plasma-workspace - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Shift
ast: Mayús

en: Num Lock
ast: Bloq Num

en: Caps Lock
ast: Bloq Mayús

en: Scroll Lock
ast: Bloq Despl

en: Left Button
ast: Botón esquierdu del mur

en: Right Button
ast: Botón derechu del mur

en: Middle Button
ast: Botón central del mur
