gstreamer 1.21.90 - en to nl translation catalogue (372 entries)

en: "%s" is a directory.
nl: "%s" is een map.

en: %d blacklist entry | %d blacklist entries
nl[0]: %d item op de zwarte lijst
nl[1]: %d items op de zwarte lijst

en: %d blacklisted file | %d blacklisted files
nl[0]: %d bestand op de zwarte lijst
nl[1]: %d bestanden op de zwarte lijst

en: %d feature | %d features
nl[0]: %d mogelijkheid
nl[1]: %d mogelijkheden

en: %sImplemented Interfaces%s:
nl: %sGeïmplementeerde interfaces%s:

en: %sTotal count%s: %s
nl: %sTotaal aantal%s: %s

en: A lot of buffers are being dropped.
nl: Er worden veel buffers gedropt.

en: A slashes ('/') separated list of types of elements (also known as klass) to list. (unordered)
nl: Een met schuine strepen ('/') gescheiden lijst met typen elementen (ook bekend als klasse) om een lijst te maken. (ongeordend)

en: Additional debug info:
    %s
nl: Extra debug-informatie:
    %s

en: Allow printing current position of pipeline even if stdout is not a TTY. This option has no effect if the "no-position" option is specified
nl: Afdrukken van huidige positie van pijplijn toestaan ook als stdout geen TTY is. Deze optie heeft geen effect als de optie "no-position" is gespecificeerd

en: An error happened while waiting for EOS
nl: Er trad een fout op bij het wachten op EOS

en: Application used to create the media
nl: Gebruikte toepassing om het medium aan te maken

en: Arbitrary application data to be serialized into the media
nl: Willekeurige toepassingsgegevens die geserialiseerd moeten worden op het medium

en: Blacklisted files:
nl: Bestanden op de zwarte lijst:

en: Buffering, setting pipeline to PAUSED ...
nl: Wordt gebufferd, pijplijn gezet op PAUZE ...

en: Caps Change Mode
nl: Modus hoofd- kleine letters veranderen

en: Changes coloring mode of the debug log. Possible modes: off, on, disable, auto, unix
nl: Wijzig de modus van kleuring van de debug-log. Mogelijke modi: off, on, disable, auto, unix

en: Check if the specified element or plugin exists
nl: Controleer of het gespecificeerde element of plug-in bestaat

en: Colon-separated paths containing plugins
nl: Dubbele punt-gescheiden lijst met paden met plugins

en: Color output, even when not sending to a tty.
nl: Kleuruitvoer, zelfs wanneer niet verzenden naar een tty.

en: Comma-separated list of category_name:level pairs to set specific levels for the individual categories. Example: GST_AUTOPLUG:5,GST_ELEMENT_*:3
nl: Komma-gescheiden lijst van categorie_naam:niveau paren om specifieke niveau's in te stellen voor de individuele categorieën. Voorbeeld: GST_AUTOPLUG:5,GST_ELEMENT_*:3

en: Comma-separated list of plugins to preload in addition to the list stored in environment variable GST_PLUGIN_PATH
nl: Komma-gescheiden lijst van plugins om voor te laden naast de lijst opgeslagen in omgevingsvariable GST_PLUGIN_PATH

en: Could not close resource.
nl: Kan bron niet sluiten.

en: Could not close supporting library.
nl: Kan ondersteunende bibliotheek niet sluiten.

en: Could not configure supporting library.
nl: Kan ondersteunende bibliotheek niet configureren.

en: Could not create temp file "%s".
nl: Kon geen tijdelijk bestand "%s" aanmaken.

en: Could not decode stream.
nl: Kan de stroom niet decoderen.

en: Could not demultiplex stream.
nl: Kan de stroom niet demultiplexen.

en: Could not determine type of stream.
nl: Kan de soort van de stroom niet herkennen.

en: Could not encode stream.
nl: Kan de stroom niet coderen.

en: Could not get info on "%s".
nl: Kan geen info over "%s" krijgen.

en: Could not get/set settings from/on resource.
nl: Kan geen instellingen lezen/schrijven van/naar bron.

en: Could not initialize supporting library.
nl: Kan ondersteunende bibliotheek niet initialiseren.

en: Could not load plugin file: %s
nl: Kan plugin-bestand "%s" niet laden

en: Could not multiplex stream.
nl: Kan de stroom niet multiplexen.

en: Could not open file "%s" for reading.
nl: Kan bestand "%s" niet openen om te lezen.

en: Could not open file "%s" for writing.
nl: Kan bestand "%s" niet openen om te schrijven.

