plasma_applet_pager - en to lv translation catalogue (30 entries)

en: General
lv: Pamata

en: General:
lv: Pamata:

en: Show window outlines
lv: Rādīt logu kontūras

en: Show application icons on window outlines
lv: Rādīt programmu ikonas logu kontūrās

en: Show only current screen
lv: Rādīt tikai pašreizējo ekrānu

en: Navigation wraps around
lv: Navigācija iet uz riņķi

en: Layout:
lv: Izkārtojums:

[ctx: The pager layout]
en: Default
lv: Noklusējuma

en: Horizontal
lv: Horizontāls

en: Vertical
lv: Vertikāls

en: Text display:
lv: Rādīt tekstu:

en: No text
lv: Nav teksta

en: Activity number
lv: Aktivitātes numurs

en: Desktop number
lv: Darbvirsmas numurs

en: Activity name
lv: Aktivitātes nosaukums

en: Desktop name
lv: Darbvirsmas nosaukums

en: Selecting current Activity:
lv: Izvēloties pašreizējo aktivitāti:

en: Selecting current virtual desktop:
lv: Izvēloties pašreizējo darbvirsmu:

en: Does nothing
lv: Nedara neko

en: Shows the desktop
lv: Parāda darbvirsmu

en: …and %1 other window | …and %1 other windows
lv[0]: … un %1 cits logs
lv[1]: … un %1 citi logi
lv[2]: … un %1 citu logs

en: %1 Window: | %1 Windows:
lv[0]: %1 logs:
lv[1]: %1 logi:
lv[2]: %1 logu:

en: %1 Minimized Window: | %1 Minimized Windows:
lv[0]: %1 minimizēts logs:
lv[1]: %1 minimizēti logi:
lv[2]: %1 minimizētu logu:

en: Desktop %1
lv: Darbvirsma %1

[ctx: @info:tooltip %1 is the name of a virtual desktop or an activity]
en: Switch to %1
lv: Pārslēgties uz %1

[ctx: @action:inmenu widget context menu]
en: Show Activity Manager
lv: Rādīt aktivitāšu pārvaldnieku

[ctx: @action:inmenu widget context menu]
en: Add Virtual Desktop
lv: Pievienot virtuālo darbvirsmu

[ctx: @action:inmenu widget context menu]
en: Remove Virtual Desktop
lv: Noņemt virtuālo darbvirsmu

[ctx: @action:inmenu widget context menu]
en: &Configure Activities…
lv: &Konfigurēt aktivitātes…

[ctx: @action:inmenu widget context menu]
en: Configure Virtual Desktops…
lv: Konfigurēt virtuālās darbvirsmas…
