plasma_engine_weather - en to sk translation catalogue (799 entries)

[ctx: weather condition]
en: clear
sk: jasno

[ctx: weather condition]
en: clear intervals
sk: polojasno

[ctx: weather condition]
en: clear sky
sk: jasná obloha

[ctx: weather condition]
en: cloudy
sk: zamračené

[ctx: weather condition]
en: cloudy with hail
sk: zamračené s krúpami

[ctx: weather condition]
en: cloudy with heavy snow
sk: zamračené so silným snežením

[ctx: weather condition]
en: cloudy with light snow
sk: zamračené so slabým snežením

[ctx: weather condition]
en: cloudy with sleet
sk: zamračené s dažďom a snehom

[ctx: weather condition]
en: drizzle
sk: mrholenie

[ctx: weather condition]
en: fog
sk: hmla

[ctx: weather condition]
en: foggy
sk: hmlisto

[ctx: weather condition]
en: grey cloud
sk: šedé mraky

[ctx: weather condition]
en: hail
sk: krúpy

[ctx: weather condition]
en: hail shower
sk: prehánka krúp

[ctx: weather condition]
en: hail showers
sk: prehánky krúp

[ctx: weather condition]
en: hazy
sk: hmlisto

[ctx: weather condition]
en: heavy rain
sk: silný dážď

[ctx: weather condition]
en: heavy rain shower
sk: silná dažďová prehánka

[ctx: weather condition]
en: heavy rain showers
sk: silná dažďová prehánka

[ctx: weather condition]
en: heavy shower
sk: silná prehánka

[ctx: weather condition]
en: heavy showers
sk: silné prehánky

[ctx: weather condition]
en: heavy snow
sk: silné sneženie

[ctx: weather condition]
en: heavy snow shower
sk: silná snehová prehánka

[ctx: weather condition]
en: heavy snow showers
sk: silné snehové prehánky

[ctx: weather condition]
en: light cloud
sk: svetlé mraky

[ctx: weather condition]
en: light rain
sk: slabý dážď

[ctx: weather condition]
en: light rain shower
sk: slabá dažďová prehánka

[ctx: weather condition]
en: light rain showers
sk: slabá dažďová prehánka

[ctx: weather condition]
en: light shower
sk: slabá prehánka

[ctx: weather condition]
en: light showers
sk: slabé prehánky

[ctx: weather condition]
en: light snow
sk: slabé sneženie

[ctx: weather condition]
en: light snow shower
sk: slabá snehová prehánka

[ctx: weather condition]
en: light snow showers
sk: slabé snehové prehánky

[ctx: weather condition]
en: mist
sk: opar

[ctx: weather condition]
en: misty
sk: hmlisto

[ctx: weather condition]
en: partly cloudy
sk: polooblačno

[ctx: weather condition]
en: sandstorm
sk: piesočná búrka

[ctx: weather condition]
en: sleet
sk: dážď so snehom

[ctx: weather condition]
en: sleet shower
sk: dážď so snehom, prehánka

[ctx: weather condition]
en: sleet showers
sk: dážď so snehom, prehánky

[ctx: weather condition]
en: sunny
sk: slnečno

[ctx: weather condition]
en: sunny intervals
sk: polojasno

[ctx: weather condition]
en: thick cloud
sk: hrubé mraky

[ctx: weather condition]
en: thunderstorm
sk: búrka

[ctx: weather condition]
en: thundery shower
sk: búrková prehánka

[ctx: weather condition]
en: thundery showers
sk: búrková prehánka

[ctx: weather condition]
en: tropical storm
sk: tropická búrka

[ctx: weather condition]
en: white cloud
sk: biele mraky

[ctx: weather forecast]
en: clear
sk: jasno

[ctx: weather forecast]
en: clear intervals
sk: polojasno

[ctx: weather forecast]
en: clear sky
sk: jasná obloha

[ctx: weather forecast]
en: cloudy
sk: zamračené

[ctx: weather forecast]
en: cloudy with hail
sk: zamračené s krúpami

[ctx: weather forecast]
en: cloudy with heavy snow
sk: zamračené so silným snežením

[ctx: weather forecast]
en: cloudy with light snow
sk: zamračené so slabým snežením

[ctx: weather forecast]
en: cloudy with sleet
sk: zamračené s dažďom a snehom

[ctx: weather forecast]
en: drizzle
sk: mrholenie

[ctx: weather forecast]
en: fog
sk: hmla

[ctx: weather forecast]
en: foggy
sk: hmlisto

[ctx: weather forecast]
en: grey cloud
sk: šedé mraky

[ctx: weather forecast]
en: hail
sk: krúpy

[ctx: weather forecast]
en: hail shower
sk: prehánka krúp

[ctx: weather forecast]
en: hail showers
sk: prehánky krúp

[ctx: weather forecast]
en: hazy
sk: hmlisto

[ctx: weather forecast]
en: heavy rain
sk: silný dážď

[ctx: weather forecast]
en: heavy rain shower
sk: silná dažďová prehánka

[ctx: weather forecast]
en: heavy rain showers
sk: silná dažďová prehánka

[ctx: weather forecast]
en: heavy shower
sk: silná prehánka

[ctx: weather forecast]
en: heavy showers
sk: silné prehánky

[ctx: weather forecast]
en: heavy snow
sk: silné sneženie

[ctx: weather forecast]
en: heavy snow shower
sk: silná snehová prehánka

[ctx: weather forecast]
en: heavy snow showers
sk: silné snehové prehánky

[ctx: weather forecast]
en: light cloud
sk: svetlé mraky

[ctx: weather forecast]
en: light rain
sk: slabý dážď

[ctx: weather forecast]
en: light rain shower
sk: slabá dažďová prehánka

[ctx: weather forecast]
en: light rain showers
sk: slabá dažďová prehánka

[ctx: weather forecast]
en: light shower
sk: slabá prehánka

[ctx: weather forecast]
en: light showers
sk: slabé prehánky

[ctx: weather forecast]
en: light snow
sk: slabé sneženie

[ctx: weather forecast]
en: light snow shower
sk: slabá snehová prehánka

[ctx: weather forecast]
en: light snow showers
sk: slabé snehové prehánky

[ctx: weather forecast]
en: mist
sk: opar

[ctx: weather forecast]
en: misty
sk: hmlisto

[ctx: weather forecast]
en: na
sk: nie je k dispozícii

[ctx: weather forecast]
en: partly cloudy
sk: polooblačno

[ctx: weather forecast]
en: sandstorm
sk: piesočná búrka

[ctx: weather forecast]
en: sleet
sk: dážď so snehom

[ctx: weather forecast]
en: sleet shower
sk: dážď so snehom, prehánka

[ctx: weather forecast]
en: sleet showers
sk: dážď so snehom, prehánky

[ctx: weather forecast]
en: sunny
sk: slnečno

[ctx: weather forecast]
en: sunny intervals
sk: polojasno

[ctx: weather forecast]
en: thick cloud
sk: hrubé mraky

[ctx: weather forecast]
en: thunderstorm
sk: búrka

[ctx: weather forecast]
en: thundery shower
sk: búrková prehánka

[ctx: weather forecast]
en: thundery showers
sk: búrková prehánka

[ctx: weather forecast]
en: tropical storm
sk: tropická búrka

[ctx: weather forecast]
en: white cloud
sk: biele mraky

[ctx: visibility]
en: Excellent
sk: Výborne

[ctx: visibility]
en: Very Good
sk: Veľmi dobrá

[ctx: visibility]
en: Good
sk: Dobrá

[ctx: visibility]
en: Moderate
sk: Priemerná

[ctx: visibility]
en: Poor
sk: Nízka

[ctx: visibility]
en: Very Poor
sk: Veľmi nízka

[ctx: weather condition]
en: Blowing Snow
sk: Zvírený sneh

[ctx: weather condition]
en: Clear
sk: Jasno

[ctx: weather condition]
en: Cloudy
sk: Zamračené

[ctx: weather condition]
en: Decreasing Cloud
sk: Ubúdajúca oblačnosť

[ctx: weather condition]
en: Distant Precipitation
sk: Vzdialené zrážky

[ctx: weather condition]
en: Drifting Snow
sk: Naviaty sneh

[ctx: weather condition]
en: Drizzle
sk: Mrholenie

[ctx: weather condition]
en: Dust
sk: Prach

[ctx: weather condition]
en: Dust Devils
sk: Prachový vír

[ctx: weather condition]
en: Fog
sk: Hmla

[ctx: weather condition]
en: Fog Bank Near Station
sk: Hmlová stena v blízkosti stanice

[ctx: weather condition]
en: Fog Depositing Ice
sk: Zmrznutá hmla

[ctx: weather condition]
en: Fog Patches
sk: Hmlové pásy

[ctx: weather condition]
en: Freezing drizzle
sk: Mrznúce mrholenie

[ctx: weather condition]
en: Freezing rain
sk: Mrznúci dážď

[ctx: weather condition]
en: Funnel Cloud
sk: Lievikovitý oblak

[ctx: weather condition]
en: Hail
sk: Krúpy

[ctx: weather condition]
en: Haze
sk: Opar

[ctx: weather condition]
en: Heavy Blowing Snow
sk: Ťažký zvírený sneh

[ctx: weather condition]
en: Heavy Drifting Snow
sk: Ťažký naviaty sneh

[ctx: weather condition]
en: Heavy Drizzle
sk: Silné mrholenie

[ctx: weather condition]
en: Heavy Hail
sk: Silné krúpy

[ctx: weather condition]
en: Heavy Mixed Rain and Drizzle
sk: Silný dážď a mrholenie

[ctx: weather condition]
en: Heavy Mixed Rain and Snow Shower
sk: Silný dážď a snehová prehánka

