plasma-workspace - en to bg translation catalogue (6 entries)

[ctx: Opens the system settings module]
en: Configure Virtual Keyboards...
bg: Конфигуриране на виртуални клавиатури...

en: Virtual Keyboard: unavailable
bg: Виртуална клавиатура: не е налична

en: Virtual Keyboard: disabled
bg: Виртуална клавиатура: деактивирана

en: Show Virtual Keyboard
bg: Виртуална клавиатура

en: Virtual Keyboard: visible
bg: Виртуална клавиатура: видима

en: Virtual Keyboard: enabled
bg: Виртуална клавиатура: активирана