en: Could not open resource for reading and writing.
nl: Kan bron niet openen om te lezen en schrijven.

en: Could not open resource for reading.
nl: Kan bron niet openen om te lezen.

en: Could not open resource for writing.
nl: Kan bron niet openen om te schrijven.

en: Could not perform seek on resource.
nl: Kan de bron niet spoelen.

en: Could not read from resource.
nl: Kan niet lezen van bron.

en: Could not synchronize on resource.
nl: Kan niet synchroniseren op de bron.

en: Could not write to resource.
nl: Kan niet schrijven naar bron.

en: Default debug level from 1 (only error) to 9 (anything) or 0 for no output
nl: Standaard debug-niveau van 1 (alleen fouten) tot 9 (alles) of 0 voor geen uitvoer

en: Delayed linking failed.
nl: Vertraagd koppelen is mislukt.

en: Disable colored debugging output
nl: Kleuren uit zetten in debug-uitvoer

en: Disable colors in output. You can also achieve the same by setting 'GST_INSPECT_NO_COLORS' environment variable to any value.
nl: Uitvoer in kleur uitschakelen. U kunt hetzelfde ook bereiken door de omgevingsvariabele 'GST_INSPECT_NO_COLORS' een waarde te geven.

en: Disable debugging
nl: Debugging uit zetten

en: Disable spawning a helper process while scanning the registry
nl: Zet het starten van een hulpprogramma uit tijdens het doorlopen van de registry

en: Disable trapping of segmentation faults during plugin loading
nl: Het opvangen van segmentatiefouten uit zetten tijdens laden van plugins

en: Disable updating the registry
nl: Zet het het bijwerken van de registry uit

en: Do not install a fault handler
nl: Geen foutafhandelaar installeren

en: Do not output status information for the specified property if verbose output is enabled (can be used multiple times)
nl: Statusinformatie voor de gespecificeerde eigenschap niet uitvoeren als verbose-uitvoer is ingeschakeld (kan meerdere keren worden gebruikt)

en: Do not print any progress information
nl: Geen voortgangsinformatie afdrukken

en: Do not print current position of pipeline. If this option is unspecified, the position will be printed when stdout is a TTY. To enable printing position when stdout is not a TTY, use "force-position" option
nl: Niet de huidige positie van pijplijn afdrukken. Als deze optie niet is gespecificeerd zal de positie afgedrukt worden wanneer stdout een TTY is. Om afdrukken van positie in te schakelen wanneer stdout geen TTY is, gebruik optie "force-position"

en: Done buffering, setting pipeline to PLAYING ...
nl: Buffering is gereed, pijplijn gezet op AFSPELEN ...

en: EOS on shutdown enabled -- Forcing EOS on the pipeline
nl: EOS bij afsluiten ingeschakeld -- Forceer een EOS op de pijplijn

en: EOS received - stopping pipeline...
nl: EOS ontvangen - pijplijn wordt gestopt...

en: ERROR: from element %s: %s
nl: FOUT: van element %s: %s

en: ERROR: pipeline could not be constructed.
nl: FOUT: pijplijn kon niet gemaakt worden.

en: ERROR: pipeline could not be constructed: %s.
nl: FOUT: pijplijn kon niet gemaakt worden: %s.

en: ERROR: pipeline doesn't want to play.
nl: FOUT: pijplijn wil niet afspelen.

en: ERROR: pipeline doesn't want to preroll.
nl: FOUT: pijplijn wil niet PREROLL uitvoeren.

en: ERROR: the 'pipeline' element wasn't found.
nl: FOUT: het 'pijplijn' element werd niet gevonden.

en: Element "%s" is not a GstPreset
nl: Element "%s" is geen GstPreset

en: Element doesn't implement handling of this stream. Please file a bug.
nl: Element ondersteunt deze stroom niet.  Stuur een foutrapport.

en: Enable verbose plugin loading diagnostics
nl: Uitgebreide diagnostiek voor het laden van plugins aan zetten

en: Encoding error.
nl: Coderingsfout.

en: Error closing file "%s".
nl: Fout bij het sluiten van bestand "%s".

en: Error while seeking in file "%s".
nl: Fout bij een seek in bestand "%s".

en: Error while writing to download file.
nl: Fout bij het schrijven om bestand te downloaden.

en: Error while writing to file "%s".
nl: Fout bij het schrijven naar bestand "%s".