[ctx: weather condition]
en: Heavy Rain
sk: Silný dážď

[ctx: weather condition]
en: Heavy Rain and Snow
sk: Silný dážď a sneženie

[ctx: weather condition]
en: Heavy Rainshower
sk: Silná dažďová prehánka

[ctx: weather condition]
en: Heavy Snow
sk: Silné sneženie

[ctx: weather condition]
en: Heavy Snow Pellets
sk: Silný zmrznutý sneh

[ctx: weather condition]
en: Heavy Snowshower
sk: Silná snehová prehánka

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm
sk: Búrka

[ctx: weather condition]
en: Heavy Thunderstorm with Hail
sk: Silná búrka s krúpami

[ctx: weather condition]
en: Heavy Thunderstorm with Rain
sk: Silná búrka s dažďom

[ctx: weather condition]
en: Ice Crystals
sk: Kryštáliky ľadu

[ctx: weather condition]
en: Ice Pellets
sk: Zmrznutý dážď

[ctx: weather condition]
en: Increasing Cloud
sk: Pribúdajúca oblačnosť

[ctx: weather condition]
en: Light Drizzle
sk: Slabé mrholenie

[ctx: weather condition]
en: Light Freezing Drizzle
sk: Slabé mrznúce mrholenie

[ctx: weather condition]
en: Light Freezing Rain
sk: Slabý mrznúci dážď

[ctx: weather condition]
en: Light Rain
sk: Slabý dážď

[ctx: weather condition]
en: Light Rainshower
sk: Slabá dažďová prehánka

[ctx: weather condition]
en: Light Snow
sk: Slabé sneženie

[ctx: weather condition]
en: Light Snow Pellets
sk: Slabý zmrznutý sneh

[ctx: weather condition]
en: Light Snowshower
sk: Slabá snehová prehánka

[ctx: weather condition]
en: Lightning Visible
sk: Víditeľné blesky

[ctx: weather condition]
en: Mainly Clear
sk: Prevažne jasno

[ctx: weather condition]
en: Mainly Sunny
sk: Prevažne slnečno

[ctx: weather condition]
en: Mist
sk: Opar

[ctx: weather condition]
en: Mixed Rain and Drizzle
sk: Zmiešaný dážď a mrholenie

[ctx: weather condition]
en: Mixed Rain and Snow Shower
sk: Zmiešaný dážď a snehová prehánka

[ctx: weather condition]
en: Mostly Cloudy
sk: Prevažne zamračené

[ctx: weather condition]
en: Not Reported
sk: Neohlásené

[ctx: weather condition]
en: Partly Cloudy
sk: Polooblačno

[ctx: weather condition]
en: Rain
sk: Dážď

[ctx: weather condition]
en: Rain and Snow
sk: Dážď a sneženie

[ctx: weather condition]
en: Rainshower
sk: Dažďová prehánka

[ctx: weather condition]
en: Recent Drizzle
sk: Po mrholení

[ctx: weather condition]
en: Recent Dust or Sand Storm
sk: Po prachovej alebo piesočnej búrke

[ctx: weather condition]
en: Recent Fog
sk: Po hmle

[ctx: weather condition]
en: Recent Freezing Precipitation
sk: Po mrznúcich zrážkach

[ctx: weather condition]
en: Recent Hail
sk: Po krúpoch

[ctx: weather condition]
en: Recent Rain
sk: Po daždi

[ctx: weather condition]
en: Recent Rain and Snow
sk: Po daždi a snežení

[ctx: weather condition]
en: Recent Rainshower
sk: Po dažďovej prehánke

[ctx: weather condition]
en: Recent Snow
sk: Po snežení

[ctx: weather condition]
en: Recent Snowshower
sk: Po snehovej prehánke

[ctx: weather condition]
en: Recent Thunderstorm
sk: Po búrke

[ctx: weather condition]
en: Recent Thunderstorm with Hail
sk: Po búrke s krúpami

[ctx: weather condition]
en: Recent Thunderstorm with Heavy Hail
sk: Po búrke so silnými krúpami

[ctx: weather condition]
en: Recent Thunderstorm with Heavy Rain
sk: Po búrke so silným dažďom

[ctx: weather condition]
en: Recent Thunderstorm with Rain
sk: Po búrke s dažďom

[ctx: weather condition]
en: Sand or Dust Storm
sk: Piesočná alebo prachová búrka

[ctx: weather condition]
en: Severe Sand or Dust Storm
sk: Silná piesočná alebo prachová búrka

[ctx: weather condition]
en: Shallow Fog
sk: Prízemná hmla

[ctx: weather condition]
en: Smoke
sk: Dym

[ctx: weather condition]
en: Snow
sk: Sneh

[ctx: weather condition]
en: Snow Crystals
sk: Kryštáliky snehu

[ctx: weather condition]
en: Snow Grains
sk: Snehové zrná

[ctx: weather condition]
en: Squalls
sk: Víchrice

[ctx: weather condition]
en: Sunny
sk: Slnečno

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm with Hail
sk: Búrka s krúpami

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm with Rain
sk: Búrka s dažďom

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm with light rainshowers
sk: Búrka s ľahkým dažďom

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm with heavy rainshowers
sk: Búrka so silným dažďom

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm with Sand or Dust Storm
sk: Búrka s pieskom alebo prachová búrka

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm without Precipitation
sk: Búrka bez zrážok

[ctx: weather condition]
en: Tornado
sk: Tornádo

[ctx: weather forecast]
en: A few clouds
sk: Malá oblačnosť

[ctx: weather forecast]
en: A few flurries
sk: Málo prívalov

[ctx: weather forecast]
en: A few flurries mixed with ice pellets
sk: Málo prívalov so zmrznutým dažďom

[ctx: weather forecast]
en: A few flurries or rain showers
sk: Málo prívalov alebo dažďových prehánok

[ctx: weather forecast]
en: A few flurries or thundershowers
sk: Málo prívalov alebo silných prehánok

[ctx: weather forecast]
en: A few rain showers or flurries
sk: Málo dažďových prehánok alebo prívalov

[ctx: weather forecast]
en: A few rain showers or wet flurries
sk: Málo dažďových prehánok alebo prívalov dažďa

[ctx: weather forecast]
en: A few showers
sk: Málo prehánok

[ctx: weather forecast]
en: A few showers or drizzle
sk: Málo prehánok alebo mrholenie

[ctx: weather forecast]
en: A few showers or thundershowers
sk: Málo prehánok alebo silných prehánok

[ctx: weather forecast]
en: A few showers or thunderstorms
sk: Málo prehánok alebo búrok

[ctx: weather forecast]
en: A few thundershowers
sk: Málo silných prehánok

[ctx: weather forecast]
en: A few thunderstorms
sk: Málo búrok

[ctx: weather forecast]
en: A few wet flurries
sk: Málo prívalov dažďa

[ctx: weather forecast]
en: A few wet flurries or rain showers
sk: Málo prívalov dažďa alebo dažďových prehánok

[ctx: weather forecast]
en: A mix of sun and cloud
sk: Kombinácia slnka a mrakov

[ctx: weather forecast]
en: Blizzard
sk: Snehová búrka

[ctx: weather forecast]
en: Chance of drizzle
sk: Občasné mrholenie

[ctx: weather forecast]
en: Chance of drizzle mixed with freezing drizzle
sk: Občasné mrholenie s mrznúcim mrholením

[ctx: weather forecast]
en: Chance of drizzle mixed with rain
sk: Občasné mrholenie s dažďom

[ctx: weather forecast]
en: Chance of drizzle or rain
sk: Občasné mrholenie alebo dážď

[ctx: weather forecast]
en: Chance of flurries
sk: Občasné prívaly

[ctx: weather forecast]
en: Chance of flurries at times heavy
sk: Ojedinele občasné silné prívaly

[ctx: weather forecast]
en: Chance of flurries mixed with ice pellets
sk: Občasné prívaly so zmrznutým dažďom

[ctx: weather forecast]
en: Chance of flurries or ice pellets
sk: Občasné prívaly alebo zmrznutý dážď

[ctx: weather forecast]
en: Chance of flurries or rain showers
sk: Občasné prívaly alebo dažďové prehánky

[ctx: weather forecast]
en: Chance of flurries or thundershowers
sk: Občasné prívaly alebo silné prehánky

[ctx: weather forecast]
en: Chance of freezing drizzle
sk: Občasné mrznúce mrholenie

[ctx: weather forecast]
en: Chance of freezing rain
sk: Občasný mrznúci dážď

[ctx: weather forecast]
en: Chance of freezing rain mixed with snow
sk: Občasný mrznúci dážď so snehom

[ctx: weather forecast]
en: Chance of freezing rain or rain
sk: Občasný mrznúci dážď alebo dážď

[ctx: weather forecast]
en: Chance of freezing rain or snow
sk: Občasný mrznúci dážď alebo sneh

[ctx: weather forecast]
en: Chance of light snow
sk: Občasné slabé sneženie

[ctx: weather forecast]
en: Chance of light snow and blowing snow
sk: Občasné slabé sneženie a zvírený sneh

[ctx: weather forecast]
en: Chance of light snow mixed with freezing drizzle
sk: Občasný slabé sneženie s mrznúcim mrholením

[ctx: weather forecast]
en: Chance of light snow mixed with ice pellets
sk: Občasné slabé sneženie so zmrznutým dažďom

[ctx: weather forecast]
en: Chance of light snow mixed with rain
sk: Občasné slabé sneženie s dažďom

[ctx: weather forecast]
en: Chance of light snow or freezing rain
sk: Občasné slabé sneženie alebo mrznúci dážď

[ctx: weather forecast]
en: Chance of light snow or ice pellets
sk: Občasné slabé sneženie alebo zmrznutý dážď

[ctx: weather forecast]
en: Chance of light snow or rain
sk: Občasné slabé sneženie alebo dážď

