plasma-workspace - en to ast translation catalogue (23 entries)

en: Product
ast: Productu

en: Description
ast: Descripción

en: Processor
ast: Procesador

en: Number
ast: Númberu

en: Ieee1394
ast: IEEE1394

en: Scsi
ast: SCSI

en: Sata
ast: SATA

en: Usage
ast: Usu

en: Capacity
ast: Capacidá

en: Camera
ast: Cámara

en: Portable Media Player
ast: Reproductor multimedia portátil

en: Battery
ast: Batería

en: Primary Battery
ast: Batería primaria

en: Mouse Battery
ast: Batería del mur

en: Keyboard Battery
ast: Batería del tecláu

en: Camera Battery
ast: Batería de la cámara

en: Phone Battery
ast: Batería del teléfonu

en: Tablet Battery
ast: Batería de la tableta

en: Headphone Battery
ast: Batería del auricular

en: Headset Battery
ast: Batería de los cascos

en: Touchpad Battery
ast: Batería del panel táctil

en: Temperature
ast: Temperatura

en: In Use
ast: N'usu
