plasma-workspace - en to ro translation catalogue (6 entries)

[ctx: Opens the system settings module]
en: Configure Virtual Keyboards...
ro: Configurează tastaturi virtuale…

en: Virtual Keyboard: unavailable
ro: Tastatură virtuală: indisponibilă

en: Virtual Keyboard: disabled
ro: Tastatură virtuală: inactivă

en: Show Virtual Keyboard
ro: Arată tastatură virtuală

en: Virtual Keyboard: visible
ro: Tastatură virtuală: vizibilă

en: Virtual Keyboard: enabled
ro: Tastatură virtuală: activă