[ctx: weather forecast]
en: Chance of light wet snow
sk: Občasné slabé mokré sneženie

[ctx: weather forecast]
en: Chance of rain
sk: Občasný dážď

[ctx: weather forecast]
en: Chance of rain at times heavy
sk: Ojedinele občasný silný dážď

[ctx: weather forecast]
en: Chance of rain mixed with snow
sk: Občasný dážď so snehom

[ctx: weather forecast]
en: Chance of rain or drizzle
sk: Občasný dážď alebo mrholenie

[ctx: weather forecast]
en: Chance of rain or freezing rain
sk: Občasný dážď alebo mrznúci dážď

[ctx: weather forecast]
en: Chance of rain or snow
sk: Občasný dážď alebo sneh

[ctx: weather forecast]
en: Chance of rain showers or flurries
sk: Občasné dažďové prehánky alebo prívaly

[ctx: weather forecast]
en: Chance of rain showers or wet flurries
sk: Občasné dažďové prehánky alebo prívaly dažďa

[ctx: weather forecast]
en: Chance of severe thunderstorms
sk: Občasné silné búrky

[ctx: weather forecast]
en: Chance of showers
sk: Občasné prehánky

[ctx: weather forecast]
en: Chance of showers at times heavy
sk: Ojedinele občasné silné prehánky

[ctx: weather forecast]
en: Chance of showers at times heavy or thundershowers
sk: Ojedinele občasné silné prehánky alebo prehánky

[ctx: weather forecast]
en: Chance of showers at times heavy or thunderstorms
sk: Ojedinele občasné silné prehánky alebo búrky

[ctx: weather forecast]
en: Chance of showers or drizzle
sk: Občasné prehánky alebo mrholenie

[ctx: weather forecast]
en: Chance of showers or thundershowers
sk: Občasné prehánky alebo silné prehánky

[ctx: weather forecast]
en: Chance of showers or thunderstorms
sk: Občasné prehánky alebo silné búrky

[ctx: weather forecast]
en: Chance of snow
sk: Občasné sneženie

[ctx: weather forecast]
en: Chance of snow and blizzard
sk: Občasné sneženie a snehové búrky

[ctx: weather forecast]
en: Chance of snow mixed with freezing drizzle
sk: Občasné sneženie s mrznúcim mrholením

[ctx: weather forecast]
en: Chance of snow mixed with freezing rain
sk: Občasné sneženie s mrznúcim dažďom

[ctx: weather forecast]
en: Chance of snow mixed with rain
sk: Občasné sneženie s dažďom

[ctx: weather forecast]
en: Chance of snow or rain
sk: Občasné sneženie alebo dážď

[ctx: weather forecast]
en: Chance of snow squalls
sk: Občasné snehové víchrice

[ctx: weather forecast]
en: Chance of thundershowers
sk: Občasné silné prehánky

[ctx: weather forecast]
en: Chance of thunderstorms
sk: Občasné búrky

[ctx: weather forecast]
en: Chance of thunderstorms and possible hail
sk: Občasné búrky a možné krúpy

[ctx: weather forecast]
en: Chance of wet flurries
sk: Občasné prívaly dažďa

[ctx: weather forecast]
en: Chance of wet flurries at times heavy
sk: Ojedinelé občasné silné prívaly dažďa

[ctx: weather forecast]
en: Chance of wet flurries or rain showers
sk: Občasné prívaly dažďa alebo dažďové prehánky

[ctx: weather forecast]
en: Chance of wet snow
sk: Občasné mokré sneženie

[ctx: weather forecast]
en: Chance of wet snow mixed with rain
sk: Občasné mokré sneženie s dažďom

[ctx: weather forecast]
en: Chance of wet snow or rain
sk: Občasné mokré sneženie alebo dážď

[ctx: weather forecast]
en: Clear
sk: Jasno

[ctx: weather forecast]
en: Clearing
sk: Vyjasňovanie

[ctx: weather forecast]
en: Cloudy
sk: Zamračené

[ctx: weather forecast]
en: Partly cloudy
sk: Polooblačno

[ctx: weather forecast]
en: Mainly cloudy
sk: Prevažne oblačno

[ctx: weather forecast]
en: Cloudy periods
sk: Polooblačno

[ctx: weather forecast]
en: Cloudy with sunny periods
sk: Polooblačno až oblačno

[ctx: weather forecast]
en: Drizzle
sk: Mrholenie

[ctx: weather forecast]
en: Drizzle mixed with freezing drizzle
sk: Mrholenie s mrznúcim mrholením

[ctx: weather forecast]
en: Drizzle mixed with rain
sk: Mrholenie s dažďom

[ctx: weather forecast]
en: Drizzle or freezing drizzle
sk: Mrholenie alebo mrznúce mrholenie

[ctx: weather forecast]
en: Drizzle or rain
sk: Mrholenie alebo dážď

[ctx: weather forecast]
en: Flurries
sk: Prívaly

[ctx: weather forecast]
en: Flurries at times heavy
sk: Ojedinele silné prívaly

[ctx: weather forecast]
en: Flurries at times heavy or rain showers
sk: Ojedinele silné prívaly alebo dažďové prehánky

[ctx: weather forecast]
en: Flurries mixed with ice pellets
sk: Prívaly so zmrznutým dažďom

[ctx: weather forecast]
en: Flurries or ice pellets
sk: Prívaly alebo zmrznutý dážď

[ctx: weather forecast]
en: Flurries or rain showers
sk: Prívaly alebo dažďové prehánky

[ctx: weather forecast]
en: Flurries or thundershowers
sk: Prívaly alebo silné prehánky

[ctx: weather forecast]
en: Fog
sk: Hmla

[ctx: weather forecast]
en: Fog developing
sk: Rozvíjajúca sa hmla

[ctx: weather forecast]
en: Fog dissipating
sk: Rozptyľujúca sa hmla

[ctx: weather forecast]
en: Fog patches
sk: Hmlové pásy

[ctx: weather forecast]
en: Freezing drizzle
sk: Mrznúce mrholenie

[ctx: weather forecast]
en: Freezing rain
sk: Mrznúci dážď

[ctx: weather forecast]
en: Freezing rain mixed with ice pellets
sk: Mrznúci dážď so zmrznutým dažďom

[ctx: weather forecast]
en: Freezing rain mixed with rain
sk: Mrznúci dážď s dažďom

[ctx: weather forecast]
en: Freezing rain mixed with snow
sk: Mrznúci dážď so snehom

[ctx: weather forecast]
en: Freezing rain or ice pellets
sk: Mrznúci dážď alebo zmrznutý dážď

[ctx: weather forecast]
en: Freezing rain or rain
sk: Mrznúci dážď alebo dážď

[ctx: weather forecast]
en: Freezing rain or snow
sk: Mrznúci dážď alebo sneh

[ctx: weather forecast]
en: Ice fog
sk: Ľadová hmla

[ctx: weather forecast]
en: Ice fog developing
sk: Rozvíjajúca sa ľadová hmla

[ctx: weather forecast]
en: Ice fog dissipating
sk: Rozptyľujúca sa ľadová hmla

[ctx: weather forecast]
en: Ice pellets
sk: Ľadové krúpy

[ctx: weather forecast]
en: Ice pellets mixed with freezing rain
sk: Ľadové krúpy s mrznúcim dažďom

[ctx: weather forecast]
en: Ice pellets mixed with snow
sk: Ľadové krúpy so snehom

[ctx: weather forecast]
en: Ice pellets or freezing rain
sk: Ľadové krúpyalebo mrznúci dážď

[ctx: weather forecast]
en: Ice pellets or snow
sk: Ľadové krúpy alebo sneh

[ctx: weather forecast]
en: Increasing cloudiness
sk: Pribúdajúca oblačnosť

[ctx: weather forecast]
en: Increasing clouds
sk: Pribúdajúce mraky

[ctx: weather forecast]
en: Light snow
sk: Slabé sneženie

[ctx: weather forecast]
en: Light snow and blizzard
sk: Slabé sneženie a snehová búrka

[ctx: weather forecast]
en: Light snow and blizzard and blowing snow
sk: Slabé sneženie, snehová búrka a zvírený sneh

[ctx: weather forecast]
en: Light snow and blowing snow
sk: Slabé sneženie a zvírený sneh

[ctx: weather forecast]
en: Light snow mixed with freezing drizzle
sk: Slabé sneženie s mrznúcim mrholením

[ctx: weather forecast]
en: Light snow mixed with freezing rain
sk: Slabé sneženie s mrznúcim dažďom

[ctx: weather forecast]
en: Light snow mixed with ice pellets
sk: Slabé sneženie so zmrznutým dažďom

[ctx: weather forecast]
en: Light snow mixed with rain
sk: Slabé sneženie s dažďom

[ctx: weather forecast]
en: Light snow or freezing drizzle
sk: Slabé sneženie alebo mrznúce mrholenie

[ctx: weather forecast]
en: Light snow or freezing rain
sk: Slabé sneženie alebo mrznúci dážď

[ctx: weather forecast]
en: Light snow or ice pellets
sk: Slabé sneženie alebo zmrznutý dážď

[ctx: weather forecast]
en: Light snow or rain
sk: Slabé sneženie alebo dážď

[ctx: weather forecast]
en: Light wet snow
sk: Slabé mokré sneženie

[ctx: weather forecast]
en: Light wet snow or rain
sk: Slabé mokré sneženie alebo dážď

[ctx: weather forecast]
en: Local snow squalls
sk: Lokálne snehové víchrice

[ctx: weather forecast]
en: Near blizzard
sk: Blízka snehová búrka

[ctx: weather forecast]
en: Overcast
sk: Zatiahnuté

[ctx: weather forecast]
en: Periods of drizzle
sk: Občasné mrholenie

[ctx: weather forecast]
en: Periods of drizzle mixed with freezing drizzle
sk: Občasné mrholenie s mrznúcim mrholením

