plasma-desktop - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Appearance
lv: Izskats

en: Icon:
lv: Ikona:

en: Show the current activity icon
lv: Parādīt pašreizējās aktivitātes ikonu

en: Show the generic activity icon
lv: Parādīt vispārīgu aktivitātes ikonu

en: Title:
lv: Virsraksts:

en: Show the current activity name
lv: Parādīt pašreizējās aktivitātes nosaukumu

[ctx: @info:tooltip]
en: Current activity is %1
lv: Pašreizējā aktivitāte ir „%1“

en: Show Activity Manager
lv: Parādīt aktivitāšu pārvaldnieku

en: Click to show the activity manager
lv: Klikšķiniet, lai parādītu aktivitāšu pārvaldnieku

[ctx: @action:inmenu widget context menu]
en: &Configure Activities…
lv: &Konfigurēt aktivitātes…
