plasma-workspace - en to tg translation catalogue (5 entries)

en: Failed to create icon widgets folder '%1'
tg: Амали эҷодкунии виҷетҳои нишонадор барои ҷузвадони '%1' қатъ шуд

en: Failed to copy icon widget desktop file from '%1' to '%2'
tg: Амали нусхабардории файли мизи кории виҷети нишонадор аз '%1' ба '%2' қатъ шуд

en: Open Containing Folder
tg: Кушодани ҷузвадони марбут

en: Properties for %1
tg: Хусусиятҳо барои %1

en: Properties
tg: Хусусиятҳо