[ctx: weather forecast]
en: Periods of drizzle mixed with rain
sk: Občasné mrholenie s dažďom

[ctx: weather forecast]
en: Periods of drizzle or freezing drizzle
sk: Občasné mrholenie alebo mrznúce mrholenie

[ctx: weather forecast]
en: Periods of drizzle or rain
sk: Občasné mrholenie alebo dážď

[ctx: weather forecast]
en: Periods of freezing drizzle
sk: Občasné mrznúce mrholenie

[ctx: weather forecast]
en: Periods of freezing drizzle or drizzle
sk: Občasné mrznúce mrholenie alebo mrholenie

[ctx: weather forecast]
en: Periods of freezing drizzle or rain
sk: Občasné mrznúce mrholenie alebo dážď

[ctx: weather forecast]
en: Periods of freezing rain
sk: Občasný mrznúci dážď

[ctx: weather forecast]
en: Periods of freezing rain mixed with ice pellets
sk: Občasný mrznúci dážď so zmrznutým dažďom

[ctx: weather forecast]
en: Periods of freezing rain mixed with rain
sk: Občasný mrznúci dážď s dažďom

[ctx: weather forecast]
en: Periods of freezing rain mixed with snow
sk: Občasný mrznúci dážď so snehom

[ctx: weather forecast]
en: Periods of freezing rain or ice pellets
sk: Občasný mrznúci dážď alebo zmrznutý dážď

[ctx: weather forecast]
en: Periods of freezing rain or rain
sk: Občasný mrznúci dážď alebo dážď

[ctx: weather forecast]
en: Periods of freezing rain or snow
sk: Občasný mrznúci dážď alebo sneh

[ctx: weather forecast]
en: Periods of ice pellets
sk: Občasné ľadové krúpy

[ctx: weather forecast]
en: Periods of ice pellets mixed with freezing rain
sk: Občasné ľadové krúpy s mrznúcim dažďom

[ctx: weather forecast]
en: Periods of ice pellets mixed with snow
sk: Občasné ľadové krúpy so snehom

[ctx: weather forecast]
en: Periods of ice pellets or freezing rain
sk: Občasné ľadové krúpy alebo mrznúci dážď

[ctx: weather forecast]
en: Periods of ice pellets or snow
sk: Občasné ľadové krúpy alebo sneženie

[ctx: weather forecast]
en: Periods of light snow
sk: Občasné slabé sneženie

[ctx: weather forecast]
en: Periods of light snow and blizzard
sk: Občasné slabé sneženie a snehová búrka

[ctx: weather forecast]
en: Periods of light snow and blizzard and blowing snow
sk: Občasné slabé sneženie, snehová búrka a zvírený sneh

[ctx: weather forecast]
en: Periods of light snow and blowing snow
sk: Občasné slabé sneženie a zvírený sneh

[ctx: weather forecast]
en: Periods of light snow mixed with freezing drizzle
sk: Občasné slabé sneženie s mrznúcim mrholením

[ctx: weather forecast]
en: Periods of light snow mixed with freezing rain
sk: Občasné slabé sneženie s mrznúcim dažďom

[ctx: weather forecast]
en: Periods of light snow mixed with ice pellets
sk: Občasné slabé sneženie so zmrznutým dažďom

[ctx: weather forecast]
en: Periods of light snow mixed with rain
sk: Občasné slabé sneženie s dažďom

[ctx: weather forecast]
en: Periods of light snow or freezing drizzle
sk: Občasné slabé sneženie alebo mrznúce mrholenie

[ctx: weather forecast]
en: Periods of light snow or freezing rain
sk: Občasné slabé sneženie alebo mrznúci dážď

[ctx: weather forecast]
en: Periods of light snow or ice pellets
sk: Občasné slabé sneženie alebo zmrznutý dážď

[ctx: weather forecast]
en: Periods of light snow or rain
sk: Občasné slabé sneženie alebo dážď

[ctx: weather forecast]
en: Periods of light wet snow
sk: Občasné slabé mokré sneženie

[ctx: weather forecast]
en: Periods of light wet snow mixed with rain
sk: Občasné slabé mokré sneženie s dažďom

[ctx: weather forecast]
en: Periods of light wet snow or rain
sk: Občasné slabé mokré sneženie alebo dážď

[ctx: weather forecast]
en: Periods of rain
sk: Občasný dážď

[ctx: weather forecast]
en: Periods of rain mixed with freezing rain
sk: Občasný dážď s mrznúcim dažďom

[ctx: weather forecast]
en: Periods of rain mixed with snow
sk: Občasný dážď so snehom

[ctx: weather forecast]
en: Periods of rain or drizzle
sk: Občasný dážď alebo mrholenie

[ctx: weather forecast]
en: Periods of rain or freezing rain
sk: Občasný dážď alebo mrznúci dážď

[ctx: weather forecast]
en: Periods of rain or snow
sk: Občasný dážď alebo sneženie

[ctx: weather forecast]
en: Periods of rain or thundershowers
sk: Občasný dážď alebo silné prehánky

[ctx: weather forecast]
en: Periods of rain or thunderstorms
sk: Občasný dážď alebo búrky

[ctx: weather forecast]
en: Periods of snow
sk: Občasné sneženie

[ctx: weather forecast]
en: Periods of snow and blizzard
sk: Občasné sneženie a snehová búrka

[ctx: weather forecast]
en: Periods of snow and blizzard and blowing snow
sk: Občasné sneženie, snehová búrka a zvírený sneh

[ctx: weather forecast]
en: Periods of snow and blowing snow
sk: Občasné sneženie a zvírený sneh

[ctx: weather forecast]
en: Periods of snow mixed with freezing drizzle
sk: Občasné sneženie s mrznúcim mrholením

[ctx: weather forecast]
en: Periods of snow mixed with freezing rain
sk: Občasné sneženie s mrznúcim dažďom

[ctx: weather forecast]
en: Periods of snow mixed with ice pellets
sk: Občasné sneženie so zmrznutým dažďom

[ctx: weather forecast]
en: Periods of snow mixed with rain
sk: Občasné sneženie s dažďom

[ctx: weather forecast]
en: Periods of snow or freezing drizzle
sk: Občasné sneženie alebo mrznúce mrholenie

[ctx: weather forecast]
en: Periods of snow or freezing rain
sk: Občasné sneženie alebo mrznúci dážď

[ctx: weather forecast]
en: Periods of snow or ice pellets
sk: Občasné sneženie alebo zmrznutý dážď

[ctx: weather forecast]
en: Periods of snow or rain
sk: Občasné sneženie alebo dážď

[ctx: weather forecast]
en: Periods of wet snow
sk: Občasné mokré sneženie

[ctx: weather forecast]
en: Periods of wet snow mixed with rain
sk: Občasné mokré sneženie s dažďom

[ctx: weather forecast]
en: Periods of wet snow or rain
sk: Občasné mokré sneženie alebo dážď

[ctx: weather forecast]
en: Rain
sk: Dážď

[ctx: weather forecast]
en: Rain at times heavy
sk: Ojedinele silný dážď

[ctx: weather forecast]
en: Rain at times heavy mixed with freezing rain
sk: Ojedinele silný dážď s mrznúcim dažďom

[ctx: weather forecast]
en: Rain at times heavy mixed with snow
sk: Ojedinele silný dážď so snehom

[ctx: weather forecast]
en: Rain at times heavy or drizzle
sk: Ojedinele silný dážď alebo mrholenie

[ctx: weather forecast]
en: Rain at times heavy or freezing rain
sk: Ojedinele silný dážď alebo mrznúci dážď

[ctx: weather forecast]
en: Rain at times heavy or snow
sk: Ojedinele silný dážď alebo sneženie

[ctx: weather forecast]
en: Rain at times heavy or thundershowers
sk: Ojedinele silný dážď alebo silné prehánky

[ctx: weather forecast]
en: Rain at times heavy or thunderstorms
sk: Ojedinele silný dážď alebo búrky

[ctx: weather forecast]
en: Rain mixed with freezing rain
sk: Dážď s mrznúcim dažďom

[ctx: weather forecast]
en: Rain mixed with snow
sk: Dážď so snehom

[ctx: weather forecast]
en: Rain or drizzle
sk: Dážď alebo mrholenie

[ctx: weather forecast]
en: Rain or freezing rain
sk: Dážď alebo mrznúci dážď

[ctx: weather forecast]
en: Rain or snow
sk: Dážď alebo sneženie

[ctx: weather forecast]
en: Rain or thundershowers
sk: Dážď alebo silné prehánky

[ctx: weather forecast]
en: Rain or thunderstorms
sk: Dážď alebo búrky

[ctx: weather forecast]
en: Rain showers or flurries
sk: Dažďové prehánky alebo prívaly

[ctx: weather forecast]
en: Rain showers or wet flurries
sk: Dažďové prehánky alebo prívaly dažďa

[ctx: weather forecast]
en: Showers
sk: Prehánky

[ctx: weather forecast]
en: Showers at times heavy
sk: Ojedinele silné prehánky

[ctx: weather forecast]
en: Showers at times heavy or thundershowers
sk: Ojedinele silné prehánky alebo prehánky

[ctx: weather forecast]
en: Showers at times heavy or thunderstorms
sk: Ojedinele silné prehánky alebo búrky

[ctx: weather forecast]
en: Showers or drizzle
sk: Prehánky alebo mrholenie

[ctx: weather forecast]
en: Showers or thundershowers
sk: Prehánky alebo silné prehánky

[ctx: weather forecast]
en: Showers or thunderstorms
sk: Prehánky alebo búrky

[ctx: weather forecast]
en: Smoke
sk: Dym

[ctx: weather forecast]
en: Snow
sk: Sneženie

[ctx: weather forecast]
en: Snow and blizzard
sk: Sneženie a snehová búrka

[ctx: weather forecast]
en: Snow and blizzard and blowing snow
sk: Sneženie, snehová búrka a zvírený sneh

