plasma-desktop - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Remove
eo: Forigi

en: Configure…
eo: Agordi…

en: Show Alternatives…
eo: Montri Alternativojn…

en: Spacer width
eo: Spacigila larĝeco

[ctx: @option:check Whether to allow a spacer widget to fill available space]
en: Flexible size
eo: Fleksebla grandeco

en: Open Panel configuration ui
eo: Malfermi Panelagordan ui

en: Add Widgets…
eo: Aldoni Fenestraĵojn…
