plasma_applet_pager - en to eo translation catalogue (30 entries)

en: General
eo: Ĝenerala

en: General:
eo: Ĝenerala:

en: Show window outlines
eo: Montri fenestrajn konturojn

en: Show application icons on window outlines
eo: Montri aplikaĵajn piktogramojn en fenestraj konturoj

en: Show only current screen
eo: Montri nur aktualan ekranon

en: Navigation wraps around
eo: Navigado ĉirkaŭfluas

en: Layout:
eo: Aranĝo:

[ctx: The pager layout]
en: Default
eo: Defaŭlta

en: Horizontal
eo: Horizontala

en: Vertical
eo: Vertikala

en: Text display:
eo: Teksta vidigo:

en: No text
eo: Nenio

en: Activity number
eo: Aktivecnumero

en: Desktop number
eo: Numero de labortablo

en: Activity name
eo: Aktivecnomo

en: Desktop name
eo: Nomo de labortablo

en: Selecting current Activity:
eo: Elektante nunan Aktivecon:

en: Selecting current virtual desktop:
eo: Elektante nunan virtualan labortablon:

en: Does nothing
eo: Faras nenion

en: Shows the desktop
eo: Montras la labortablon

en: …and %1 other window | …and %1 other windows
eo[0]: …kaj unu plia fenestro
eo[1]: …kaj %1 pliaj fenestroj

en: %1 Window: | %1 Windows:
eo[0]: Unu Fenestro:
eo[1]: %1 Fenestroj:

en: %1 Minimized Window: | %1 Minimized Windows:
eo[0]: %1 Minimumigita Fenestro:
eo[1]: %1 Minimumigitaj Fenestroj:

en: Desktop %1
eo: Labortablo %1

[ctx: @info:tooltip %1 is the name of a virtual desktop or an activity]
en: Switch to %1
eo: Ŝalti al %1

[ctx: @action:inmenu widget context menu]
en: Show Activity Manager
eo: Montri Aktivecan Mastrumilon

[ctx: @action:inmenu widget context menu]
en: Add Virtual Desktop
eo: Aldoni Virtualan Labortablon

[ctx: @action:inmenu widget context menu]
en: Remove Virtual Desktop
eo: Forigi Virtualan Labortablon

[ctx: @action:inmenu widget context menu]
en: &Configure Activities…
eo: A&gordi Aktivecojn…

[ctx: @action:inmenu widget context menu]
en: Configure Virtual Desktops…
eo: Agordi Virtualajn Labortablojn…
