plasma-workspace - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Appearance
bg: Външен вид

en: Use single button for application menu
bg: Използване на един бутон за меню на приложения

en: Show full application menu
bg: Показване на цялото меню на приложения

[ctx: @info:usagetip]
en: Open a menu
bg: Отваряне на меню

en: Search
bg: Търсене

en: Search…
bg: Търсене…
