plasma-workspace - en to tg translation catalogue (15 entries)

en: General
tg: Умумӣ

en: Entries
tg: Вурудҳо

en: Application Status
tg: Вазъияти барнома

en: Communications
tg: Алоқаҳо

en: System Services
tg: Хизматҳои низомӣ

en: Hardware Control
tg: Идоракунии сахтафзор

en: Miscellaneous
tg: Гуногун

[ctx: Name of the system tray entry]
en: Entry
tg: Вуруд

en: Visibility
tg: Намоёнӣ

en: Keyboard Shortcut
tg: Миёнбури клавиатура

en: Always show all entries
tg: Ҳамеша намоиш додани ҳамаи вурудҳо

en: Status and Notifications
tg: Вазъиятҳо ва огоҳиҳо

en: Keep Open
tg: Кушода нигоҳ доштан

en: Close popup
tg: Пӯшидани равзанаи пайдошаванда

en: Show hidden icons
tg: Намоиш додани нишонаҳои пинҳоншуда
