Arch Linux Pacman package manager - en to cs translation catalogue (211 entries)

en: %s appears to be truncated: %jd/%jd bytes
cs: %s se zdá být zkrácen:  %jd/%jd bytů

en: %s database is inconsistent: filename of package %s is illegal
cs: databáze %s je nekonzistentní: jméno balíčku %s je nepřípustné

en: %s database is inconsistent: filename of package %s is too long
cs: databáze %s je nekonzistentní: jméno balíčku %s je příliš dlouhé

en: %s database is inconsistent: name mismatch on package %s
cs: databáze %s je nekonzistentní: nesouhlasí jméno balíčku %s

en: %s database is inconsistent: version mismatch on package %s
cs: databáze %s je nekonzistentní: nesouhlasí verze balíčku %s

en: %s will be installed before its %s dependency
cs: %s bude nainstalován před %s, na kterém závisí

en: %s will be removed after its %s dependency
cs: %s bude odstraněn po %s, na kterém závisí

en: %s-%s is up to date -- reinstalling
cs: %s-%s je aktuální -- přeinstalovat

en: %s-%s is up to date -- skipping
cs: %s-%s je aktuální -- vynechat

en: %s: could not find package in cache
cs: %s: balíček nenalezen v mezipaměti

en: %s: downgrading from version %s to version %s
cs: %s: snížení z verze %s na verzi %s

en: %s: ignoring package downgrade (%s => %s)
cs: %s: ignoruje se snížení verze balíčku (%s => %s)

en: %s: ignoring package upgrade (%s => %s)
cs: %s: ignoruje se aktualizace balíčku (%s => %s)

en: %s: key "%s" is disabled
cs: %s: klíč "%s" je zakázán

en: %s: key "%s" is unknown
cs: %s: klíč "%s" je neznámý

en: %s: local (%s) is newer than %s (%s)
cs: %s: lokální verze (%s) je novější než v %s (%s)

en: %s: missing required signature
cs: %s: chybí vyžadovaný podpis

en: %s: signature format error
cs: %s: chyba formátu podpisu

en: %s: signature from "%s" is expired
cs: %s: podpisu od "%s" vypršela platnost

en: %s: signature from "%s" is invalid
cs: %s: podpis od "%s" je neplatný

en: %s: signature from "%s" is marginal trust
cs: %s: podpis od "%s" má částečnou důvěru

en: %s: signature from "%s" is unknown trust
cs: %s: u podpisu od "%s" není známá úroveň důvěry

en: %s: signature from "%s" should never be trusted
cs: %s: podpis od "%s" je nedůvěryhodný

en: %s: unknown key '%s' in local database
cs: %s: neznámý klíč '%s' v lokální databázi

en: %s: unknown key '%s' in package description
cs: %s: neznámý klíč '%s' v popisu balíčku

en: %s: unknown key '%s' in sync database
cs: %s: neznámý klíč '%s' v sync databázi

en: %s: unsupported signature format
cs: %s: nepodporovaný formát podpisu

en: AbortOnFail set for PostTransaction hook: %s
cs: V hooku typu PostTransaction bylo nastaveno AbortOnFail: %s

en: GPGME error: %s
cs: Chyba GPGME: %s

en: Missing Exec option in hook: %s
cs: Chybí volba Exec v hooku: %s

en: Missing When option in hook: %s
cs: Chybí volba When v hooku: %s

en: Missing trigger operation in hook: %s
cs: Chybí operace triggeru v hooku: %s

en: Missing trigger targets in hook: %s
cs: Chybí cíle pro triggery v hooku: %s

en: Missing trigger type in hook: %s
cs: Chybí typ triggeru v hooku: %s

en: Partition %s is mounted read only
cs: Diskový oddíl %s je připojen jen pro čtení

en: Partition %s too full: %jd blocks needed, %ju blocks free
cs: Oddíl %s je plný: je potřeba %jd bloků, ale k dispozici je jen %ju

en: Public keyring not found; have you run '%s'?
cs: Nebyla nalezena veřejná klíčenka; spustili jste '%s'?

en: Unknown signal
cs: Neznámý signál

en: call to execv failed (%s)
cs: volání execv selhalo (%s)

en: call to waitpid failed (%s)
cs: volání waitpid selhalo (%s)

en: cannot allocate disk archive object
cs: nemohu alokovat objekt archivu na disku

en: cannot open package file
cs: nelze otevřít soubor balíčku

en: cannot remove %s (%s)
cs: nelze odstranit %s (%s)

en: cannot remove all files for package
cs: nelze odstranit všechny soubory balíčku

en: cannot remove file '%s': %s
cs: nelze odstranit soubor '%s': %s

en: cannot replace %s by %s
cs: nelze nahradit soubor %s souborem %s

en: cannot resolve "%s", a dependency of "%s"
cs: nelze vyřešit "%s", závislost "%s"

