plasma_applet_clock - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Appearance
ro: Aspect

en: Show seconds hand
ro: Arată săgeata secundelor

en: General:
ro: Generale:

en: Show time zone
ro: Arată fusul orar

[ctx: @info:tooltip]
en: Current time is %1; Current date is %2
ro: Ora actuală e %1; data actuală e %2
