alligator - en to et translation catalogue (25 entries)

en: Feed Reader
et: Uudistelugeja

en: RSS/Atom Feed Reader
et: RSS-voogude uudistelugeja

en: Add Feed
et: Lisa voog

en: Settings
et: Seadistused

en: About
et: Teave

[ctx: by <author(s)>]
en: by
et: autor:

en: Details
et: Üksikasjad

en: Error (%1): %2
et: Tõrge (%1): %2

en: Open in Browser
et: Ava veebilehitsejas

[ctx: <Feed Name> - Details]
en: %1 - Details
et: %1 - Üksikasjad

[ctx: by <author(s)>]
en: by %1
et: autor: %1

en: Subscribed since: %1
et: Tellitud alates: %1

en: last updated: %1
et: viimati uuendatud: %1

en: %1 posts, %2 unread
et: %1 postitust, %2 lugemata

en: %1 unread entry | %1 unread entries
et[0]: %1 lugemata kirje
et[1]: %1 lugemata kirjet

en: Import Feeds
et: Uudistevoogude import

en: All Files (*)
et: Kõik failid (*)

en: XML Files (*.xml)
et: XML-failid (*.xml)

en: OPML Files (*.opml)
et: OPML-failid (*.opml)

en: Export Feeds
et: Uudistevoogude eksport

en: All Files
et: Kõik vood

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Days
et: päeva järel

en: Weeks
et: nädala järel

en: Months
et: kuu järel
