plasma_applet_devicenotifier - en to bg translation catalogue (32 entries)

[ctx: @info:status Free disk space]
en: %1 free of %2
bg: %1 свободни от %2

[ctx: Accessing is a less technical word for Mounting; translation should be short and mean 'Currently mounting this device']
en: Accessing…
bg: Осъществяване на достъп…

[ctx: Removing is a less technical word for Unmounting; translation should be short and mean 'Currently unmounting this device']
en: Removing…
bg: Премахване…

en: Don't unplug yet! Files are still being transferred…
bg: Не отделяйте устройството! Все още се прехвърлят файлове…

en: Remove All
bg: Премахване на всички

en: Click to safely remove all devices
bg: Щракнете, за да премахнете безопасно всички устройства

en: No removable devices attached
bg: Няма свързани сменяеми устройства

en: No disks available
bg: Няма налични дискове

en: Most Recent Device
bg: Най-ново устройство

en: No Devices Available
bg: Няма налични устройства

[ctx: Open auto mounter kcm]
en: Configure Removable Devices…
bg: Конфигуриране на сменяеми устройства…

en: Removable Devices
bg: Сменяеми устройства

en: Non Removable Devices
bg: Несменяеми устройства

en: All Devices
bg: Всички устройства

en: Show popup when new device is plugged in
bg: Показване на известие при свързване на ново устройство

en: Mount
bg: Монтиране

en: Open in File Manager
bg: Отваряне във Файлов мениджър

en: Mount and Open
bg: Монтиране и отваряне

en: Eject
bg: Изваждане

en: Safely remove
bg: Безопасно отстраняване

en: Device Status
bg: Статус на устройство

en: A device can now be safely removed
bg: Устройството вече може безопасно да бъде премахнато

en: This device can now be safely removed.
bg: Това устройство вече може безопасно да бъде премахнато.

en: You are not authorized to mount this device.
bg: Не сте упълномощени да монтирате това устройство.

[ctx: Remove is less technical for unmount]
en: You are not authorized to remove this device.
bg: Не сте упълномощени да премахвате това устройство.

en: You are not authorized to eject this disc.
bg: Не сте упълномощени да извадите този диск.

en: Could not mount this device as it is busy.
bg: Неуспех при монтиране на устройството., защото е заето.

en: One or more files on this device are open within an application.
bg: Един или повече файлове на това устройство са отворени в дадено приложение.

en: One or more files on this device are opened in application "%2". | One or more files on this device are opened in following applications: %2.
bg[0]: Един или повече файлове на това устройство се отварят в приложението "%2".
bg[1]: Един или повече файлове на това устройство се отварят в следните приложения:%2.

en: Could not mount this device.
bg: Неуспех при монтиране на устройството.

[ctx: Remove is less technical for unmount]
en: Could not remove this device.
bg: Неуспех при премахване на устройството.

en: Could not eject this disc.
bg: Неуспех при изваждане на диска.