[ctx: weather forecast]
en: Snow and blowing snow
sk: Sneženie a zvírený sneh

[ctx: weather forecast]
en: Snow at times heavy
sk: Ojedinele silné sneženie

[ctx: weather forecast]
en: Snow at times heavy and blizzard
sk: Ojedinele silné sneženie a snehová búrka

[ctx: weather forecast]
en: Snow at times heavy and blowing snow
sk: Ojedinele silné sneženie a zvírený sneh

[ctx: weather forecast]
en: Snow at times heavy mixed with freezing drizzle
sk: Ojedinele silné sneženie s mrznúcim mrholením

[ctx: weather forecast]
en: Snow at times heavy mixed with freezing rain
sk: Ojedinele silné sneženie s mrznúcim dažďom

[ctx: weather forecast]
en: Snow at times heavy mixed with ice pellets
sk: Ojedinele silné sneženie so zmrznutým dažďom

[ctx: weather forecast]
en: Snow at times heavy mixed with rain
sk: Ojedinele silné sneženie s dažďom

[ctx: weather forecast]
en: Snow at times heavy or freezing rain
sk: Ojedinele silné sneženie alebo mrznúci dážď

[ctx: weather forecast]
en: Snow at times heavy or ice pellets
sk: Ojedinele silné sneženie alebo zmrznutý dážď

[ctx: weather forecast]
en: Snow at times heavy or rain
sk: Ojedinele silné sneženie alebo dážď

[ctx: weather forecast]
en: Snow mixed with freezing drizzle
sk: Sneženie s mrznúcim mrholením

[ctx: weather forecast]
en: Snow mixed with freezing rain
sk: Sneženie s mrznúcim dažďom

[ctx: weather forecast]
en: Snow mixed with ice pellets
sk: Sneženie so zmrznutým dažďom

[ctx: weather forecast]
en: Snow mixed with rain
sk: Sneženie s dažďom

[ctx: weather forecast]
en: Snow or freezing drizzle
sk: Sneženie alebo mrznúce mrholenie

[ctx: weather forecast]
en: Snow or freezing rain
sk: Sneženie alebo mrznúci dážď

[ctx: weather forecast]
en: Snow or ice pellets
sk: Sneženie alebo zmrznutý dážď

[ctx: weather forecast]
en: Snow or rain
sk: Sneženie alebo dážď

[ctx: weather forecast]
en: Snow squalls
sk: Snehové víchrice

[ctx: weather forecast]
en: Sunny
sk: Slnečno

[ctx: weather forecast]
en: Mainly sunny
sk: Prevažne slnečno

[ctx: weather forecast]
en: Sunny with cloudy periods
sk: Slnečno až polooblačno

[ctx: weather forecast]
en: Thunderstorms
sk: Búrky

[ctx: weather forecast]
en: Thunderstorms and possible hail
sk: Búrky a možné krúpy

[ctx: weather forecast]
en: Wet flurries
sk: Prívaly dažďa

[ctx: weather forecast]
en: Wet flurries at times heavy
sk: Ojedinele silné prívaly dažďa

[ctx: weather forecast]
en: Wet flurries at times heavy or rain showers
sk: Ojedinele silné prívaly dažďa alebo dažďové prehánky

[ctx: weather forecast]
en: Wet flurries or rain showers
sk: Prívaly dažďa alebo dažďové prehánky

[ctx: weather forecast]
en: Wet snow
sk: Mokré sneženie

[ctx: weather forecast]
en: Wet snow at times heavy
sk: Ojedinele silné mokré sneženie

[ctx: weather forecast]
en: Wet snow at times heavy mixed with rain
sk: Ojedinele silné mokré sneženie s dažďom

[ctx: weather forecast]
en: Wet snow mixed with rain
sk: Mokré sneženie s dažďom

[ctx: weather forecast]
en: Wet snow or rain
sk: Mokré sneženie alebo dážď

[ctx: weather forecast]
en: Windy
sk: Veterno

[ctx: Short for Today]
en: Today
sk: Dnes

[ctx: Short for Tonight]
en: Tonight
sk: V noci

[ctx: credit line, keep string short]
en: Data from BBC Weather
sk: Dáta z BBC Weather

[ctx: Short for Saturday]
en: Sat
sk: So

[ctx: Short for Sunday]
en: Sun
sk: Ne

[ctx: Short for Monday]
en: Mon
sk: Po

[ctx: Short for Tuesday]
en: Tue
sk: Ut

[ctx: Short for Wednesday]
en: Wed
sk: St

[ctx: Short for Thursday]
en: Thu
sk: Št

[ctx: Short for Friday]
en: Fri
sk: Pi

[ctx: credit line, don't change name!]
en: Source: Deutscher Wetterdienst
sk: Zdroj: Deutscher Wetterdienst

en: day
sk: deň

[ctx: precipitation total, very little]
en: Trace
sk: Zrážky

[ctx: credit line, keep string short]
en: Data from Environment and Climate Change Canada
sk: údaje z Environment and Climate Change Canada

[ctx: credit line, keep string short)]
en: Data from NOAA National Weather Service
sk: Údaje z NOAA National Weather Service

[ctx: weather condition]
en: few clouds
sk: malá oblačnosť

[ctx: weather condition]
en: overcast
sk: zatiahnuté

[ctx: weather condition]
en: haze
sk: opar

[ctx: weather condition]
en: fog with icing
sk: hmla s námrazou

[ctx: weather condition]
en: light drizzle
sk: slabé mrholenie

[ctx: weather condition]
en: heavy drizzle
sk: silné mrholenie

[ctx: weather condition]
en: freezing drizzle
sk: mrznúce mrholenie

[ctx: weather condition]
en: heavy freezing drizzle
sk: silné mrznúce mrholenie

[ctx: weather condition]
en: rain
sk: dážď

[ctx: weather condition]
en: moderate rain
sk: mierny dážď

[ctx: weather condition]
en: light freezing rain
sk: slabý mrznúci dážď

[ctx: weather condition]
en: freezing rain
sk: mrznúci dážď

[ctx: weather condition]
en: light rain snow
sk: slabý dážď, sneženie

[ctx: weather condition]
en: heavy rain snow
sk: silný dážď, sneženie

[ctx: weather condition]
en: snow
sk: sneženie

[ctx: weather condition]
en: moderate snow
sk: mierne sneženie

[ctx: weather condition]
en: showers
sk: prehánky

[ctx: weather condition]
en: light snow rain showers
sk: slabé sneženie, dažďové prehánky

[ctx: weather condition]
en: heavy snow rain showers
sk: silné sneženie, dažďové prehánky

[ctx: weather condition]
en: snow showers
sk: snehové prehánky

[ctx: weather condition]
en: light thunderstorm
sk: slabá búrka s dažďom

[ctx: weather condition]
en: heavy thunderstorm
sk: silná búrka s dažďom

en: Day
sk: Deň

en: Night
sk: Noc

[ctx: weather condition]
en: A Few Clouds
sk: Malá oblačnosť

[ctx: weather condition]
en: A Few Clouds and Breezy
sk: Malá oblačnosť a slabý vietor

[ctx: weather condition]
en: A Few Clouds and Windy
sk: Malá oblačnosť a veterno

[ctx: weather condition]
en: A Few Clouds with Haze
sk: Malá oblačnosť s oparom

[ctx: weather condition]
en: Blowing Dust
sk: Zvírený prach

[ctx: weather condition]
en: Blowing Sand
sk: Zvírený piesok

[ctx: weather condition]
en: Blowing Snow in Vicinity
sk: Zvírený sneh v okolí

[ctx: weather condition]
en: Breezy
sk: Slabý vietor

[ctx: weather condition]
en: Clear and Breezy
sk: Jasno a slabý vietor

[ctx: weather condition]
en: Clear with Haze
sk: Jasno s oparom

[ctx: weather condition]
en: Drizzle Fog
sk: Mrholenie, hmla

[ctx: weather condition]
en: Drizzle Fog/Mist
sk: Mrholenie, hmla/opar

[ctx: weather condition]
en: Drizzle Ice Pellets
sk: Mrholenie, zmrznutý dážď

[ctx: weather condition]
en: Drizzle Snow
sk: Mrholenie, sneženie

[ctx: weather condition]
en: Dust/Sand Whirls
sk: Prachové/piesočné víry

[ctx: weather condition]
en: Dust/Sand Whirls in Vicinity
sk: Prachové/piesočné víry v okolí

[ctx: weather condition]
en: Dust Storm
sk: Prachová búrka

[ctx: weather condition]
en: Dust Storm in Vicinity
sk: Prachová búrka v okolí

[ctx: weather condition]
en: Fair
sk: Jasno

[ctx: weather condition]
en: Fair and Breezy
sk: Jasno a slabý vietor

[ctx: weather condition]
en: Fair and Windy
sk: Jasno a veterno

[ctx: weather condition]
en: Fair with Haze
sk: Jasno s oparom

[ctx: weather condition]
en: Fog in Vicinity
sk: Hmla v okolí

[ctx: weather condition]
en: Fog/Mist
sk: Hmla/opar

[ctx: weather condition]
en: Freezing Drizzle
sk: Mrznúce mrholenie

[ctx: weather condition]
en: Freezing Drizzle in Vicinity
sk: Mrznúce mrholenie v okolí

[ctx: weather condition]
en: Freezing Drizzle Rain
sk: Mrznúce mrholenie, dážď

[ctx: weather condition]
en: Freezing Drizzle Snow
sk: Mrznúce mrholenie, sneženie

