krunner_webshortcutsrunner - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Search %1 for %2
da: Gennemsøg %1 efter %2

en: Opens "%1" in a web browser with the query :q:.
da: Åbner "%1" i en webbrowser med forespørgslen :q:.

en: Search using the DuckDuckGo bang syntax
da: Søg med DuckDuckGo bang-syntaksen

en: Search in private window
da: Søg i privat vindue

en: Search in incognito window
da: Søg i anonymt vindue
