plasma_applet_clock - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Appearance
cs: Vzhled

en: Show seconds hand
cs: Zobrazovat sekundovou ručičku

en: General:
cs: Obecné:

en: Show time zone
cs: Zobrazovat časové pásmo

[ctx: @info:tooltip]
en: Current time is %1; Current date is %2
cs: Aktuální čas je %1. Aktuální datum je %2
