krunner_locationsrunner - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Finds local directories and files, network locations and Internet sites with paths matching :q:.
cs: Najde lokální adresáře a soubory, místa v síti a internetové stránky s cestami odpovídající :q:.

en: Open %1
cs: Otevřít %1

en: Launch with %1
cs: Spustit pomocí %1

en: Go to %1
cs: Přejít na %1

en: Send email to %1
cs: Odeslat e-mail %1