en: Error writing registry cache to %s: %s
nl: Fout bij schrijven van registry-cache naar %s: %s

en: Execution ended after %
nl: Uitvoering beëindigd na %

en: FOUND TAG
nl: TAG GEVONDEN

en: FOUND TAG      : found by element "%s".
nl: TAG GEVONDEN   : gevonden door element "%s".

en: FOUND TAG      : found by object "%s".
nl: TAG GEVONDEN   : gevonden door object "%s".

en: FOUND TAG      : found by pad "%s:%s".
nl: TAG GEVONDEN   : gevonden door pad "%s:%s".

en: FOUND TOC
nl: INH GEVONDEN

en: FOUND TOC      : found by element "%s".
nl: INH GEVONDEN   : gevonden door element "%s".

en: FOUND TOC      : found by object "%s".
nl: INH GEVONDEN   : gevonden door object "%s".

en: Failed after iterations as requested.
nl: Mislukt na iteraties zoals gevraagd.

en: Failed to map buffer.
nl: Mappen van buffer is mislukt.

en: Failed to set pipeline to PAUSED.
nl: Pijplijn zetten op GEPAUZEERD is mislukt.

en: File "%s" is a socket.
nl: Bestand "%s" is een socket.

en: Filter caps
nl: Filteropzetstukken

en: Filter caps change behaviour
nl: Gedrag van hoofd- kleine letters veranderen filteren

en: Force EOS on sources before shutting the pipeline down
nl: Forceer een EOS op de bron bij het afsluiten van de pijplijn

en: Freeing pipeline ...
nl: Pijplijn wordt vrijgemaakt ...

en: GStreamer Options
nl: GStreamer-opties

en: GStreamer developers were too lazy to assign an error code to this error.
nl: GStreamer ontwikkelaars waren te lui om een foutcode toe te wijzen aan deze fout.

en: GStreamer encountered a general core library error.
nl: GStreamer kreeg een algemene fout van de kernbibliotheek.

en: GStreamer encountered a general resource error.
nl: GStreamer kwam een algemene fout tegen met systeembronnen.

en: GStreamer encountered a general stream error.
nl: GStreamer kwam een algemene stroomfout tegen.

en: GStreamer encountered a general supporting library error.
nl: GStreamer kreeg een algemene fout van een ondersteunende bibliotheek.

en: GStreamer error: clock problem.
nl: GStreamer-fout: klokprobleem.

en: GStreamer error: negotiation problem.
nl: GStreamer-fout: onderhandelingsprobleem.

en: GStreamer error: state change failed and some element failed to post a proper error message with the reason for the failure.
nl: GStreamer-fout: statuswijziging is mislukt en een element heeft geen goede foutmelding afgegeven met een reden voor het mislukken.

en: Gather and print index statistics
nl: Verzamel en print indexstatistieken

en: Got EOS from element "%s".
nl: Einde-stroom ontvangen van element "%s".

en: Got context from element '%s': %s=%s
nl: Context verkregen van element '%s': %s=%s

en: Got message #%u (%s):
nl: Bericht #%u (%s) ontvangen:

en: Got message #%u from element "%s" (%s):
nl: Bericht #%u ontvangen uit element "%s" (%s):

en: Got message #%u from object "%s" (%s):
nl: Bericht #%u ontvangen uit object "%s" (%s):

en: Got message #%u from pad "%s:%s" (%s):
nl: Bericht #%u ontvangen uit pad "%s:%s" (%s):

en: Groups related media that spans multiple tracks, like the different pieces of a concerto. It is a higher level than a track, but lower than an album
nl: Groepen gerelateerde media die meerdere tracks omvatten, zoals de verschillende delen van een concert. Het is een hoger niveau dan een track, maat lager dan een album

en: Homepage for this media (i.e. artist or movie homepage)
nl: Webpagina voor dit medium (bijv. artiest of film-webpagina)

en: How the image should be rotated or flipped before display
nl: Hoe de afbeelding geroteerd moet worden of gespiegeld bij tonen

en: Index statistics
nl: Indexstatistieken

en: Information about the people behind a remix and similar interpretations
nl: Informatie over de mensen achter een remix en soortgelijke interpretaties

en: Internal GStreamer error: caps problem.
nl: Interne GStreamer-fout: mogelijkheden-probleem.

en: Internal GStreamer error: code not implemented.
nl: Interne GStreamer-fout: code niet geïmplementeerd.

en: Internal GStreamer error: event problem.
nl: Interne GStreamer-fout: gebeurtenisprobleem.

en: Internal GStreamer error: pad problem.
nl: Interne GStreamer-fout: padprobleem.

