plasma_applet_clock - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Appearance
sv: Utseende

en: Show seconds hand
sv: Visa sekundvisare

en: General:
sv: Allmänt:

en: Show time zone
sv: Visa tidszon

[ctx: @info:tooltip]
en: Current time is %1; Current date is %2
sv: Aktuell tid är %1 och aktuellt datum är %2
