plasma-workspace - en to ca@valencia translation catalogue (11 entries)

[ctx: @title]
en: Camera
ca@valencia: Càmera

[ctx: @info:status]
en: Active
ca@valencia: Activa

[ctx: @info:status]
en: Idle
ca@valencia: Inactiva

[ctx: @info:status]
en: Error
ca@valencia: S'ha produït un error

[ctx: @info:status]
en: Creating
ca@valencia: En creació

[ctx: @info:status]
en: Suspended
ca@valencia: Suspesa

[ctx: @info:status]
en: Unknown
ca@valencia: Desconeguda

[ctx: @info:status %1 camera name]
en: %1 is in use
ca@valencia: %1 està en ús

[ctx: @info:tooltip]
en: Camera indicator is unavailable
ca@valencia: L'indicador de càmera no està disponible

[ctx: @info:tooltip]
en: A camera is in use | %1 cameras are in use
ca@valencia[0]: Hi ha una càmera en ús
ca@valencia[1]: Hi ha %1 càmeres en ús

[ctx: @info:tooltip]
en: No camera is in use
ca@valencia: No hi ha cap càmera en ús