en: Internal GStreamer error: seek problem.
nl: Interne GStreamer-fout: zoekprobleem.

en: Internal GStreamer error: tag problem.
nl: Interne GStreamer-fout: tagprobleem.

en: Internal GStreamer error: thread problem.
nl: Interne GStreamer-fout: threadprobleem.

en: Internal clock error.
nl: Interne fout met de klok.

en: Internal data flow error.
nl: Interne fout met gegevensdoorvoer.

en: Internal data flow problem.
nl: Intern probleem met gegevensdoorvoer.

en: International Standard Recording Code - see http://www.ifpi.org/isrc/
nl: Internationale Standaard Opname Code - zie http://www.ifpi.org/isrc/

en: Interrupt while waiting for EOS - stopping pipeline...
nl: Interrupt bij wachten op EOS - pijplijn wordt gestopt...

en: Interrupt: Stopping pipeline ...
nl: Interrupt: Pijplijn ingesteld op gestopt ...

en: Invalid URI: %s
nl: Ongeldige URI: %s

en: LEVEL
nl: NIVEAU

en: LIST
nl: LIJST

en: List the plugin contents
nl: Toon de inhoud van de plugin

en: Make all warnings fatal
nl: Alle waarschuwingen fataal maken

en: Manufacturer of the device used to create this media
nl: Fabrikant van het apparaat dat gebruikt wordt om dit medium aan te maken

en: Midi note number of the audio track.
nl: Midi notitienummer van de geluidstrack

en: Missing element: %s
nl: ontbrekend element: "%s"

en: Model of the device used to create this media
nl: Model van het apparaat dat gebruikt wordt om dit medium aan te maken

en: Name of the label or publisher
nl: Naam of label van de uitgever

en: Name of the tv/podcast/series show the media is from
nl: Mediumnaam van de show van de tv/podcast/serie

en: Name of the tv/podcast/series show the media is from, for sorting purposes
nl: Mediumnaam van de show van de tv/podcast/serie, voor sorteren

en: No Temp directory specified.
nl: Geen tijdelijke map opgegeven.

en: No URI handler for the %s protocol found
nl: Geen behandelaar van de URI voor het protocol %s gevonden

en: No error message for domain %s.
nl: Geen foutboodschap voor domein %s.

en: No file name specified for reading.
nl: Geen bestandsnaam gegeven om te lezen.

en: No file name specified for writing.
nl: Geen bestandsnaam gegeven om te schrijven.

en: No space left on the resource.
nl: Er is geen ruimte meer in de bron.

en: No standard error message for domain %s and code %d.
nl: Geen standaard foutboodschap voor domein %s en code %d.

en: No such element or plugin '%s'
nl: Geen element of plugin '%s'

en: No such property.
nl: Geen zo'n eigenschap.

en: Not authorized to access resource.
nl: Niet geautoriseerd voor toegang tot hulpbron.

en: Origin of media as a URI (location, where the original of the file or stream is hosted)
nl: Oorsprong van het medium als een URI (locatie, waar de oorsprong van het bestand of stroom wordt gehost)

en: Output TOC (chapters and editions)
nl: INH uitvoeren (hoofdstukken en uitgaven)

en: Output messages
nl: Uitvoer

en: Output status information and property notifications
nl: Statusinformatie en eigenschapswaarschuwingen weergeven

en: Output tags (also known as metadata)
nl: Tags (ook bekend als metadata) weergeven

en: PATHS
nl: PADEN

en: PROPERTY-NAME
nl: NAAM-EIGENSCHAP

en: Pipeline construction is invalid, please add queues.
nl: Pijplijn-constructie is ongeldig, voeg wachtrijen toe.

en: Pipeline is PREROLLED ...
nl: Pijplijn klaar met PREROLL ...

en: Pipeline is PREROLLING ...
nl: Pijplijn is bezig met PREROLL ...

en: Pipeline is live and does not need PREROLL ...
nl: Pijplijn klaar en heeft PREROLL niet nodig...

en: Prerolled, waiting for buffering to finish...
nl: Voorbereid, wacht op gereedkomen van de buffering...

en: Prerolled, waiting for progress to finish...
nl: Voorbereid, wacht op voortgang om te beëindigen...

