plasma-desktop - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: General
ka: მთავარი

en: Display style:
ka: ჩვენების სტილი:

[ctx: @info:placeholder Make this translation as short as possible]
en: No flag available
ka: ალამი ხელმიუწვდომელია

en: Layouts:
ka: განლაგებები:

en: Configure…
ka: მორგება…
