plasma-workspace - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Appearance
ro: Aspect

en: Use single button for application menu
ro: Folosește un singur buton pentru meniul aplicației

en: Show full application menu
ro: Arată meniul complet al aplicației

[ctx: @info:usagetip]
en: Open a menu
ro: Deschide un meniu

en: Search
ro: Caută

en: Search…
ro: Caută…