en: Print a machine-parsable list of features the specified plugin or all plugins provide.
                                           Useful in connection with external automatic plugin installation mechanisms
nl: Toon een door een machine te ontleden lijst van mogelijkheden die de gespecificeerde plugin of alle plugins aanbieden.
                                           Bruikbaar in verband met externe automatische plugin-installatiemechanismen

en: Print all elements
nl: Alle elementen weergeven

en: Print available debug categories and exit
nl: Beschikbare debug-categorieën weergeven en afsluiten

en: Print list of blacklisted files
nl: Druk de lijst met bestanden op de zwarte lijst af

en: Print supported URI schemes, with the elements that implement them
nl: Toon de ondersteunde URI-schema's met de elementen die deze implementeren

en: Print the GStreamer version
nl: Toon de GStreamer versie

en: Private data
nl: Privégegevens

en: Progress: (%s) %s
nl: Voortgang: (%s) %s

en: Rating attributed by a user. The higher the rank, the more the user likes this media
nl: Waardering toegekend door een gebruiker. Hoe hoger de waardering, hoe meer de gebruiker dit medium waardeert

en: Redistribute latency...
nl: Herverdeel de vertraging...

en: Resource busy or not available.
nl: Bron bezet of niet beschikbaar.

en: Resource not found.
nl: Bron niet gevonden.

en: Restrict the possible allowed capabilities (NULL means ANY). Setting this property takes a reference to the supplied GstCaps object.
nl: Beperk het aantal toegestane mogelijkheden (NUL betekent alle). Het instellen  van deze eigenschap vereist een referentie naar het gegeven GstCaps-object.

en: Selected clock cannot be used in pipeline.
nl: Geselecteerde klok kan niet gebruikt worden in de pijplijn.

en: Setting pipeline to NULL ...
nl: Pijplijn gezet op NULL ...

en: Setting pipeline to PAUSED ...
nl: Pijplijn gezet op gepauzeerd ...

en: Setting pipeline to PLAYING ...
nl: Pijplijn gezet op afspelen ...

en: Setting state to %s as requested by %s...
nl: Stel de status in op %s zoals verzocht door %s...

en: Show GStreamer Options
nl: Toon de GStreamer-opties

en: Stream contains no data.
nl: Stroom zonder gegevens.

en: Stream doesn't contain enough data.
nl: Stream bevat niet genoeg gegevens.

en: The artist of the entire album, as it should be displayed
nl: De artiest van het gehele album, zoals dat zou moeten worden getoond

en: The artist of the entire album, as it should be sorted
nl: De artiest van het gehele album, zoals dat zou moeten worden gebruikt voor sorteren

en: The episode number in the season the media is part of
nl: Het episodenummer in het seizoen waar het medium deel van is

en: The lyrics of the media, commonly used for songs
nl: De liedtekst van het medium, gewoonlijk voor songs gebruikt

en: The season number of the show the media is part of
nl: Het nummer van het seizoen van de show waar het medium deel van is

en: The stream is encrypted and can't be decrypted because no suitable key has been supplied.
nl: De stroom is vercijferd en kan niet worden ontcijferd omdat er geen geschikte sleutel aangeleverd is.

en: The stream is encrypted and decryption is not supported.
nl: De stroom is vercijferd en ontcijfering wordt niet ondersteund.

en: The stream is in the wrong format.
nl: De stroom is van het verkeerde formaat.

en: The stream is of a different type than handled by this element.
nl: De stroom is van een andere soort dan dit element kan verwerken.

en: There is no codec present that can handle the stream's type.
nl: Er is geen codec aanwezig die deze soort stroom kan verwerken.

en: This application is trying to use GStreamer functionality that has been disabled.
nl: Deze apllicatie probeert een functie van GStreamer te gebruiken die is uitgezet.

en: URI scheme '%s' not supported
nl: URI-schema '%s' niet ondersteund

en: URI to the copyright notice of the data
nl: URI naar de auteursrechtvermelding van de gegevens

en: URI to the license of the data
nl: URI naar de licentie van de gegevens

en: Unknown option
nl: Onbekende optie

en: Use Windows high-resolution clock, precision: %u ms
nl: Hoge resolutie klok van Windows gebruiken, precisie: %u ms

en: WARNING: erroneous pipeline: %s
nl: WAARSCHUWING: foutieve pijplijn: %s

en: WARNING: from element %s: %s
nl: WAARSCHUWING: van element %s: %s

en: Waiting for EOS...
nl: Wacht op EOS...

en: When checking if an element or plugin exists, also check that its version is at least the version specified
nl: Bij het controleren of het gespecificeerde element of plug-in bestaat, controleer ook dat zijn versie minstens de gespecificeerde versie is

en: Your GStreamer installation is missing a plug-in.
nl: Er ontbreekt een plugin in uw GStreamer installatie.