[ctx: weather condition]
en: Freezing Fog
sk: Mrznúca hmla

[ctx: weather condition]
en: Freezing Fog in Vicinity
sk: Mrznúca hmla v okolí

[ctx: weather condition]
en: Freezing Rain
sk: Mrznúci dážď

[ctx: weather condition]
en: Freezing Rain in Vicinity
sk: Mrznúci dážď v okolí

[ctx: weather condition]
en: Freezing Rain Rain
sk: Mrznúci dážď, dážď

[ctx: weather condition]
en: Freezing Rain Snow
sk: Mrznúci dážď, sneženie

[ctx: weather condition]
en: Funnel Cloud in Vicinity
sk: Lievikovitý oblak v okolí

[ctx: weather condition]
en: Hail Showers
sk: Prehánky krúp

[ctx: weather condition]
en: Heavy Drizzle Fog
sk: Silné mrholenie, hmla

[ctx: weather condition]
en: Heavy Drizzle Fog/Mist
sk: Silné mrholenie, hmla/opar

[ctx: weather condition]
en: Heavy Drizzle Ice Pellets
sk: Silné mrholenie, zmrznutý dážď

[ctx: weather condition]
en: Heavy Drizzle Snow
sk: Silné mrholenie, sneženie

[ctx: weather condition]
en: Heavy Dust Storm
sk: Silná prachová búrka

[ctx: weather condition]
en: Heavy Freezing Drizzle
sk: Silné mrznúce mrholenie

[ctx: weather condition]
en: Heavy Freezing Drizzle Rain
sk: Silné mrznúce mrholenie, dážď

[ctx: weather condition]
en: Heavy Freezing Drizzle Snow
sk: Silné mrznúce mrholenie, sneženie

[ctx: weather condition]
en: Heavy Freezing Fog
sk: Silná mrznúca hmla

[ctx: weather condition]
en: Heavy Freezing Rain
sk: Silný mrznúci dážď

[ctx: weather condition]
en: Heavy Freezing Rain Rain
sk: Silný mrznúci dážď, dážď

[ctx: weather condition]
en: Heavy Freezing Rain Snow
sk: Silný mrznúci dážď, sneženie

[ctx: weather condition]
en: Heavy Ice Pellets
sk: Silný zmrznutý dážď

[ctx: weather condition]
en: Heavy Ice Pellets Drizzle
sk: Silný zmrznutý dážď, mrholenie

[ctx: weather condition]
en: Heavy Ice Pellets Rain
sk: Silný zmrznutý dážď, dážď

[ctx: weather condition]
en: Heavy Rain Fog
sk: Silný dážď, hmla

[ctx: weather condition]
en: Heavy Rain Fog/Mist
sk: Silný dážď, hmla/opar

[ctx: weather condition]
en: Heavy Rain Freezing Drizzle
sk: Silný dážď, mrznúce mrholenie

[ctx: weather condition]
en: Heavy Rain Freezing Rain
sk: Silný dážď, mrznúci dážď

[ctx: weather condition]
en: Heavy Rain Ice Pellets
sk: Silný dážď, zmrznutý dážď

[ctx: weather condition]
en: Heavy Rain Showers
sk: Silné dažďové prehánky

[ctx: weather condition]
en: Heavy Rain Showers Fog/Mist
sk: Silné dažďové prehánky, hmla/opar

[ctx: weather condition]
en: Heavy Rain Snow
sk: Silný dážď, sneženie

[ctx: weather condition]
en: Heavy Sand Storm
sk: Silná piesočná búrka

[ctx: weather condition]
en: Heavy Showers Rain
sk: Silné dažďové prehánky

[ctx: weather condition]
en: Heavy Showers Rain Fog/Mist
sk: Silné dažďové prehánky, hmla/opar

[ctx: weather condition]
en: Heavy Showers Snow
sk: Silné snehové prehánky

[ctx: weather condition]
en: Heavy Showers Snow Fog
sk: Silné snehové prehánky, hmla

[ctx: weather condition]
en: Heavy Showers Snow Fog/Mist
sk: Silné snehové prehánky, hmla/opar

[ctx: weather condition]
en: Heavy small Hail/Snow Pellets
sk: Silné krúpky/zmrznutý dážď

[ctx: weather condition]
en: Heavy Snow Blowing Snow
sk: Silné sneženie, zvírený sneh

[ctx: weather condition]
en: Heavy Snow Fog
sk: Silné sneženie, hmla

[ctx: weather condition]
en: Heavy Snow Fog/Mist
sk: Silné sneženie, hmla/opar

[ctx: weather condition]
en: Heavy Snow Freezing Drizzle
sk: Silné sneženie, mrznúce mrholenie

[ctx: weather condition]
en: Heavy Snow Freezing Rain
sk: Silné sneženie, mrznúci dážď

[ctx: weather condition]
en: Heavy Snow Grains
sk: Ťažké snehové zrná

[ctx: weather condition]
en: Heavy Snow Low Drifting Snow
sk: Silné sneženie, nízko zvírený sneh

[ctx: weather condition]
en: Heavy Snow Rain
sk: Silné sneženie, dážď

[ctx: weather condition]
en: Heavy Snow Showers
sk: Silné snehové prehánky

[ctx: weather condition]
en: Heavy Snow Showers Fog
sk: Silné snehové prehánky, hmla

[ctx: weather condition]
en: Heavy Snow Showers Fog/Mist
sk: Silné snehové prehánky, hmla/opar

[ctx: weather condition]
en: Heavy Thunderstorm Rain
sk: Silná búrka s dažďom

[ctx: weather condition]
en: Heavy Thunderstorm Rain Fog
sk: Silná búrka s dažďom, hmla

[ctx: weather condition]
en: Heavy Thunderstorm Rain Fog and Windy
sk: Silná búrka s dažďom, hmla a veterno

[ctx: weather condition]
en: Heavy Thunderstorm Rain Fog/Mist
sk: Silná búrka s dažďom, hmla/opar

[ctx: weather condition]
en: Heavy Thunderstorm Rain Hail
sk: Silná búrka s dažďom, krúpy

[ctx: weather condition]
en: Heavy Thunderstorm Rain Hail Fog
sk: Silná búrka s dažďom, krúpy, hmla

[ctx: weather condition]
en: Heavy Thunderstorm Rain Hail Fog/Hail
sk: Silná búrka s dažďom, krúpy, hmla/krúpy

[ctx: weather condition]
en: Heavy Thunderstorm Rain Hail Haze
sk: Silná búrka s dažďom, krúpy, opar

[ctx: weather condition]
en: Heavy Thunderstorm Rain Haze
sk: Silná búrka s dažďom, opar

[ctx: weather condition]
en: Heavy Thunderstorm Rain Small Hail/Snow Pellets
sk: Silná búrka s dažďom a krúpkami/zmrznutým dažďom

[ctx: weather condition]
en: Heavy Thunderstorm Snow
sk: Silná snehová búrka

[ctx: weather condition]
en: Ice Pellets Drizzle
sk: Zmrznutý dážď, mrholenie

[ctx: weather condition]
en: Ice Pellets in Vicinity
sk: Zmrznutý dážď v okolí

[ctx: weather condition]
en: Ice Pellets Rain
sk: Zmrznutý dážď, dážď

[ctx: weather condition]
en: Light Drizzle Fog
sk: Slabé mrholenie, hmla

[ctx: weather condition]
en: Light Drizzle Fog/Mist
sk: Slabé mrholenie, hmla/opar

[ctx: weather condition]
en: Light Drizzle Ice Pellets
sk: Slabé mrholenie, zmrznutý dážď

[ctx: weather condition]
en: Light Drizzle Snow
sk: Slabé mrholenie, sneženie

[ctx: weather condition]
en: Light Freezing Drizzle Rain
sk: Slabé mrznúce mrholenie, dážď

[ctx: weather condition]
en: Light Freezing Drizzle Snow
sk: Slabé mrznúce mrholenie, sneženie

[ctx: weather condition]
en: Light Freezing Fog
sk: Slabá mrznúca hmla

[ctx: weather condition]
en: Light Freezing Rain Rain
sk: Slabý mrznúci dážď, dážď

[ctx: weather condition]
en: Light Freezing Rain Snow
sk: Slabý mrznúci dážď, sneženie

[ctx: weather condition]
en: Light Ice Pellets
sk: Slabý zmrznutý dážď

[ctx: weather condition]
en: Light Ice Pellets Drizzle
sk: Slabý zmrznutý dážď, mrholenie

[ctx: weather condition]
en: Light Ice Pellets Rain
sk: Slabý zmrznutý dážď, dážď

[ctx: weather condition]
en: Light Rain and Breezy
sk: Slabý dážď a vietor

[ctx: weather condition]
en: Light Rain Fog
sk: Slabý dážď, hmla

[ctx: weather condition]
en: Light Rain Fog/Mist
sk: Slabý dážď, hmla/opar

[ctx: weather condition]
en: Light Rain Freezing Drizzle
sk: Slabý dážď, mrznúce mrholenie

[ctx: weather condition]
en: Light Rain Freezing Rain
sk: Slabý dážď, mrznúci dážď

[ctx: weather condition]
en: Light Rain Ice Pellets
sk: Slabý dážď, zmrznutý dážď

[ctx: weather condition]
en: Light Rain Showers
sk: Slabé dažďové prehánky

[ctx: weather condition]
en: Light Rain Showers Fog/Mist
sk: Slabé dažďové prehánky, hmla/opar

[ctx: weather condition]
en: Light Rain Snow
sk: Slabý dážď, sneženie

[ctx: weather condition]
en: Light Showers Rain
sk: Slabé dažďové prehánky

[ctx: weather condition]
en: Light Showers Rain Fog/Mist
sk: Slabé dažďové prehánky, hmla/opar

[ctx: weather condition]
en: Light Showers Snow
sk: Slabé dažďové prehánky, sneženie