en: command failed to execute correctly
cs: příkaz se nepodařilo spustit správně

en: command terminated by signal %d: %s
cs: příkaz ukončen signálem %d: %s

en: compiled without signature support
cs: zkompilováno bez podpory podepisování

en: conflicting dependencies
cs: konfliktní závislosti

en: conflicting files
cs: konfliktní soubory

en: corrupted database entry '%s'
cs: poškozený záznam v databázi '%s'

en: could not add entry '%s' in cache
cs: nelze přidat položku '%s' do mezipaměti

en: could not backup %s due to PATH_MAX overflow
cs: nelze zazálohovat %s kvůli přetečení PATH_MAX

en: could not change directory to %s (%s)
cs: nelze změnit adresář na %s (%s)

en: could not change the root directory (%s)
cs: nelze změnit kořenový adresář (%s)

en: could not commit removal transaction
cs: nelze provést transakci pro odstranění

en: could not commit transaction
cs: nelze provést transakci

en: could not copy tempfile to %s (%s)
cs: nelze zkopírovat dočasný soubor do %s (%s)

en: could not create database
cs: nelze vytvořit databázi

en: could not create directory %s: %s
cs: nelze změnit adresář %s: %s

en: could not create pipe (%s)
cs: nepodařilo se vytvořit rouru (%s)

en: could not create temp directory
cs: nelze vytvořit dočasný adresář

en: could not determine cachedir mount point %s
cs: nepodařilo se určit kořen přípojného bodu %s pro cachedir

en: could not determine filesystem mount points
cs: nepodařilo se určit přípojné body souborového systému

en: could not determine mount point for file %s
cs: nepodařilo se určit připojovací bod pro soubor %s

en: could not determine root mount point %s
cs: nepodařilo se určit kořen přípojného bodu %s

en: could not extract %s (%s)
cs: nelze rozbalit %s (%s)

en: could not find %s in database -- skipping
cs: nelze nalézt %s v databázi -- vynechat

en: could not find database
cs: nelze nalézt databázi

en: could not find or read directory
cs: nelze nalézt nebo číst adresář

en: could not find or read file
cs: nelze nalézt nebo číst soubor

en: could not find or read package
cs: nelze nalézt nebo přečíst balíček

en: could not fork a new process (%s)
cs: nelze spustit nový proces (%s)

en: could not fully load metadata for package %s-%s
cs: nelze zcela načíst metadata pro balíček %s-%s

en: could not get current working directory
cs: nelze určit aktuální pracovní adresář

en: could not get file information for %s
cs: nelze získat informace o souboru %s

en: could not get filesystem information
cs: nepodařilo se získat informace o souborovém systému

en: could not get filesystem information for %s: %s
cs: nepodařilo se získat informace o souborovém systému %s: %s

en: could not open database
cs: nelze otevřít databázi

en: could not open directory: %s: %s
cs: nelze otevřít složku: %s: %s

en: could not open file %s: %s
cs: nelze otevřít soubor %s: %s

en: could not open file: %s%s: %s
cs: nelze otevřít soubor: %s%s: %s

en: could not open file: %s: %s
cs: nelze otevřít soubor: %s: %s

en: could not parse package description file '%s' from db '%s'
cs: nelze načíst soubor s popisem balíčku '%s' z databáze '%s'

en: could not parse package description file in %s
cs: nelze zpracovat soubor s popisem balíčku v %s

en: could not read db '%s' (%s)
cs: nelze přečíst databázi '%s' (%s)

en: could not read directory: %s: %s
cs: nelze přečíst složku: %s: %s

en: could not remove %s
cs: nelze odstranit %s

en: could not remove database entry
cs: nelze odstranit záznam v databázi

en: could not remove database entry %s-%s
cs: nelze odstranit záznam databáze %s-%s

en: could not remove entry '%s' from cache
cs: nelze odstranit položku '%s' z mezipaměti

en: could not remove lock file %s
cs: nelze odstranit zamykací soubor %s

en: could not remove tmpdir %s
cs: nelze odstranit dočasný adresář %s

en: could not rename %s to %s (%s)
cs: nelze přejmenovat %s na %s (%s)

en: could not restore working directory (%s)
cs: nelze obnovit pracovní adresář (%s)

en: could not satisfy dependencies
cs: nelze vyřešit závislosti

en: could not stat file %s: %s
cs: nelze najít soubor %s: %s

en: could not update database
cs: nelze aktualizovat databázi

en: could not update database entry %s-%s
cs: nelze aktualizovat záznam databáze %s-%s

en: couldn't find or create package cache, using %s instead
cs: nepodařilo se najít nebo vytvořit mezipaměť pro balíčky, používám místo toho %s