en: a location within a city where the media has been produced or created (e.g. the neighborhood)
nl: een locatie in een stad waar het medium is geproduceerd of gemaakt (bijv. de buurt)

en: album artist
nl: albumartiest

en: album artist sortname
nl: naam artiest voor sorteren

en: album containing this data
nl: album waarop dit stuk staat

en: album containing this data for sorting purposes
nl: album waarop dit stuk staat voor sorteren

en: album gain in db
nl: versterking album in db

en: album sortname
nl: naam album voor sorteren

en: application data
nl: toepassingsgegevens

en: application name
nl: toepassingsnaam

en: artist
nl: artiest

en: artist sortname
nl: naam artiest voor sorteren

en: attachment
nl: bijlage

en: beats per minute
nl: slagen per minuut

en: bitrate
nl: bitsnelheid

en: buffering...
nl: in buffer opslaan...

en: caps
nl: mogelijkheden

en: changeable in NULL, READY, PAUSED or PLAYING state
nl: te veranderen in NUL, GEREED-, GEPAUZEERD- of SPEEL-status

en: changeable only in NULL or READY state
nl: alleen te veranderen in NUL of GEREED-status

en: changeable only in NULL, READY or PAUSED state
nl: te veranderen in NUL, GEREED- of GEPAUZEERD-status

en: city (english name) where the media has been recorded or produced
nl: stad (Engelse naam) waar het medium is opgenomen of geproduceerd

en: codec the audio data is stored in
nl: codec waarin de audiogegevens is opgeslagen

en: codec the data is stored in
nl: codec waarin het stuk is opgeslagen

en: codec the subtitle data is stored in
nl: codec waarin de ondertiteling is opgeslagen

en: codec the video data is stored in
nl: codec waarin het stuk is opgeslagen

en: comma separated keywords describing the content
nl: komma gescheiden trefwoorden die de inhoud omschrijven

en: comment
nl: commentaar

en: commonly used title
nl: vaak gebruikte titel

en: commonly used title for sorting purposes
nl: vaak gebruikte titel voor het sorteren

en: composer
nl: componist

en: composer sortname
nl: componist voor sorteren

en: conditionally available
nl: voorwaardelijk beschikbaar

en: conductor
nl: dirigent

en: conductor/performer refinement
nl: dirigent/verfijning van uitvoerder

en: contact information
nl: contactinformatie

en: container format
nl: containerindeling

en: container format the data is stored in
nl: containerindeling waarin de gegevens zijn opgeslagen

en: controllable
nl: controleerbaar

en: copyright
nl: auteursrecht

en: copyright notice of the data
nl: auteursrechtvermelding van het stuk

en: copyright uri
nl: auteursrecht-uri

en: could not link %s to %s
nl: kon %s niet verbinden met %s

en: could not link %s to %s with caps %s
nl: kon %s niet koppelen naar %s met hoofdletters %s

en: could not link %s to %s, %s can't handle caps %s
nl: kon %s niet koppelen naar %s, %s kan geen hoofdletters %s behandelen

en: could not link %s to %s, neither element can handle caps %s
nl: kon %s niet koppelen naar %s, geen van beide kan hoofdletters %s behandelen

en: could not parse caps "%s"
nl: kon mogelijkheden "%s" niet verwerken

en: could not set preset "%s" in element "%s"
nl: kon voorinstelling "%s" in element "%s" niet instellen

en: could not set property "%s" in child of element "%s" to "%s"
nl: kon eigenschap "%s" in kind van element "%s" niet op "%s" instellen

en: could not set property "%s" in element "%s" to "%s"
nl: kon eigenschap "%s" in element "%s" niet op "%s" instellen

en: count of discs inside collection this disc belongs to
nl: aantal schijven in de verzameling waartoe deze schijf behoort

en: count of tracks inside collection this track belongs to
nl: aantal nummers in de verzameling waarbij dit stuk hoort

en: country (english name) where the media has been recorded or produced
nl: land (Engelse naam) waar het medium is opgenomen of geproduceerd

en: date
nl: datum

en: date and time the data was created (as a GstDateTime structure)
nl: datum en tijd waarop de gegevens zijn gemaakt (als een GstDateTime-structuur)

en: date the data was created (as a GDate structure)
nl: datum waarop het stuk gemaakt is (als GDate-structuur)

en: datetime
nl: datum-tijd

en: deprecated
nl: verouderd

en: description
nl: omschrijving

en: detected capabilities in stream
nl: gedetecteerde mogelijkheden in stroom

en: device manufacturer
nl: apparaatfabrikant

en: device model
nl: apparaatmodel

en: disc count
nl: aantal schijven

en: disc number
nl: schijfnummer

en: disc number inside a collection
nl: nummer van de schijf in een verzameling

en: duration
nl: duur

en: empty pipeline not allowed
nl: lege pijplijn niet toegelaten

en: encoded by
nl: gecodeerd door

en: encoder used to encode this stream
nl: encoder gebruikt om deze stroom te coderen

en: encoder version
nl: encoder versie

en: eos-after and error-after can't both be defined.
nl: eos-after en error-after kunnen niet beiden gedefinieerd worden.

