plasma_wallpaper_image - en to lv translation catalogue (47 entries)

[ctx: @title:window]
en: Open Image
lv: Atvērt attēlu

[ctx: @title:window]
en: Directory with the wallpaper to show slides from
lv: Mape ar tapetēm slīdrādei

en: Background:
lv: Fons:

en: Blur
lv: Aizmiglot

en: Solid color
lv: Vienlaidu krāsa

en: Select Background Color
lv: Izvēlieties fona krāsu

en: Open Wallpaper Image
lv: Atvērt tapetes attēlu

en: Next Wallpaper Image
lv: Nākamais tapetes attēls

en: Images
lv: Attēli

[ctx: @action:button the thing being added is an image file]
en: Add…
lv: Pievienot...

[ctx: @action:button]
en: Add Wallpaper Image…
lv: Pievienot tapetēm attēlu…

[ctx: @action:button the new things being gotten are wallpapers]
en: Get New…
lv: Iegūt jaunas…

[ctx: @action:button]
en: Get New Wallpaper Images…
lv: Iegūt jaunas tapetes…

en: Open Containing Folder
lv: Atvērt saturošo mapi

en: Restore wallpaper
lv: Atjaunot tapeti

en: Remove Wallpaper
lv: Noņemt tapeti

en: This tool allows you to set an image as the wallpaper for the Plasma session.
lv: Šis rīks ļauj „Plasma“ sesijai kā tapeti iestatīt attēlu.

en: An image file or an installed wallpaper kpackage that you wish to set as the wallpaper for your Plasma session
lv: Attēla datne vai instalēta „kpackage“ tapete, ko vēlaties iestatīt kā šīs „Plasma“ sesijas tapeti.

en: There is a stray single quote in the filename of this wallpaper (') - please contact the author of the wallpaper to fix this, or rename the file yourself: %1
lv: Šīs tapetes nosaukumā ir viena taisna vienpēdiņa (') — sazinieties ar tapetes autoru, lai to novērstu, vai pārsauciet datni: %1

en: An error occurred while attempting to set the Plasma wallpaper:
lv: Ir notikusi kļūda, mēģinot iestatīt „Plasma“ tapeti:

en: Successfully set the wallpaper for all desktops to the KPackage based %1
lv: Kā tapete visām darbvirsmām ir uzlikta „KPackage“ tapete „%1“

en: Successfully set the wallpaper for all desktops to the image %1
lv: Kā tapete visām darbvirsmām ir uzlikts attēls „%1“

en: The file passed to be set as wallpaper does not exist, or we cannot identify it as a wallpaper: %1
lv: Šī datne, kas ir norādīta kā tapete, nepastāv, vai arī to nevar identificēt kā tapeti: %1

note: i18n people, this isn't a "word puzzle". there is a specific string format for QFileDialog::setNameFilters
en: Media Files
lv: Multivides datnes

en: Order:
lv: Kārtība:

en: Random
lv: Nejauša

en: A to Z
lv: no A līdz Z

en: Z to A
lv: no Z līdz A

en: Date modified (newest first)
lv: Izmaņu datums (jaunākās pirmās)

en: Date modified (oldest first)
lv: Izmaņu datums (vecākās pirmās)

en: Group by folders
lv: Grupēt pēc mapēm

en: Change every:
lv: Mainīt attēlus ik pēc:

en: %1 hour | %1 hours
lv[0]: %1 stundas
lv[1]: %1 stundām
lv[2]: %1 stundām

en: %1 minute | %1 minutes
lv[0]: %1 minūtes
lv[1]: %1 minūtēm
lv[2]: %1 minūtēm

en: %1 second | %1 seconds
lv[0]: %1 sekundes
lv[1]: %1 sekundēm
lv[2]: %1 sekundēm

en: Folders
lv: Mapes

[ctx: @action button the thing being added is a folder]
en: Add…
lv: Pievienot…

[ctx: @action:button]
en: Add Folder…
lv: Pievienot mapi…

en: Remove Folder
lv: Noņemt mapi...

en: Open Folder…
lv: Atvērt mapi…

en: There are no wallpaper locations configured
lv: Nav konfigurēta tapetes atrašanās vieta

[ctx: @action:inmenu]
en: Set as Wallpaper
lv: Uzlikt jaunu tapeti

[ctx: @action:inmenu Set as Desktop Wallpaper]
en: Desktop
lv: Darbvirsma

[ctx: @action:inmenu Set as Lockscreen Wallpaper]
en: Lockscreen
lv: Slēgšanas ekrāns

[ctx: @action:inmenu Set as both lockscreen and Desktop Wallpaper]
en: Both
lv: Abiem

[ctx: @info %1 is the dbus error message]
en: An error occurred while attempting to set the Plasma wallpaper:<nl/>%1
lv: Kļūda, mēģinot uzlikt „Plasma“ tapeti:<nl/>%1

en: An error occurred while attempting to open kscreenlockerrc config file.
lv: Kļūda, mēģinot atvērt „kscreenlockerrc“ konfigurācijas datni.