[ctx: weather condition]
en: Light Showers Snow Fog
sk: Slabé dažďové prehánky, sneženie, hmla

[ctx: weather condition]
en: Light Showers Snow Fog/Mist
sk: Slabé snehové prehánky, hmla/opar

[ctx: weather condition]
en: Light Small Hail/Snow Pellets
sk: Slabé krúpky/zmrznutý dážď

[ctx: weather condition]
en: Light Snow Blowing Snow
sk: Slabé sneženie, zvírený sneh

[ctx: weather condition]
en: Light Snow Blowing Snow Fog/Mist
sk: Slabé sneženie, zvírený sneh, hmla/opar

[ctx: weather condition]
en: Light Snow Drizzle
sk: Slabé sneženie, mrholenie

[ctx: weather condition]
en: Light Snow Fog
sk: Slabé sneženie, hmla

[ctx: weather condition]
en: Light Snow Fog/Mist
sk: Slabé sneženie, hmla/opar

[ctx: weather condition]
en: Light Snow Freezing Drizzle
sk: Slabé sneženie, mrznúce mrholenie

[ctx: weather condition]
en: Light Snow Freezing Rain
sk: Slabé sneženie, mrznúci dážď

[ctx: weather condition]
en: Light Snow Grains
sk: Ľahké snehové zrná

[ctx: weather condition]
en: Light Snow Low Drifting Snow
sk: Slabé sneženie, nízko zvírený sneh

[ctx: weather condition]
en: Light Snow Rain
sk: Slabé sneženie, dážď

[ctx: weather condition]
en: Light Snow Showers
sk: Slabé snehové prehánky

[ctx: weather condition]
en: Light Snow Showers Fog
sk: Slabé snehové prehánky, hmla

[ctx: weather condition]
en: Light Snow Showers Fog/Mist
sk: Slabé snehové prehánky, hmla/opar

[ctx: weather condition]
en: Light Thunderstorm Rain
sk: Slabá búrka s dažďom

[ctx: weather condition]
en: Light Thunderstorm Rain Fog
sk: Slabá búrka s dažďom, hmla

[ctx: weather condition]
en: Light Thunderstorm Rain Fog/Mist
sk: Slabá búrka s dažďom, hmla/opar

[ctx: weather condition]
en: Light Thunderstorm Rain Hail
sk: Slabá búrka s dažďom, krúpy

[ctx: weather condition]
en: Light Thunderstorm Rain Hail Fog
sk: Slabá búrka s dažďom, krúpy, hmla

[ctx: weather condition]
en: Light Thunderstorm Rain Hail Fog/Mist
sk: Slabá búrka s dažďom, krúpy, hmla/opar

[ctx: weather condition]
en: Light Thunderstorm Rain Hail Haze
sk: Slabá búrka s dažďom, krúpy, opar

[ctx: weather condition]
en: Light Thunderstorm Rain Haze
sk: Slabá búrka s dažďom, opar

[ctx: weather condition]
en: Light Thunderstorm Rain Small Hail/Snow Pellets
sk: Slabá búrka s dažďom a krúpkami/zmrznutým dažďom

[ctx: weather condition]
en: Light Thunderstorm Snow
sk: Slabá snehová búrka

[ctx: weather condition]
en: Low Drifting Dust
sk: Nízko zvírený prach

[ctx: weather condition]
en: Low Drifting Sand
sk: Nízko zvírený piesok

[ctx: weather condition]
en: Low Drifting Snow
sk: Nízko zvírený sneh

[ctx: weather condition]
en: Mostly Cloudy and Breezy
sk: Prevažne zamračené a slabý vietor

[ctx: weather condition]
en: Mostly Cloudy and Windy
sk: Prevažne zamračené a veterno

[ctx: weather condition]
en: Mostly Cloudy with Haze
sk: Prevažne zamračené s oparom

[ctx: weather condition]
en: Overcast
sk: Zatiahnuté

[ctx: weather condition]
en: Overcast and Breezy
sk: Zatiahnuté a slabý vietor

[ctx: weather condition]
en: Overcast and Windy
sk: Zatiahnuté a veterno

[ctx: weather condition]
en: Overcast with Haze
sk: Zatiahnuté s oparom

[ctx: weather condition]
en: Partial Fog
sk: Čiastočná hmla

[ctx: weather condition]
en: Partial Fog in Vicinity
sk: Čiastočná hmla v okolí

[ctx: weather condition]
en: Partly Cloudy and Breezy
sk: Polooblačno a slabý vietor

[ctx: weather condition]
en: Partly Cloudy and Windy
sk: Polooblačno a veterno

[ctx: weather condition]
en: Partly Cloudy with Haze
sk: Polooblačno s oparom

[ctx: weather condition]
en: Patchy Freezing Fog
sk: Silná mrznúca hmla

[ctx: weather condition]
en: Patches of Fog
sk: Hmlové pásy

[ctx: weather condition]
en: Patches of Fog in Vicinity
sk: Hmlové pásy v blízkosti

[ctx: weather condition]
en: Rain Fog
sk: Dážď, hmla

[ctx: weather condition]
en: Rain Fog/Mist
sk: Dážď, hmla/opar

[ctx: weather condition]
en: Rain Freezing Drizzle
sk: Dážď, mrznúce mrholenie

[ctx: weather condition]
en: Rain Freezing Rain
sk: Dážď, mrznúci dážď

[ctx: weather condition]
en: Rain Ice Pellets
sk: Dážď, zmrznutý dážď

[ctx: weather condition]
en: Rain Showers
sk: Dažďové prehánky

[ctx: weather condition]
en: Rain Showers Fog/Mist
sk: Dažďové prehánky, hmla/opar

[ctx: weather condition]
en: Rain Showers in Vicinity
sk: Dažďové prehánky v okolí

[ctx: weather condition]
en: Rain Showers in Vicinity Fog/Mist
sk: Dažďové prehánky v okolí, hmla/opar

[ctx: weather condition]
en: Rain Snow
sk: Dážď, sneženie

[ctx: weather condition]
en: Sand
sk: Piesok

[ctx: weather condition]
en: Sand Storm
sk: Piesočná búrka

[ctx: weather condition]
en: Sand Storm in Vicinity
sk: Piesočná búrka v okolí

[ctx: weather condition]
en: Shallow Fog in Vicinity
sk: Prízemná hmla v okolí

[ctx: weather condition]
en: Showers Hail
sk: Prehánky, krúpy

[ctx: weather condition]
en: Showers Ice Pellets
sk: Prehánky, zmrznutý dážď

[ctx: weather condition]
en: Showers in Vicinity Fog
sk: Prehánky v okolí, hmla

[ctx: weather condition]
en: Showers in Vicinity Snow
sk: Prehánky v okolí, sneženie

[ctx: weather condition]
en: Showers Rain
sk: Dažďové prehánky

[ctx: weather condition]
en: Showers Rain Fog/Mist
sk: Dažďové prehánky, hmla/opar

[ctx: weather condition]
en: Showers Rain in Vicinity
sk: Dažďové prehánky v okolí

[ctx: weather condition]
en: Showers Rain in Vicinity Fog/Mist
sk: Dažďové prehánky v okolí, hmla/opar

[ctx: weather condition]
en: Showers Snow
sk: Snehové prehánky

[ctx: weather condition]
en: Showers Snow Fog
sk: Snehové prehánky, hmla

[ctx: weather condition]
en: Showers Snow Fog/Mist
sk: Snehové prehánky, hmla/opar

[ctx: weather condition]
en: Small Hail/Snow Pellets
sk: Krúpky/zmrznutý dážď

[ctx: weather condition]
en: Snow Blowing Snow
sk: Sneženie, zvírený sneh

[ctx: weather condition]
en: Snow Drizzle
sk: Sneženie, mrholenie

[ctx: weather condition]
en: Snow Fog
sk: Sneženie, hmla

[ctx: weather condition]
en: Snow Fog/Mist
sk: Sneženie, hmla/opar

[ctx: weather condition]
en: Snow Freezing Drizzle
sk: Sneženie, mrznúce mrholenie

[ctx: weather condition]
en: Snow Freezing Rain
sk: Sneženie, mrznúci dážď

[ctx: weather condition]
en: Snow Low Drifting Snow
sk: Sneženie, nízko zvírený sneh

[ctx: weather condition]
en: Snow Rain
sk: Sneženie, dážď

[ctx: weather condition]
en: Snow Showers
sk: Snehové prehánky

[ctx: weather condition]
en: Snow Showers Fog
sk: Snehové prehánky, hmla

[ctx: weather condition]
en: Snow Showers Fog/Mist
sk: Snehové prehánky, hmla/opar

[ctx: weather condition]
en: Snow Showers in Vicinity
sk: Snehové prehánky v okolí

[ctx: weather condition]
en: Snow Showers in Vicinity Fog
sk: Snehové prehánky v okolí, hmla

[ctx: weather condition]
en: Snow Showers in Vicinity Fog/Mist
sk: Snehové prehánky v okolí, hmla/opar

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Fog
sk: Búrka, hmla

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Hail
sk: Búrka, krúpy

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Hail Fog
sk: Búrka, krúpy, hmla

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Haze in Vicinity
sk: Búrka, opar v okolí

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Haze in Vicinity Hail
sk: Búrka, opar v okolí, krúpy

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Heavy Rain
sk: Búrka so silným dažďom

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Heavy Rain Fog
sk: Búrka so silným dažďom, hmla

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Heavy Rain Fog/Mist
sk: Búrka so silným dažďom, hmla/opar

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Heavy Rain Hail
sk: Búrka so silným dažďom, krúpy

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Heavy Rain Hail Fog
sk: Búrka so silným dažďom, krúpy, hmla

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Heavy Rain Hail Fog/Mist
sk: Búrka so silným dažďom, krúpy, hmla/opar

