plasma-workspace - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: General
bg: Общи

en: Calendar version:
bg: Версия на календара:

en: Show week numbers
bg: Показване на номера на седмицата

[ctx: What information is shown in the calendar icon]
en: Compact version:
bg: Компактна версия:

[ctx: Show the number of the day (eg. 31) in the icon]
en: Show day of the month
bg: Показване деня от месеца

[ctx: Show the week number (eg. 50) in the icon]
en: Show week number
bg: Показване на номера на седмицата