en: episode number
nl: episodenummer

en: exact or average bitrate in bits/s
nl: exacte of gemiddelde bitsnelheid in bits/s

en: expected error of the horizontal positioning measures (in meters)
nl: verwachte fout van de horizontale positioneringsafmetingen (in meters)

en: extended comment
nl: uitgebreid commentaar

en: file attached to this stream
nl: bestand behorende bij deze stroom

en: force caps
nl: forceer mogelijkheden

en: force caps without doing a typefind
nl: forceer mogelijkheden zonder een "typefind" te doen

en: free text commenting the data
nl: vrij te kiezen commentaartekst die het stuk beschrijft

en: free text commenting the data in key=value or key[en]=comment form
nl: vrij te kiezen commentaartekst bij gegevens in de vorm key=waarde of key[en]=commentaar

en: freeform name of the language this stream is in
nl: naam van de taal in vrije vorm van deze stream

en: genre this data belongs to
nl: genre van het stuk

en: geo elevation of where the media has been recorded or produced in meters according to WGS84 (zero is average sea level)
nl: hoogte van de geografische locatie van waar het medium is opgenomen of geproduceerd in meters volgens WGS84 (nul op gemiddeld zeeniveau)

en: geo latitude location of where the media has been recorded or produced in degrees according to WGS84 (zero at the equator, negative values for southern latitudes)
nl: lengtegraad van de geografische locatie van waar het medium is opgenomen of geproduceerd in graden volgens WGS84 (nul op de evenaar, negatieve waarden voor zuidelijke lengtegraden)

en: geo location capture direction
nl: opnamerichting op de geografische locatie

en: geo location city
nl: geografische locatie van de stad

en: geo location country
nl: geografische locatie van het land

en: geo location elevation
nl: hoogte van de geografische locatie

en: geo location horizontal error
nl: fout in horizontale geo-locatie

en: geo location latitude
nl: lengtegraad van de geografische locatie

en: geo location longitude
nl: breedtegraad van de geografische locatie

en: geo location movement direction
nl: bewegingsrichting op de geografische locatie

en: geo location movement speed
nl: verplaatsingssnelheid op de geografische locatie

en: geo location name
nl: naam geografische locatie

en: geo location sublocation
nl: geografische locatie van de sublocatie

en: geo longitude location of where the media has been recorded or produced in degrees according to WGS84 (zero at the prime meridian in Greenwich/UK,  negative values for western longitudes)
nl: breedtegraad van de geografische locatie van waar het medium is opgenomen of geproduceerd in graden volgens WGS84 (nul op primaire meridiaan, negatieve waarden voor westelijke breedtegraden)

en: grouping
nl: groepering

en: homepage
nl: webpagina

en: human readable descriptive location of where the media has been recorded or produced
nl: leesbare beschrijving van de locatie waar het medium is opgenomen of geproduceerd

en: image
nl: afbeelding

en: image orientation
nl: oriëntatie van de afbeelding

en: image related to this stream
nl: afbeelding behorende bij deze stroom

en: indicates the direction the device is pointing to when capturing  a media. It is represented as degrees in floating point  representation, 0 means the geographic north, and increases clockwise
nl: geeft de richting aan waarnaar het apparaat wijst dat de opname op het medium doet. Het wordt weergegeven in graden in drijvendekommavorm, 0 betekent het geografische noorden en neem rechtsom toe

en: indicates the movement direction of the device performing the capture of a media. It is represented as degrees in floating point representation, 0 means the geographic north, and increases clockwise
nl: geeft de bewegingsrichting aan van het apparaat dat de opname op het medium doet. Het wordt weergegeven in graden in drijvendekommavorm, 0 betekent het geografische noorden en neem rechtsom toe

en: interpreted-by
nl: geïnterpreteerd-door

en: keywords
nl: trefwoorden

en: language code
nl: taalcode

en: language code for this stream, conforming to ISO-639-1 or ISO-639-2
nl: taalcode van deze stream, conform ISO-639-1 of ISO-639-2

