plasma-desktop - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: General
nn: Generelt

en: Display style:
nn: Visingsstil:

[ctx: @info:placeholder Make this translation as short as possible]
en: No flag available
nn: Manglar flagg

en: Layouts:
nn: Utformingar:

en: Configure…
nn: Set opp …
