plasma-desktop - en to lv translation catalogue (33 entries)

en: General
lv: Pamata

en: Remove from Favorites
lv: Noņemt no iecienītajām

en: Add to Favorites
lv: Pievienot iecienītajām

en: On All Activities
lv: Visās aktivitātēs

en: On the Current Activity
lv: Pašreizējā aktivitātē

en: Show in Favorites
lv: Rādīt iecienītajās

en: Icon:
lv: Ikona:

[ctx: @item:inmenu Open icon chooser dialog]
en: Choose…
lv: Izvēlēties...

[ctx: @item:inmenu Reset icon to default]
en: Clear Icon
lv: Notīrīt ikonu

en: Show applications as:
lv: Rādīt programmas kā:

en: Name only
lv: Tikai nosaukumu

en: Description only
lv: Tikai aprakstu

en: Name (Description)
lv: Nosaukums (apraksts)

en: Description (Name)
lv: Apraksts (nosaukums)

en: Behavior:
lv: Izturēšanās:

en: Sort applications alphabetically
lv: Kārtot pēc alfabēta

en: Flatten sub-menus to a single level
lv: Saplacināt izvēlni līdz vienam līmenim

en: Show icons on the root level of the menu
lv: Izvēlnes saknes līmenī rādīt ikonas

en: Show categories:
lv: Rādīt kategorijas:

en: Recent applications
lv: Nesenās programmas

en: Often used applications
lv: Biežāk lietotās programmas

en: Recent files
lv: Nesenās datnes

en: Often used files
lv: Biežāk lietotās datnes

en: Sort items in categories by:
lv: Kārtot kategoriju vienumus pēc:

[ctx: @item:inlistbox Sort items in categories by [Recently used | Often used]]
en: Recently used
lv: Nesen lietotie

[ctx: @item:inlistbox Sort items in categories by [Recently used | Ofetn used]]
en: Often used
lv: Biežāk lietotie

en: Search:
lv: Meklēt:

en: Expand search to bookmarks, files and emails
lv: Meklēšanā ietvert grāmatzīmes, datnes un e-pastus

en: Align search results to bottom
lv: Meklēšanas rezultātus nolīdzināt gar apakšu

en: Searching for '%1'
lv: Meklē „%1“

[ctx: @info:placeholder as in, 'start typing to initiate a search']
en: Type to search…
lv: Raksti, lai meklētu...

en: Favorites
lv: Iecienītās

en: Edit Applications…
lv: Rediģēt programmas...
