plasma_applet_pager - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: No text
ug: تېكىست يوق

en: Desktop number
ug: ئۈستەلئۈستى نومۇرى

en: Desktop name
ug: ئۈستەلئۈستى ئاتى

en: Does nothing
ug: ھېچقانداق قىلما
