alligator - en to sk translation catalogue (74 entries)

en: Default
sk: Predvolené

en: Default Feed Group
sk: Predvolená skupina kanálov

en: Invalid XML
sk: Neplatný XML

en: No parser accepted the XML
sk: Žiadny analyzátor neakceptoval XML

en: Error while parsing feed
sk: Chyba pri analyzovaní kanála

en: Feed Reader
sk: Čítačka kanálov

en: RSS/Atom Feed Reader
sk: Čítačka RSS/Atom kanálov

en: Adds a new feed to database.
sk: Pridá nový kanál do databázy.

en: feed URL
sk: URL kanálu

en: Add Feed
sk: Pridať kanál

en: Mark entries as read
sk: Označiť položky ako prečítané

[ctx: @action:button]
en: Add Feed
sk: Pridať kanál

[ctx: @action:button]
en: Cancel
sk: Zrušiť

en: All Feeds
sk: Všetky kanály

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Manage Feeds
sk: Spravovať kanály

en: About
sk: O aplikácii

en: Edit Feed
sk: Upraviť kanál

en: Display Name:
sk: Zobrazené meno:

en: Group:
sk: Skupina:

[ctx: by <author(s)>]
en: by
sk: od

en: Refresh
sk: Obnoviť

en: Details
sk: Podrobnosti

en: Expand sidebar
sk: Rozbaliť bočný panel

en: Collapse sidebar
sk: Zbaliť bočný panel

en: All Entries
sk: Zobraziť položky

en: Error
sk: Chyba

en: Error (%1): %2
sk: Chyba (%1): %2

en: No unread entries available
sk: Nie sú k dispozícii žiadne neprečítané položky

en: No entries available
sk: Nie sú k dispozícii žiadne položky

en: All
sk: Všetky

en: Unread
sk: Neprečítané

en: Open in Browser
sk: Otvoriť v prehliadači

[ctx: <Feed Name> - Details]
en: %1 - Details
sk: %1 - Podrobnosti

[ctx: by <author(s)>]
en: by %1
sk: od %1

en: Subscribed since: %1
sk: Prihlásený od: %1

en: last updated: %1
sk: naposledy aktualizované: %1

en: %1 posts, %2 unread
sk: %1 príspevkov, %2 neprečítaných

en: Feed Group
sk: Skupina kanálov

en: Name:
sk: Názov:

en: Description:
sk: Popis:

en: %1 unread entry | %1 unread entries
sk[0]: %1 neprečítaná položka
sk[1]: %1 neprečítané položky
sk[2]: %1 neprečítaných položiek

[ctx: 'Feed' is an rss feed]
en: Delete this Feed
sk: Vymazať tento kanál

[ctx: 'Feed' is an rss feed]
en: Edit this Feed
sk: Upraviť tento kanál

[ctx: 'Feeds' as in 'RSS Feeds']
en: Manage Feeds
sk: Spravovať kanály

en: Refresh All Feeds
sk: Obnoviť všetky kanály

en: Add Feed…
sk: Pridať kanál…

[ctx: @title]
en: Add Feed
sk: Pridať kanál

en: Manage Feed Groups
sk: Spravovať skupiny kanálov

en: Import Feeds…
sk: Importovať kanály...

en: Export Feeds…
sk: Exportovať kanály...

en: No feeds added yet
sk: Zatiaľ neboli pridané žiadne kanály

en: Import Feeds
sk: Importovať kanály

en: All Files (*)
sk: Všetky súbory (*)

en: XML Files (*.xml)
sk: XML súbory (*.xml)

en: OPML Files (*.opml)
sk: OPML súbory (*.opml)

en: Export Feeds
sk: Exportovať kanály

en: All Files
sk: Všetky súbory

en: Groups
sk: Skupiny

en: Add Group…
sk: Pridať skupinu…

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Set as Default
sk: Nastaviť ako predvolené

en: No groups created yet
sk: Zatiaľ neboli vytvorené žiadne skupiny

en: Add Group
sk: Pridať skupinu

[ctx: @title]
en: Article List
sk: Zoznam článkov

en: Delete after:
sk: Vymazať po:

en: Never
sk: Nikdy

en: Articles
sk: Články

en: Days
sk: Dni

en: Weeks
sk: Týždne

en: Months
sk: Mesiace

en: Article
sk: Odsek

en: Font size:
sk: Veľkosť písma:

en: Use system default
sk: Použiť systémovú predvolenú hodnotu