en: language name
nl: naam van taal

en: length in GStreamer time units (nanoseconds)
nl: lengte in GStreamer tijdseenheden (nanoseconden)

en: license
nl: licentie

en: license of data
nl: licentie van het stuk

en: license uri
nl: licentie-uri

en: link has no sink [source=%s@%p]
nl: link heeft geen sink [bron=%s@%p]

en: link has no source [sink=%s@%p]
nl: link heeft geen bron [sink=%s@%p]

en: location
nl: lokatie

en: lyrics
nl: liedtekst

en: maximum bitrate
nl: maximum bitsnelheid

en: maximum bitrate in bits/s
nl: maximum bitsnelheid in bits per seconde

en: minimum bitrate
nl: minimum bitsnelheid

en: minimum bitrate in bits/s
nl: minimum bitsnelheid in bits per seconde

en: movement speed of the capturing device while performing the capture in m/s
nl: verplaatsingssnelheid van het opnameapparaat tijdens de opname in m/s

en: name of the encoding person or organization
nl: naam van de coderende persoon of organisatie

en: no bin "%s", unpacking elements
nl: geen bin "%s", elementen uitpakken

en: no element "%s"
nl: geen element "%s"

en: no property "%s" in element "%s"
nl: geen eigenschap "%s" in element "%s"

en: no sink element for URI "%s"
nl: geen doelelement voor URI "%s"

en: no source element for URI "%s"
nl: geen bronelement voor URI "%s"

en: nominal bitrate
nl: nominale bitsnelheid

en: nominal bitrate in bits/s
nl: nominale bitsnelheid in bits per seconde

en: number of beats per minute in audio
nl: aantal slagen per minuut in audio

en: organization
nl: organisatie

en: peak of the album
nl: piek van het album

en: peak of the track
nl: piek van het nummer

en: performer
nl: uitvoerder

en: person(s) performing
nl: perso(o)n(en) die het stuk uitvoeren

en: person(s) responsible for the recording
nl: perso(o)n(en) die de opname gemaakt hebben

en: person(s) responsible for the recording for sorting purposes
nl: perso(o)n(en) die de opname gemaakt hebben gebruikt voor sorteren

en: person(s) who composed the recording
nl: perso(o)n(en) die de opname gecomponeerd hebben

en: person(s) who composed the recording, for sorting purposes
nl: perso(o)n(en) die de opname gecomponeerd he(eft)bben, gebruikt voor sorteren

en: preview image
nl: voorbeeldafbeelding

en: preview image related to this stream
nl: voorbeeldafbeelding behorende bij deze stroom

en: private-data
nl: privégegevens

en: publisher
nl: uitgever

en: readable
nl: leesbaar

en: reference level of track and album gain values
nl: referentieniveau van de waarde van tarck- en albumgeluidsterkte

en: replaygain album gain
nl: aangepaste-geluidssterkte album

en: replaygain album peak
nl: aangepaste-geluidssterkte piek van album

en: replaygain reference level
nl: referentieniveau van aangepaste-geluidssterkte van nummer

en: replaygain track gain
nl: aangepaste-geluidssterkte nummer

en: replaygain track peak
nl: aangepaste-geluidssterkte piek van nummer

en: season number
nl: seizoennummer

en: serial
nl: volgnummer

en: serial number of track
nl: volgnummer van dit nummer

en: short text describing the content of the data
nl: korte tekst die de inhoud van het stuk omschrijft

en: show name
nl: naam tonen

en: show sortname
nl: naam voor sorteren

en: specified empty bin "%s", not allowed
nl: lege ton "%s" opgegeven, niet toegelaten

en: subtitle codec
nl: codec voor ondertiteling

en: syntax error
nl: syntaxisfout

en: title
nl: titel

en: title sortname
nl: titel voor het sorteren

en: track count
nl: aantal nummers

en: track gain in db
nl: versterking van nummer in db

en: track number
nl: nummer

en: track number inside a collection
nl: nummer van het stuk in een verzameling

en: unexpected pad-reference "%s" - ignoring
nl: onverwachte pad-referentie "%s" - wordt genegeerd

en: unexpected reference "%s" - ignoring
nl: onverwachte referentie "%s" - wordt genegeerd

en: user rating
nl: waardering van gebruiker

en: version
nl: versie

en: version of the encoder used to encode this stream
nl: versie van de encoder gebruikt om deze stroom te coderen

en: version of this data
nl: versie van dit stuk

en: writable
nl: schrijfbaar
