krunner_sessions - en to csb translation catalogue (7 entries)

en: Logs out, exiting the current desktop session
csb: Wëlogòwùje, wëchôdô z biéżny sesëji pùltu

en: Turns off the computer
csb: Wëłączô kòmpùtr

en: Reboots the computer
csb: Pònowné zrëszenié kòmpùtra

en: Locks the current sessions and starts the screen saver
csb: Blokùje biéżną sesëj@ ë startëje wëgaszôcz ekranu

en: Starts a new session as a different user
csb: Startëje nową sesëjã jakno jiny brëkòwnik

en: Lists all sessions
csb: Lëstë wszëtczich sesëji

en: Switches to the active session for the user :q:, or lists all active sessions if :q: is not provided
csb: Przełącziwô do aktiwny sesëji brëkòwnika :q:, abò lëstëje wszëtczé aktiwne sesëje, jeżlë :q: nie je pòdóny
