plasma-desktop - en to bg translation catalogue (33 entries)

en: General
bg: Общи

en: Remove from Favorites
bg: Премахване от Предпочитани

en: Add to Favorites
bg: Добавяне в Предпочитани

en: On All Activities
bg: На всички дейности

en: On the Current Activity
bg: На текущата дейност

en: Show in Favorites
bg: Показване в Предпочитани

en: Icon:
bg: Икона:

[ctx: @item:inmenu Open icon chooser dialog]
en: Choose…
bg: Избиране…

[ctx: @item:inmenu Reset icon to default]
en: Clear Icon
bg: Изчистване на икона

en: Show applications as:
bg: Показване на приложения като:

en: Name only
bg: Само име

en: Description only
bg: Само описание

en: Name (Description)
bg: Име (описание)

en: Description (Name)
bg: Описание (име)

en: Behavior:
bg: Поведение:

en: Sort applications alphabetically
bg: Сортиране на приложенията по азбучен ред

en: Flatten sub-menus to a single level
bg: Изравняване на подменютата до едно ниво

en: Show icons on the root level of the menu
bg: Показване на икони на основното ниво на менюто

en: Show categories:
bg: Показване на категории:

en: Recent applications
bg: Скорошни приложения

en: Often used applications
bg: Често използвани приложения

en: Recent files
bg: Скоро отваряни файлове

en: Often used files
bg: Често използвани файлове

en: Sort items in categories by:
bg: Сортиране на елементите в категории по:

[ctx: @item:inlistbox Sort items in categories by [Recently used | Often used]]
en: Recently used
bg: Наскоро използвани

[ctx: @item:inlistbox Sort items in categories by [Recently used | Ofetn used]]
en: Often used
bg: Често използван

en: Search:
bg: Търсене:

en: Expand search to bookmarks, files and emails
bg: Разширяване на търсенето до отметки, файлове и имейли

en: Align search results to bottom
bg: Подравняване на резултатите от търсенето отдолу

en: Searching for '%1'
bg: Търсене за "%1"

[ctx: @info:placeholder as in, 'start typing to initiate a search']
en: Type to search…
bg: Въведете за търсене…

en: Favorites
bg: Предпочитани

en: Edit Applications…
bg: Редактиране на приложения…
