plasma-workspace - en to bg translation catalogue (67 entries)

en: Open with %1
bg: Отваряне с %1

en: Open with…
bg: Отваряне с…

en: Open Containing Folder
bg: Отваряне на съдържащата папка

en: &Copy
bg: &Копиране

[ctx: @action:incontextmenu]
en: Copy Location
bg: Копиране на местоположението

en: Properties
bg: Настройки

en: Toggle do not disturb
bg: Превключване на не безпокойте

[ctx: OSD popup, keep short]
en: Notifications Off
bg: Известията са изключени

[ctx: OSD popup, keep short]
en: Notifications On
bg: Известията са включени

[ctx: @action:inmenu]
en: Copy Link Address
bg: Копиране на адреса на връзката

[ctx: @action:inmenu]
en: Copy
bg: Копиране

[ctx: @action:inmenu]
en: Select All
bg: Избиране Всички

en: Do not disturb
bg: Не безпокойте

en: For 1 hour
bg: За 1 час

en: For 4 hours
bg: В продължение на 4 часа

en: Until this evening
bg: До тази вечер

en: Until tomorrow morning
bg: До утре сутринта

en: Until Monday
bg: До понеделник

en: Until manually disabled
bg: Докато бъде ръчно деактивирано

[ctx: Do not disturb until date]
en: Automatically ends: %1
bg: Приключва автоматично: %1

[ctx: Do not disturb until app has finished (reason)]
en: While %1 is active (%2)
bg: Докато %1 е активен (%2)

[ctx: Do not disturb until app has finished]
en: While %1 is active
bg: Докато %1 е активен

[ctx: Do not disturb because external mirrored screens connected]
en: Screens are mirrored
bg: Екраните са огледални

en: Close Group
bg: Затваряне на групата

en: Show Fewer
bg: Показване по-малко

[ctx: Expand to show n more notifications]
en: Show %1 More
bg: Показване на още %1

en: No unread notifications
bg: Няма непрочетени известия

en: Notification service not available
bg: Услугата за уведомяване не е налична

[ctx: Vendor and product name]
en: Notifications are currently provided by '%1 %2'
bg: Понастоящем известията се предоставят от "%1 %2"

[ctx: How many bytes have been copied]
en: %2 of %1
bg: %2 от %1

[ctx: How many files have been copied]
en: %2 of %1 file | %2 of %1 files
bg[0]: %2 от %1 файл
bg[1]: %2 от %1 файла

[ctx: How many dirs have been copied]
en: %2 of %1 folder | %2 of %1 folders
bg[0]: %2 от %1 папка
bg[1]: %2 от %1 папки

[ctx: How many items (that includes files and dirs) have been copied]
en: %2 of %1 item | %2 of %1 items
bg[0]: %2 от %1 елемент
bg[1]: %2 от %1 елемента

en: %1 file | %1 files
bg[0]: %1 файл
bg[1]: %1 файла

en: %1 folder | %1 folders
bg[0]: %1 директория
bg[1]: %1 директории

en: %1 item | %1 items
bg[0]: %1 елемент
bg[1]: %1 елемента

[ctx: Hides/expands item details]
en: Details
bg: Подробности

[ctx: Resume paused job]
en: Resume
bg: Възобновяване

[ctx: Pause running job]
en: Pause
bg: Пауза

[ctx: Cancel running job]
en: Cancel
bg: Отказ

en: More Options…
bg: Повече опции…

en: Open
bg: Отваряне

en: %1 running job | %1 running jobs
bg[0]: %1 изпълняваща се задача
bg[1]: %1 изпълняващи се задачи

en: %1 running job (%2%) | %1 running jobs (%2%)
bg[0]: %1 изпълняваща се задача (%2%)
bg[1]: %1 изпълняващи се задачи  (%2%)

en: %1 unread notification | %1 unread notifications
bg[0]: %1 непрочетено известие
bg[1]: %1 непрочетени известия

en: Do not disturb until %1; middle-click to exit now
bg: Не безпокойте до %1; за изход сега, натиснете среден бутон на мишката

en: Do not disturb mode active; middle-click to exit
bg: Режим Не безпокойте е активен ; за изход сега, натиснете среден бутон на мишката

en: Middle-click to enter do not disturb mode
bg: Среден бутон на мишката за влизане в режим Не безпокойте

en: Clear All Notifications
bg: Изчистване на всички известия

en: &Configure Event Notifications and Actions…
bg: &Конфигуриране на известия за събития и действия…

[ctx: Notification was added less than a minute ago, keep short]
en: Just now
bg: Преди малко

[ctx: Notification was added minutes ago, keep short]
en: %1 min ago | %1 min ago
bg[0]: Преди %1 мин
bg[1]: Преди %1 мин

[ctx: seconds remaining, keep short]
en: %1 s remaining | %1 s remaining
bg[0]: Остава %1 s
bg[1]: Остават %1 s

[ctx: minutes remaining, keep short]
en: %1 min remaining | %1 min remaining
bg[0]: Остава %1 мин
bg[1]: Остават %1 мин

[ctx: hours remaining, keep short]
en: %1 h remaining | %1 h remaining
bg[0]: Остава %1 h
bg[1]: Остават %1 h

en: Configure
bg: Настройване

[ctx: Opposite of minimize]
en: Restore
bg: Възстановяване

en: Minimize
bg: Минимизиране

en: Close
bg: Затваряне

[ctx: Job name, e.g. Copying is paused]
en: %1 (Paused)
bg: %1 (на пауза)

[ctx: Job name, e.g. Copying has failed]
en: %1 (Failed)
bg: %1 (неуспешно)

en: Job Failed
bg: Работата е неуспешна

[ctx: Job name, e.g. Copying has finished]
en: %1 (Finished)
bg: %1 (завършено)

en: Job Finished
bg: Работата завършена

[ctx: Reply to message]
en: Reply
bg: Отговор

[ctx: Text field placeholder]
en: Type a reply…
bg: Въвеждане на отговор…

[ctx: @action:button]
en: Send
bg: Изпращане