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Heavy Rain Hail Haze
sk: Búrka so silným dažďom, krúpy, opar

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Heavy Rain Haze
sk: Búrka so silným dažďom, opar

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Ice Pellets
sk: Búrka so zmrznutým dážďom

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm in Vicinity
sk: Búrka v okolí

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm in Vicinity Fog
sk: Búrka v okolí, hmla

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm in Vicinity Fog/Mist
sk: Búrka v okolí, hmla/opar

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm in Vicinity Hail
sk: Búrka v okolí, krúpy

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm in Vicinity Hail Haze
sk: Búrka v okolí, krúpy, opar

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm in Vicinity Haze
sk: Búrka v okolí, opar

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Light Rain
sk: Búrka so slabým dažďom

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Light Rain Fog
sk: Búrka so slabým dažďom, hmla

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Light Rain Fog/Mist
sk: Búrka so slabým dažďom, hmla/opar

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Light Rain Hail
sk: Búrka so slabým dažďom, krúpy

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Light Rain Hail Fog
sk: Búrka so slabým dažďom, krúpy, hmla

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Light Rain Hail Fog/Mist
sk: Búrka so slabým dažďom, krúpy, hmla/opar

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Light Rain Hail Haze
sk: Búrka so slabým dažďom, krúpy, opar

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Light Rain Haze
sk: Búrka so slabým dažďom, opar

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Rain
sk: Búrka s dažďom

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Rain Fog/Mist
sk: Búrka s dažďom, hmla/opar

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Rain Hail Fog/Mist
sk: Búrka s dažďom, krúpy, hmla/opar

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Rain Small Hail/Snow Pellets
sk: Búrka s dažďom a krúpkami/zmrznutým dažďom

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Showers in Vicinity
sk: Búrka, prehánky v okolí

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Showers in Vicinity Hail
sk: Búrka, prehánky v okolí, krúpy

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Small Hail/Snow Pellets
sk: Búrka s krúpkami/zmrznutým dažďom

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Snow
sk: Snehová búrka

[ctx: weather condition]
en: Tornado/Water Spout
sk: Tornádo/Morské tornádo

[ctx: weather condition]
en: Windy
sk: Veterno

[ctx: weather forecast]
en: Ice Crystals
sk: Kryštáliky ľadu

[ctx: weather forecast]
en: Volcanic Ash
sk: Sopečný popol

[ctx: weather forecast]
en: Water Spout
sk: Morské tornádo

[ctx: weather forecast]
en: Freezing Spray
sk: Mrznúci dážď

[ctx: weather forecast]
en: Frost
sk: Mráz

[ctx: weather forecast]
en: Slight Chance Thunderstorms
sk: Malá pravdepodobnosť búrok

[ctx: weather forecast]
en: Chance Thunderstorms
sk: Občasné búrky

[ctx: weather forecast]
en: Thunderstorms Likely
sk: Pravdepodobnosť búrok

[ctx: weather forecast]
en: Severe Tstms
sk: Silné búrky

[ctx: weather forecast]
en: Slight Chance Snow/Sleet
sk: Občasné sneženie/čľapkanica

[ctx: weather forecast]
en: Chance Snow/Sleet
sk: Občasné sneženie/dážď so snehom

[ctx: weather forecast]
en: Snow/Sleet Likely
sk: Pravdepodobnosť sneženia/dažďa so snehom

[ctx: weather forecast]
en: Snow/Sleet
sk: Sneženie/dážď so snehom

[ctx: weather forecast]
en: Slight Chance Rain/Sleet
sk: Občasný dážď/čľapkanica

[ctx: weather forecast]
en: Chance Rain/Sleet
sk: Občasný dážď/dážď so snehom

[ctx: weather forecast]
en: Rain/Sleet Likely
sk: Pravdepodobnosť dažďa/dažďa so snehom

[ctx: weather forecast]
en: Rain/Sleet
sk: Dážď/dážď so snehom

[ctx: weather forecast]
en: Slight Chance Rain/Freezing Rain
sk: Občasný dážď/mrznúci dážď

[ctx: weather forecast]
en: Chance Rain/Freezing Rain
sk: Občasný dážď/mrznúci dážď

[ctx: weather forecast]
en: Rain/Freezing Rain Likely
sk: Pravdepodobnosť dážďa/mrznúceho dážďa

[ctx: weather forecast]
en: Rain/Freezing Rain
sk: Dážď/mrznúci dážď

[ctx: weather forecast]
en: Wintry Mix Likely
sk: Zmiešané zimné počasie

[ctx: weather forecast]
en: Wintry Mix
sk: Zimné počasie mix.

[ctx: weather forecast]
en: Slight Chance Freezing Drizzle
sk: Občasné mrznúce mrholenie

[ctx: weather forecast]
en: Chance Freezing Drizzle
sk: Občasné mrznúce mrholenie

[ctx: weather forecast]
en: Freezing Drizzle Likely
sk: Pravdepodobnosť mrznúceho mrholenia

[ctx: weather forecast]
en: Freezing Drizzle
sk: Mrznúce mrholenie

[ctx: weather forecast]
en: Slight Chance Freezing Rain
sk: Občasný mrznúci dážď

[ctx: weather forecast]
en: Chance Freezing Rain
sk: Občasný mrznúci dážď

[ctx: weather forecast]
en: Freezing Rain Likely
sk: Pravdepodobnosť mrznúceho dážďa

[ctx: weather forecast]
en: Freezing Rain
sk: Mrznúci dážď

[ctx: weather forecast]
en: Slight Chance Rain/Snow
sk: Občasný dážď/sneženie

[ctx: weather forecast]
en: Chance Rain/Snow
sk: Občasný dážď/sneženie

[ctx: weather forecast]
en: Rain/Snow Likely
sk: Pravdepodobnosť dažďa/sneženia

[ctx: weather forecast]
en: Rain/Snow
sk: Dážď/sneženie

[ctx: weather forecast]
en: Slight Chance Snow
sk: Občasné sneženie

[ctx: weather forecast]
en: Chance Snow
sk: Občasné sneženie

[ctx: weather forecast]
en: Snow Likely
sk: Pravdepodobnosť sneženia

[ctx: weather forecast]
en: Heavy Snow
sk: Silné sneženie

[ctx: weather forecast]
en: Slight Chance Flurries
sk: Občasný prívalový dážď

[ctx: weather forecast]
en: Chance Flurries
sk: Občasné prívaly

[ctx: weather forecast]
en: Flurries Likely
sk: Pravdepodobnosť prívalov

[ctx: weather forecast]
en: Slight Chance Snow Showers
sk: Občasné snehové prehánky

[ctx: weather forecast]
en: Chance Snow Showers
sk: Občasné snehové prehánky

[ctx: weather forecast]
en: Snow Showers Likely
sk: Pravdepodobnosť snehových prehánok

[ctx: weather forecast]
en: Snow Showers
sk: Snehové prehánky

[ctx: weather forecast]
en: Slight Chance Drizzle
sk: Občasné mrholenie

[ctx: weather forecast]
en: Chance Drizzle
sk: Občasné mrholenie

[ctx: weather forecast]
en: Drizzle Likely
sk: Pravdepodobnosť mrholenia

[ctx: weather forecast]
en: Slight Chance Rain
sk: Občasný dážď

[ctx: weather forecast]
en: Chance Rain
sk: Občasný dážď

[ctx: weather forecast]
en: Rain Likely
sk: Pravdepodobnosť dažďa

[ctx: weather forecast]
en: Heavy Rain
sk: Silný dážď

[ctx: weather forecast]
en: Slight Chance Rain Showers
sk: Občasné dažďové prehánky

[ctx: weather forecast]
en: Chance Rain Showers
sk: Občasné dažďové prehánky

[ctx: weather forecast]
en: Rain Showers Likely
sk: Pravdepodobnosť dažďových prehánok

[ctx: weather forecast]
en: Rain Showers
sk: Dažďové prehánky

[ctx: weather forecast]
en: Sleet
sk: Dážď so snehom

[ctx: weather forecast]
en: Freezing Fog
sk: Mrznúca hmla

[ctx: weather forecast]
en: Ice Fog
sk: Ľadová hmla

[ctx: weather forecast]
en: Haze
sk: Opar

[ctx: weather forecast]
en: Blowing Sand
sk: Zvírený piesok

[ctx: weather forecast]
en: Blowing Dust
sk: Zvírený prach

[ctx: weather forecast]
en: Blowing Snow
sk: Zvírený sneh

[ctx: weather forecast]
en: Dense Fog
sk: Hustá hmla

[ctx: weather forecast]
en: Blustery
sk: Búrlivo

[ctx: weather forecast]
en: Breezy
sk: Slabý vietor

[ctx: weather forecast]
en: Cold
sk: Mrazivo

[ctx: weather forecast]
en: Hot
sk: Horúco

[ctx: weather forecast]
en: Mostly Cloudy
sk: Prevažne zamračené

[ctx: weather forecast]
en: Partly Cloudy
sk: Polooblačno

[ctx: weather forecast]
en: Mostly Sunny
sk: Prevažne slnečno

[ctx: weather forecast]
en: Partly Sunny
sk: Čiastočne slnečno

[ctx: weather forecast]
en: Increasing Clouds
sk: Pribúdajúca oblačnosť

[ctx: weather forecast]
en: Becoming Cloudy
sk: Začínajúca oblačnosť

[ctx: weather forecast]
en: Gradual Clearing
sk: Postupné vyjasňovanie

[ctx: weather forecast]
en: Clearing Late
sk: Neskoršie vyjasňovanie

[ctx: weather forecast]
en: Decreasing Clouds
sk: Ubúdanie oblačnosti

[ctx: weather forecast]
en: Becoming Sunny
sk: Slnečno

[ctx: weather forecast]
en: Mostly Clear
sk: Prevažne jasno
