalitāti, lietojamību un izskatu. Ja kaut kas programmā neatbilda jūsu gaidām, pastāstiet par to vairāk.

[ctx: @info]
en: If %1 isn't launching, consider reporting this to its packagers in %2 at <link url='%3'>%3</link> instead, as it may be an easily fixable packaging issue rather than a flaw in the app itself.
lv: Ja nevarat palaist „%1“, apsveriet atsauksmes vietā par to ziņot pakotņu veidotājiem „%2“ vietnē (<link url='%3'>%3</link>), jo tā varētu būt viegli novēršama pakošanas problēma, bet ne kļūda pašā programmā.

[ctx: @info]
en: If %1 isn't launching, consider reporting this its developers at <link url='%2'>%2</link> instead, as it may be an easily fixable packaging issue rather than a flaw in the app itself.
lv: Ja nevarat palaist „%1“, apsveriet atsauksmes vietā par to ziņot programmas izstrādātājiem saitē <link url='%2'>%2</link>, jo tā varētu būt viegli novēršama pakošanas problēma, bet ne kļūda pašā programmā.

[ctx: @info]
en: If the app is crashing a lot, consider reporting this to the developers at <link url='%1'>%1</link> instead.
lv: Ja programma bieži avarē, apsveriet atsauksmes vietā par to ziņot izstrādātājiem vietnē <link url='%1'>%1</link>.

[ctx: @info]
en: If you're having a problem with the app, consider reporting it to the developers at <link url='%1'>%1</link> instead, or else describe the problem here in greater detail.
lv: Ja jums ir problēmas ar programmu, apsveriet atsauksmes vietā par to tiešā veidā informēt izstrādātājus vietnē <link url='%1'>%1</link>, vai arī rūpīgi aprakstiet problēmu te.

en: Rating:
lv: Vērtējums:

en: Name:
lv: Vārds:

en: Title:
lv: Virsraksts:

[ctx: Words the user might use in an unhelpful sentence saying an app is not launching. Preserve the commas. If necessary, add more words used for this in your language and/or shorten to common stems contained by multiple forms of the words.]
en: launch,run,start
lv: palaist,sākt,ieslēgt,palaiž,sāk,ieslēdz

[ctx: Words the user might use in an unhelpful sentence saying an app crashes. Preserve the commas. If necessary, add more words used for this in your language and/or shorten to common stems contained by multiple forms of the words]
en: crash,segfault
lv: avarē,uzkaras

[ctx: Word the user might use in an unhelpful sentence saying an app isn't very good. Preserve the commas. If necessary, add more words used for this in your language and/or shorten to common stems contained by multiple forms of the words,]
en: doesn't work,dumb,stupid,crap,junk,suck,terrible,hate
lv: nedarbojas,slikt,mēsls,sūd,briesm,ienīst,stulb

en: Enter a rating
lv: Ievadiet vērtējumu

en: Write the title
lv: Ierakstiet virsrakstu

en: Write the review
lv: Rakstiet atsauksmi

en: Keep writing…
lv: Turpiniet rakstīt…

en: Too long!
lv: Par garu!

[ctx: @info:usagetip]
en: Insert a name
lv: Ierakstiet savu vārdu

en: Reviews for %1
lv: Atsauksmes programmai „%1“

en: Write a Review…
lv: Rakstīt atsauksmi…

en: Install this app to write a review
lv: Ieinstalējiet šo programmu, lai rakstītu atsauksmi

[ctx: @label:listbox Most relevant reviews]
en: Most Relevant
lv: Atbilstošākās

[ctx: @label:listbox Most recent reviews]
en: Most Recent
lv: Jaunākās

[ctx: @label:listbox Reviews with the highest ratings]
en: Highest Ratings
lv: Augstākie vērtējumi

[ctx: how many reviews]
en: %1 reviews
lv: %1 atsauksmes

en: Unknown reviewer
lv: Nezināms atsauksmes autors

en: Search…
lv: Meklēt…

en: Search in '%1'…
lv: Meklēt „%1“…

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Default Source
lv: Noklusējuma avots

en: Add Source…
lv: Pievienot avotu…

en: Make Default
lv: Padarīt par noklusējuma

en: Increase priority
lv: Paaugstināt prioritāti

en: Failed to increase '%1' preference
lv: Neizdevās paaugstināt „%1“ prioritāti

en: Decrease priority
lv: Samazināt prioritāti

en: Failed to decrease '%1' preference
lv: Neizdevās samazināt „%1“ prioritāti

en: Remove repository
lv: Noņemt krātuvi

en: Show contents
lv: Parādīt saturu

en: Missing Backends
lv: Trūkst aizmugursistēmu

en: Updates
lv: Atjauninājumi

en: Technical details
lv: Tehniskā informācija

en: There was an issue installing this update. Please try again later.
lv: Radās problēma ar šī atjauninājuma instalēšanu. Uzgaidiet un mēģiniet vēlreiz.

[ctx: @info %1 is the name of the user's distro/OS]
en: If the error indicated above looks like a real issue and not a temporary network error, please report it to %1, not KDE.
lv: Ja augstāk norādītā kļūda izskatās pēc lielākas problēmas par pārejošu tīkla traucējumu, ziņojiet par to %1, bet ne KDE.

en: Copy Text
lv: Kopēt tekstu

[ctx: @info %1 is the name of the user's distro/OS]
en: Error message copied. Remember to report it to %1, not KDE!
lv: Kļūdas ziņojums ir nokopēts. Neaizmirstiet par to ziņot %1, bet ne KDE.

[ctx: @action:button %1 is the name of the user's distro/OS]
en: Report Issue to %1
lv: Ziņot par problēmu %1

[ctx: @action:button as in, 'update the selected items']
en: Update Selected
lv: Atjaunināt izvēlēto

[ctx: @action:button as in, 'update all items']
en: Update All
lv: Atjaunināt visu

en: Ignore
lv: Ignorēt

en: Select All
lv: Atlasīt visus

en: Select None
lv: Neatlasīt nevienu

[ctx: @info on the completion of updates, the action that automatically happens after (e.g shut down)]
en: On completion, automatically:
lv: Pēc pabeigšanas automātiski:

[ctx: @item:inlistbox placeholder for when no action is selected]
en: Select an action
lv: Atlasiet darbību

[ctx: @item:inlistbox]
en: Restart
lv: Pārstartēt

[ctx: @item:inlistbox]
en: Shut down
lv: Izslēgt

en: Total size: %1
lv: Izmērs kopā: %1

[ctx: @action:button]
en: Restart to Install Updates Now
lv: Pārstartēt sistēmu, lai instalētu atjauninājumus

en: Installing
lv: Instalē

en: Update from:
lv: Atjauninājumu avots:

en: More Information…
lv: Vairāk informācijas…

[ctx: @info]
en: Fetching updates…
lv: Meklē atjauninājumus…

[ctx: @info]
en: Updates
lv: Atjauninājumi

[ctx: @info]
en: Restart the system to complete the update process
lv: Lai pabeigtu atjaunināšanu, sistēma ir jāpārstartē

[ctx: @info]
en: Up to date
lv: Atjaunināta

[ctx: @info]
en: Should check for updates
lv: Jāpārbauda atjauninājumi

[ctx: @info]
en: Time of last update unknown
lv: Pēdējās atjaunināšanas laiks nav zināms