en: curl returned error %d from transfer
cs: chyba %d v curl při přenosu

en: curl transfer error: %d
cs: chyba přenosu curl : %d

en: database already registered
cs: databáze zaregistrována

en: database is incorrect version
cs: databáze má nesprávnou verzi

en: database not initialized
cs: databáze nebyla inicializována

en: database path is undefined
cs: cesta k databázi není definována

en: dependency cycle detected:
cs: zjištěna cyklická závislost:

en: directory ownership differs on %s
    filesystem: %u:%u  package: %u:%u
cs: rozdílný vlastník adresáře %s
    souborový systém: %u:%u balíček: %u:%u

en: directory permissions differ on %s
    filesystem: %o  package: %o
cs: přístupová práva adresáře %s se neshodují
    souborový systém: %o   balíček: %o

en: downgrading package %s (%s => %s)
cs: snížení verze balíčku %s (%s => %s)

en: download completed successfully but no file in the cache
cs: stahování úspěšně dokončeno, ale soubor nenalezen v mezipaměti

en: download library error
cs: chyba knihovny pro stahování souborů

en: duplicate filename
cs: duplicitní jméno souboru

en: duplicate target
cs: duplicitní cíl

en: duplicated database entry '%s'
cs: duplicitní záznam v databázi '%s'

en: error invoking external downloader
cs: chyba volání externího programu pro stahování souborů

en: error while reading file %s: %s
cs: chyba při čtení souboru %s: %s

en: error while reading hook %s: %s
cs: chyba při čtení hooku %s: %s

en: error while reading mtree of package %s: %s
cs: chyba při čtení souboru mtree balíčku %s: %s

en: error while reading package %s: %s
cs: chyba při čtení balíčku %s: %s

en: extract: not overwriting dir with file %s
cs: rozbalení: adresář nebyl přepsán souborem %s

en: failed retrieving file '%s' from %s : %s
cs: selhalo získání souboru '%s' z %s: %s

en: failed retrieving file '%s' from %s : expected download size exceeded
cs: selhalo získání souboru '%s' z %s : překročení očekávané velikosti stahování

en: failed to create temporary file for download
cs: nepodařilo se vytvořit dočasný soubor pro stahování

en: failed to read file %s: %s
cs: načtení souboru %s se nezdařilo: %s

en: failed to read signature file: %s
cs: nelze načíst soubor s podpisy: %s

en: failed to retrieve some files
cs: selhalo získání některých souborů

en: failed to retrieve some files
cs: selhalo získání některých souborů

en: failed to run transaction hooks
cs: selhalo spuštění hooků transakce

en: failed to setup a download payload for %s
cs: nepodařilo se nastavit datovou část stahování pro %s

en: fatal error from %s, skipping for the remainder of this transaction
cs: fatální chyba v %s, vynechání pokračování této transakce

en: file not found in file list for package %s. skipping extraction of %s
cs: soubor nenalezen v seznamu souborů balíčku %s. přeskakuje se rozbalení %s

en: gpg error: %s
cs: chyba gpg: %s

en: gpgme error
cs: chyba v gpgme

en: hook %s line %d: invalid option %s
cs: v hooku %s na řádku %d: neplatná volba %s

en: hook %s line %d: invalid section %s
cs: v hooku %s na řádku %d: neplatná sekce %s

en: hook %s line %d: invalid value %s
cs: v hooku %s na řádku %d: neplatná hodnota %s

en: hook %s line %d: overwriting previous definition of %s
cs: v hooku %s na řádku %d: přepsání předchozí definice volby %s

en: hook %s line %d: unable to set option (%s)
cs: v hooku %s na řádku %d: nelze nastavit volbu (%s)

en: ignoring package %s-%s
cs: ignoruje se balíček %s-%s

en: ignoring package replacement (%s-%s => %s-%s)
cs: ignoruje se náhrada balíčku (%s-%s => %s-%s)

en: invalid PGP signature
cs: neplatný podpis PGP

en: invalid metadata for package %s-%s (package name and version too long)
cs: neplatná metadata balíčku %s-%s (jméno a verze balíčku je příliš dlouhé)

en: invalid metadata for package %s-%s (package name cannot start with '.' or '-')
cs: neplatná metadata balíčku %s-%s (jméno balíčku nesmí začínat na '.' nebo '-')

en: invalid metadata for package %s-%s (package name contains invalid characters)
cs: neplatná metadata balíčku %s-%s (jméno balíčku obsahuje neplatné znaky)

en: invalid metadata for package %s-%s (package version contains invalid characters)
cs: neplatná metadata balíčku %s-%s (verze balíčku obsahuje neplatné znaky)

en: invalid name for database entry '%s'
cs: chybný název záznamu v databázi '%s'

en: invalid or corrupted database
cs: neplatná nebo poškozená databáze

en: invalid or corrupted database (PGP signature)
cs: neplatná nebo poškozená databáze (PGP podpisy)

