plasma5support - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Num Lock
ar: قفل الأرقام

en: Caps Lock
ar: قفل الحروف

en: Scroll Lock
ar: قفل التمرير

en: Left Button
ar: الزّرّ الأيسر

en: Right Button
ar: الزّرّ الأيمن

en: Middle Button
ar: الزّرّ الأوسط

en: First X Button
ar: زر X الأول

en: Second X Button
ar: زر X الثاني

en: Pressed
ar: مضغوط

en: Latched
ar: مثبت

en: Locked
ar: مقفل
