plasma-workspace - en to he translation catalogue (6 entries)

[ctx: Opens the system settings module]
en: Configure Virtual Keyboards...
he: הגדרות מקלדות וירטואליות…

en: Virtual Keyboard: unavailable
he: מקלדת וירטואלית: לא זמינה

en: Virtual Keyboard: disabled
he: מקלדת וירטואלית: מושבתת

en: Show Virtual Keyboard
he: הצגת מקלדת וירטואלית

en: Virtual Keyboard: visible
he: מקלדת וירטואלית: גלויה

en: Virtual Keyboard: enabled
he: מקלדת וירטואלית: פעילה