en: invalid or corrupted package
cs: neplatný nebo poškozený balíček

en: invalid or corrupted package (PGP signature)
cs: neplatný nebo poškozený balíček (PGP podpis)

en: invalid or corrupted package (checksum)
cs: neplatný nebo poškozený balíček (kontrolní součet)

en: invalid package metadata (name or version missing)
cs: neplatná metadata balíčku (chybí jméno nebo verze)

en: invalid package version in %s
cs: neplatná verze balíčku v %s

en: invalid regular expression
cs: nesprávný regulární výraz

en: invalid url for server
cs: nesprávná URL pro server

en: key "%s" could not be imported
cs: klíč "%s" se nepodařilo importovat

en: key "%s" could not be looked up remotely
cs: klíč "%s" nebylo možné vzdáleně vyhledat

en: key "%s" on keyserver
cs: klíč "%s" na serveru

en: keyring is not writable
cs: do klíčenky nelze zapisovat

en: libarchive error
cs: chyba knihovny libarchive

en: library already initialized
cs: knihovna inicializována

en: library not initialized
cs: knihovna nebyla inicializována

en: lock file missing %s
cs: chybí soubor zámku %s

en: looking up key %s using WKD
cs: vyhledávání klíče %s pomocí WKD

en: missing PGP signature
cs: chybějící podpis PGP

en: missing package metadata in %s
cs: chybí metadata balíčku v %s

en: missing package name in %s
cs: chybí jméno balíčku v %s

en: missing package version in %s
cs: chybí verze balíčku v %s

en: no %s cache exists, creating...
cs: neexistuje mezipaměť %s, vytváří se...

en: no servers configured for repository
cs: pro repositář nejsou nastaveny žádné servery

en: not enough free disk space
cs: není dostatek volného místa na disku

en: not enough free disk space
cs: není dostatek volného místa na disku

en: operation cancelled due to ignorepkg
cs: operace byla zrušena kvůli nastavení ignorepkg

en: operation not compatible with the transaction type
cs: operace není kompatibilní s typem transakce

en: out of memory!
cs: nedostatek paměti!

en: package architecture is not valid
cs: architektura balíčku není platná

en: package filename is not valid
cs: jméno souboru balíčku není platné

en: package missing required signature
cs: balíčku chybí vyžadovaný podpis

en: packages %s and %s have the same filename: %s
cs: balíčky %s a %s mají soubor se stejným jménem: %s

en: permission denied
cs: přístup zamítnut

en: problem occurred while installing %s
cs: nastal problém při instalaci %s

en: problem occurred while upgrading %s
cs: nastal problém při aktualizaci %s

en: removing %s from target list
cs: %s odstraněn ze seznamu cílů

en: removing '%s-%s' from target list because it conflicts with '%s-%s'
cs: odstraňuji '%s-%s' z cílového seznamu, protože je v konfliktu s '%s-%s'

en: removing invalid database: %s
cs: odstraňuje se chybná databáze: %s

en: removing invalid file: %s
cs: odstraněn neplatný soubor: %s

en: required key missing from keyring
cs: požadovaný klíč není v klíčence

en: too many errors from %s, skipping for the remainder of this transaction
cs: příliš mnoho chyb v %s, vynechání pokračování této transakce

en: transaction aborted
cs: transakce byla zrušena

en: transaction already initialized
cs: transakce již byla inicializována

en: transaction commit attempt when database is not locked
cs: pokus o uskutečnění transakce v době, kdy není uzamčena databáze

en: transaction not initialized
cs: transakce neinicializována

en: transaction not prepared
cs: transakce není připravena

en: unable to extract %s%s: path too long
cs: nelze rozbalit %s%s: příliš dlouhá cesta

en: unable to extract %s.pacnew: path too long
cs: nelze rozbalit %s.pacnew: příliš dlouhá cesta

en: unable to lock database
cs: nelze zamknout databázi

en: unable to read from pipe (%s)
cs: nelze číst z roury (%s)

en: unable to run hook %s: %s
cs: nelze spustit hook %s: %s

en: unable to write to pipe (%s)
cs: nelze zapisovat do roury (%s)

en: unexpected error
cs: neočekávaná chyba

en: unexpected system error
cs: neočekávaná systémová chyba

en: unknown database file: %s
cs: neznámý soubor databáze: %s

en: unknown install reason for package %s: %s
cs: neznámý důvod instalace balíčku %s: %s

en: unknown validation type for package %s: %s
cs: neznámý způsob ověření pro balíček %s: %s

en: unresolvable package conflicts detected
cs: zjištěn neřešitelný konflikt balíčků

en: url '%s' is invalid
cs: URL '%s' je chybná

en: warning given when extracting %s (%s)
cs: varování při rozbalování %s (%s)

en: wrong or NULL argument passed
cs: předán chybný nebo NULL argument
