plasma_wallpaper_image - en_US to cs translation catalogue (49 entries)

[ctx: @title:window]
en_US: Open Image
cs: Otevřít obrázek

[ctx: @title:window]
en_US: Directory with the wallpaper to show slides from
cs: Adresář s tapetami pro zobrazení promítání

[ctx: @label:listbox]
en_US: Positioning:
cs: Umístění:

[ctx: @item:inlistbox]
en_US: Scaled and cropped
cs: Zvětšená a oříznutá

[ctx: @item:inlistbox]
en_US: Scaled
cs: Zvětšená

[ctx: @item:inlistbox]
en_US: Scaled, keep proportions
cs: Zvětšená s proporcemi

[ctx: @item:inlistbox]
en_US: Centered
cs: Na střed

[ctx: @item:inlistbox]
en_US: Tiled
cs: Vydlážděná

en_US: Background:
cs: Pozadí:

en_US: Blur
cs: Rozostření

en_US: Solid color
cs: Plná barva

en_US: Select Background Color
cs: Vyberte barvu pozadí

en_US: Open Wallpaper Image
cs: Otevřít obrázek s tapetou

en_US: Next Wallpaper Image
cs: Následující obrázek tapety

en_US: Images
cs: Obrázky

[ctx: @action:button the thing being added is an image file]
en_US: Add…
cs: Přidat…

[ctx: @action:button]
en_US: Add Wallpaper Image…
cs: Přidat obrázek tapety…

[ctx: @action:button the new things being gotten are wallpapers]
en_US: Get New…
cs: Získat nové…

[ctx: @action:button]
en_US: Get New Wallpaper Images…
cs: Získat nové obrázky pro tapety…

en_US: Open Containing Folder
cs: Otevřít odpovídající složku

en_US: Restore wallpaper
cs: Obnovit tapetu

en_US: Remove Wallpaper
cs: Odstranit tapetu

en_US: This tool allows you to set an image as the wallpaper for the Plasma session.
cs: Tento nástroj vám umožní nastavit obrázek jako tapetu sezení Plasma.

en_US: Invalid fill mode specified: %1
cs: Byl zadán špatný režim vyplnění: %1

en_US: An error occurred while attempting to set the Plasma wallpaper:
cs: Při pokusu o nastavení tapety Plasma došlo k chybě:

note: i18n people, this isn't a "word puzzle". there is a specific string format for QFileDialog::setNameFilters
en_US: Media Files
cs: Mediální soubory

en_US: Order:
cs: Pořadí:

en_US: Random
cs: Náhodné

en_US: A to Z
cs: A do Z

en_US: Z to A
cs: Z do A

en_US: Date modified (newest first)
cs: Datum změny (od nejnovější)

en_US: Date modified (oldest first)
cs: Datum změny (od nejstarší)

en_US: Group by folders
cs: Seskupit podle složek

en_US: Change every:
cs: Změnit každých:

en_US: %1 hour | %1 hours
cs[0]: %1 hodina
cs[1]: %1 hodiny
cs[2]: %1 hodin

en_US: %1 minute | %1 minutes
cs[0]: %1 minuta
cs[1]: %1 minuty
cs[2]: %1 minut

en_US: %1 second | %1 seconds
cs[0]: %1 sekunda
cs[1]: %1 sekundy
cs[2]: %1 sekund

en_US: Folders
cs: Složky

[ctx: @action button the thing being added is a folder]
en_US: Add…
cs: Přidat…

[ctx: @action:button]
en_US: Add Folder…
cs: Přidat složku…

en_US: Remove Folder
cs: Odstranit složku

en_US: Open Folder…
cs: Otevřít složku…

en_US: There are no wallpaper locations configured
cs: Nebyla nastavena umístění tapet

[ctx: @action:inmenu]
en_US: Set as Wallpaper
cs: Nastavit jako tapetu

[ctx: @action:inmenu Set as Desktop Wallpaper]
en_US: Desktop
cs: Pracovní plocha

[ctx: @action:inmenu Set as Lockscreen Wallpaper]
en_US: Lockscreen
cs: Zamčená obrazovka

[ctx: @action:inmenu Set as both lockscreen and Desktop Wallpaper]
en_US: Both
cs: Oboje

[ctx: @info %1 is the dbus error message]
en_US: An error occurred while attempting to set the Plasma wallpaper:<nl/>%1
cs: Při pokusu o nastavení tapety Plasma došlo k chybě:<nl/>%1

en_US: An error occurred while attempting to open kscreenlockerrc config file.
cs: Nastala chyba při otevírání souboru nastavení kscreenlockerrc
