plasma-desktop - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Remove
he: הסרה

en: Configure…
he: הגדרה…

en: Show Alternatives…
he: הצגת חלופות…

en: Spacer width
he: רוחב מפריד

[ctx: @option:check Whether to allow a spacer widget to fill available space]
en: Flexible size
he: גודל גמיש

en: Open Panel configuration ui
he: פתיחת ממשק הגדרת לוח

en: Add Widgets…
he: הוספת יישומונים…
