plasma-workspace - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: Send SIGTERM
bg: Изпращане на SIGTERM

en: Send SIGKILL
bg: Изпращане на SIGKILL

en: kill
bg: принудително прекратяване

en: Terminate running applications whose names match the query.
bg: Прекратяване на работещи приложения, чиито имена съответстват на заявката.

en: Terminate %1
bg: Прекратяване на%1

en: Process ID: %1
bg: Идентификатор на процеса:%1

en: CPU usage
bg: Използване на процесора

en: inverted CPU usage
bg: обърната употреба на процесора

en: nothing
bg: нищо

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, main)
en: Kill Applications Config
bg: Конфигуриране на прекратяване на приложения

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, useTriggerWord)
en: &Use trigger word
bg: &Използване на задействаща дума

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_trigger)
en: &Trigger word:
bg: &Задействаща дума:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_sorting)
en: &Sort by
bg: &Сортиране по

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, sorting)
en: It is not sure, that this will take effect
bg: Не е сигурно, че това ще влезе в сила
